sarzita

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Mark CC Krém SPF20

Avon Mark CC Krém SPF20
2018. március 28.

Nagy csalódás. Fedése semmi. Csak púderrel hasznáható, mert fénylik. Nem veszem újra soha. Reggel felkenve a bőrömre még picit csíp is.

Moyra Sea Salt Effect Körömlakk

Moyra Sea Salt Effect Körömlakk
2014. október 31.

Az Octopus van meg nekem. Két rétegben szépen fed, és jócskán vannak benne a "sódarabkák". Szép, elegáns: még menyasszonyi körömlakknak is el tudom képzelni. Én gyors száradású fedőlakkot kentem rá, ezért nem tudom, hogy milyen gyorsan szárad és hogy mennyire érdes a felülete. Megérte az árát, sajna lehet, hogy ezek után még rendelek a kiadásból. :( Mintha nem lenne már most elég lakkom.
Utóirat: a lemosáshoz szükséges az alufóliás-becsavarós-5 perces youtube videó megtekintése és alkalmazása. Azután egy húzással szépen lejön, úgyhogy megjár neki a 4 csillag!

Balea Arctisztító Hab

Balea Arctisztító Hab
2014. október 29.

Engem kenyérre lehet kenni az olyan termékekkel, amelyek finom habbá válnak a kezemben. Ez egy folyékony lötyi, egyet nyomsz és finom kis habcsók kerül e kezedre. (imádom) Először ripsz ropsz nekiestem az arcomnak, szememnek. Hát a szememet kicsit csípte. Eztán már óvatosabb lettem és lecsukott szemre használom. Szépen eltávolítja a sminket, reggelente pedig a ricinus olajat a szemöldökömről, szempillámról. Utána kellemes tapintású a bőröm és nem érzem száraznak, igaz, nekem kombinált bőröm van és az arra valót választottam a polcról. Az illatától nem ájulok el, de hamar elillan. 4 csillag, mert nem csodaszer.

Catrice Sun Glow Matt Bronzosító Púder

Catrice Sun Glow Matt Bronzosító Púder
2014. október 29.

A 030-as medium bronze árnyalatot vettem meg. Festett szőke (melírozott) vagyok a szőkéknek való bronzosító nem is látszik az arcomon, ezt megtapasztaltam az Essence bronzijánál. Most rafináltabb voltam, ezt hoztam el. Hát vigyázni kell vele! Jó a pigmentáltsága, emiatt először komikusan néztem ki. (Úgy használtam, mint az Essence világosabbját. :) ) Csak éppen hogy súrolja a bőrömet az ecset és már látszik. Félek, soha nem fog elfogyni. Jó benne, hogy matt, de az Essence finom kókuszos illata hiányzik. Ennek szinte nincs is illata, pedig az olyan nyári tengerparti hangulatot adna neki. :) Strapabíró a csomagolása, nem csodaszer, de a célnak ennyi pénzért tökéletesen megfelel. Lejjebb olvastam, hogy van, aki pirosítónak használja, kipróbáltam és jó! 4 csillag, az illat hiánya miatt -1.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2014. október 20.

Na, én is megvettem az itt olvasottak hatására ezt a terméket. Az ára méregdrága. Kicsit csalódtam benne. A szilveszteri (igaz, kicsit komolyabb) sminkemet a szememről nem igazán vitte le. Lehet, hogy a vízálló szemceruza az oka. Azt hittem, hogy egy törlés és minden tiszta, de nem így volt. Elhasználom persze, hiszem megfizettem az árát, de nem hiszem, hogy újra veszem. Ahhoz túl drága. Az arcbőrömnek jó érzés volt, frissítette. Sajnálom, hogy a szemsminket nem vitte le olyan egyszerűen. Ha többszöri használat után megváltozna a véleményem, akkor módosítok.
Utóirat: módosítok 4 csillagra, mert másik mici víz sokkal rosszabban teljesített. Az ára miatt viszont még mindig nem tökéletes. Csodaszernek nem mondanám.

Essence Tip Painter Körömhegyfestő

Essence Tip Painter Körömhegyfestő
2014. október 20.

Életem első saját magam által elkészített francia manikűröm elég szép lett ennek a használatával. Tényleg könnyű vele dolgozni, vékonyka ecsetjével szépen lehet javítani a girbe-gurbaságot is. Az a baj vele, hogy hamar beszárad, hiába kicsi a mennyiség nem fogy ki, mire elkezd besűrűsödni. Én akkor is használom, ha véletlenül ez egyik körmömről lepattan a lakk, pikk-pakk ki lehet vele javítani.
Utóirat: hamar beszáradt, már csak az ecsetet használom.

Avon Nail Experts Platinum Top Coat

Avon Nail Experts Platinum Top Coat
2014. október 19.

Megrendeltem én is. A csillámok nagyon aprók, mikró csillámok, tehát aki nagy fényességre vágyik, az csalódni fog. Kellemes apró sok icipici csillám, nagyon szép. Egy Moyra Gel Look lakkra kentem rá, nagyon szépen feldobta. Ezt tettem fedőnek, de a fénye azért nem az igazi. SH Megashine fényéhez képest kisdiák. De az apró csillámok miatt megéri az ötöt. Nem hivalkodó, de bármilyen lakkot még jobban kiemel.

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2014. október 16.

Bevásároltam pár darabot belőle és elégedett is vagyok. A színekben nem csalódtam és a száradása is gyors. Szépen terül, könnyű lakkozni vele. Giselle - szép natúr szín, Isabelle - egy picivel sötétebb natúr, és Jaqueline - halvány lila. Nekem bejöttek! Ajánlom.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2014. október 11.

Nagyon jó. Sosem gondoltam volna. Annyi drága darabbal befürödtem már, nem hittem volna, hogy ennyiért ilyet találok. Alig van szempillám, ráadásul színe sincs, nekem fontos, hogy a szempillaspirál csináljon valamit. (Akinek hatalmas pillái vannak, annak mindegy, mivel keni be.) A lényeg, hogy jó áron szép eredményt hoz. A szilikon kefe nekem sem a kedvencem, de a végeredményért elviselem. Nekem bejött.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. október 11.

Csatlakozom az előttem szólóhoz! A Bioderma mici vize után vettem meg anyagias érdekekből, de olyan messziről integet neki, hogy már nem is lehet látni. Valóban nem viszi le a sminket. Én már csak arra használom, hogy reggel és este áttöröljem vele az arcomat és várom, hogy elfogyjon. A Bio nagyon drága, de minden cseppje aranyat ér. Ez meg, hát többet nem veszem meg!