sarkanyandi

Regisztráció dátuma: 2014. október 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Elmiplant Szőrtelenítő Szalagok Arcra

Elmiplant Szőrtelenítő Szalagok Arcra
2017. október 13.

Az egészben az a legjobb amikor az aloe verás törlőkendővel egy mozdulattal le tudom tisztítani a bőrfelületet. Valóban nyugtató, kellemes utána, főleg az Elmiplant epilálás utáni balzsamával együtt tökéletes. :)

Update: Van ennek a terméknek egy újított változata ami jobb, viszont érzékeny bőrüeknek hoszútávon nem javaslom a házi, hideg gyantázást, megviseli a bőrt.

Balea Trend It Up Beach-Look Salz-Spray

Balea Trend It Up Beach-Look Salz-Spray
2016. június 1.

Az én hajam is szárítja sajnos..s szerintem igazán csak az amúgy is hullámosodásra hajlamos hajúaknak válik be..nekem nem :/

Cosmetic Plant Eye Contour Cream with Honey and Royal Jelly

Cosmetic Plant Eye Contour Cream with Honey and Royal Jelly
2016. május 28.

Unod már hogy tele van a hely szemkrémmel de mindenik ránctalanító is egyben, pedig még fiatal vagy? Eleged van, hogy ha találsz olyat ami csak hidratáló, az csípni fogja a szemkörnyékedet? Nem érted másnak hogy hogy beválnak a híres márkák, a tieid meg ülnek a polcon? Jó hírem van, én megtaláltam számodra a tökéletes szemkrémet! Nagyon kevés is elég belőle, szépen hidratál, fiatalok és érzékeny bőrűek is bátran használhatják, nem csíp, kicsit sem. Örüljetek az örömömmel, rég vártam erre. :D

Essence Velvet Matt Rúzs

Essence Velvet Matt Rúzs
2016. május 28.

2 árva szín bújt meg a polcon belőle, nem is értem, hogy hogy. Tudni kell rólam, hogy rúzsok terén nagy Essence fan vagyok (meg Rimmel, de az drágább), szeretem is váltogatni őket, de ez a kis drága akit sietségben, meggondolatlanul vettem meg lett az egyik top rúzsom úgyhogy hanyagolom a többieket. A 07es van meg nekem, szép a színe nagyon, szeretem, hogy matt, szeretem az állagát, tényleg "velvet". Ahhoz képest szerintem tart is, és nem szárít annyira. Meg tudom érteni, hogy nem mindenkinek válik be, ultra száraz ajkúaknak lehet jobb ami nem matt. Már csak azt sajnálom hogy a második színből nem vettem, most meg már nincs. :(

Oriflame Optimals Even Out Bőrhalványító Nappali Krém SPF20

Oriflame Optimals Even Out Bőrhalványító Nappali Krém SPF20
2016. május 28.

Egyik barátnőm passzolta át, nekem az tetszett hogy van benne SPF, ami a jelenlegi hidratáló krémemben nincs. Nem rossz termék, szépen hidratál is, kellemes ragyogása lesz a bőrömnek, de egy nagyon picit vastag nekem az állaga s az összetevői sem olyan jók.. 3 csillag, de hozzá kell tenni, hogy amennyire bevált nekem a jelenlegi Elmiplantos krémem, magas a mérce.

Adidas For Women Control Cool & Care Golyós Deo

Adidas For Women Control Cool & Care Golyós Deo
2016. május 28.

Nekem is az a panaszom, hogy túl folyós. A ruhámat összekeni...meh...szerintem vannak sokkal jobbak ennél. Pedig az illata jó, a tartóssága sem rossz..

Gerovital CC Krém Málna Kivonattal

Gerovital CC Krém Málna Kivonattal
2016. május 28.

Elég félve vettem meg, bátorság kellett hozzá, de mennyire megérte! Ez számomra a tökéletes BB/CC krém nyárra. Könnyű, majdnem folyékony állaga van, ami azt jelenti hogy nem lesz maszkos a hatása, egy ilyen krémhez képest pont eleget fed is, ha valahol még kell, oda korrektort használok és tökéletes. És harmad annyi az ára mint az előző BB krémemnek.

Elmiplant Hidratáló Kézkrém

Elmiplant Hidratáló Kézkrém
2016. május 28.

Nem tudom ha még gyártják, nem nagyon látom már a polcokon. Nem rossz, jól hidratál, de az újabb társait jobban szeretem.

Adidas Climacool Deo Spray

Adidas Climacool Deo Spray
2016. május 28.

Magamtól nem vettem volna meg, ajándékba kaptam, de mindent tud szerintem. Lehet én egy nőiesebb illatot választanék, de szeretem hogy nem hagy nyomot maga után, teszi a dolgát. Bátran lehet használni nagy sietségben is. :D

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2016. május 28.

Eddigiek közül ez ami leginkább bevált nekem. Nem lesz hófehér a fejem, nagyonnn szeretem az illatát, árban is kiváló és a hatása is szuper.