savonm

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Givenchy Gentleman

Givenchy Gentleman
2021. június 22.

Kedves joe38 nem civet hanem cibet ami a cibet macska vizelete volt lásd kouros.. Attól lett az is ez is animális illat

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Intensely EDP

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Intensely EDP
2021. április 25.

Előre szólok ebből tilos 4et rakni sőt 3at is 2 az nagyon jó belőle nekem a 3 puff már tolakodó volt és nem élt az illat rajtam úgy megölöd az illatot 2puff és bumm

Sok próbálkozás után végre meg értettem hogy mondjam minden vonalban jelen van az édes fűszeres vonal lásd mostani scent széria millión stb na ha az nem lenne elég akkor ez kiváló azoknak ez a vége ha szereted az édes fűszeres vonalat halistenek van benne azért pasi dolog is a rózsa bors ámbra azért elojon és a puderesség mellé halisten nem tudnám elképzelni atlétas pacskeres kigyurtakon egy nyári estén azért mint minden Armani itt is jelen van az inkább alkalmi viselet

Armani minőség mellé nagyon tartós ami nagy lökés ám ennél

Baldessarini Secret Mission for Men

Baldessarini Secret Mission for Men
2021. február 3.

Félelmetes pasi illat én szerintem az attitude höz köze nincs.

Baldessarini Baldessarini Concentree

Baldessarini Baldessarini Concentree
2021. február 3.

Vettem most egy simát tehát nem ezt a concentree t hanem a cologne t de lemoshatatlan kategória annyira tartósirtaozatosan tartós magas minőség én már 22 éve használtam imádom most is de erre nem számítottam volna hogy a sima és nem a concentree től is tartósabb! Lemoshatatlan

Emporio Armani Stronger With You EDT

Emporio Armani Stronger With You EDT
2021. január 19.

Hát ennek is mint az edp nek lelkesen mentem neki de ez is mint az a förtelmesen gejl ehető karamella borzalom edp a végére hányast okozott simán egy női illat simán.. De jobb a helyzet az edp től aki férfi létére karamellás vaníliás fahéjas mézes kalács szag akar lenni azoknak teljesen jó..

Gucci Guilty Absolute Pour Homme EDP

Gucci Guilty Absolute Pour Homme EDP
2021. január 15.

Tesztoszteron bugyi szaggato szörnyeteg csak FÉRFIAKNAK !
Egy modernkori Fahrenheit !

Én 29 éve vok gyűjtő de egy ideje már nem néztem az új vonalat ott vesztettem el az újak felé amikor ilyennek hogy p xs edt vagy a ma minden 3 ik 20évesen érezhető szennyekre rá írták hogy ezek ma a férfi parfümök... Néztem én a Gucci szériákat de nem voltam elájulva a régi gucci 1 es vagy egy gucci by gucci óta de ez na ne meg láttam élből megnyert a külseje levettem a douglas polcáról kifújtam és ...

Végre valami animális (ámbra) bőrös földes ami nem púderes hanem földes pasis stílusos tesztoszteron szörnyeteg :)
Olyan mintha az azzaro pour homme ot és a Fahrenheitet egybe öntenék irgalmatlan tartósság nekem húzz a legendás gucci 1 es re is hát aki nem akar olyan illatot venni ami szembe jön minden 2ik 20 évesen ( sauvage edp és barátai ..) annak kötelező darab viszont a rózsaszín retro izompolósok kerüljék egymást vele nagyon hiteles új illat amivel ki lehet tűnni a tömegből ! Mindezek mellé Moralles volt az orra ennek a csodának sokan a világ legjobbjának tartsák olyan legendákat csinált mint a sima gio.

Akik a hypeos poszterek miatt és a rajtuk lévő sztárok miatt veszik a 10ik parfümjeiket azoknak tilos azoknak is tilos akiknél a divat egy 15000ft os casio karórával lezárul és a New Yorkerben vagy a Retróban vásárolnak azt amit a plázában minden 2 ik ember napi 2000ből :)))
A másik akik nem veszik észre mi született ebben a szomorú parfüm gyártásban mi új ikon született azoknak meg marad a jól be vált douglasban a 20 polcnyi új csodás kellemes tömeg egyedi parfüm van belőlük pár polc Versace Fraiche prada Gio Sauvage edp és társai irigylem őket nekik ennyire egyszerű illatot venni pláne újba mellé hordom én is mert más is ezt hordja .
Nem egy Versace fraiche a szintetikus habi óceánba vagyok vagy egy Gio a maga limonádés löttyével hálistenek ez nem az a film nem egy citrom torta és a szintetikus tengerpart . Számomra ezek amik igazából gyomorforgatóak ..
1 grammnyi gejl nincs benne ami már jó de az emberek véleménye ezen az oldalon valami nagyon nagyon szomorú dolog hogy ennyiben tudják kifejezni maguk ha valami nem tetszik hogy egy Moralles kezei alatt született Gucci parfümöt a trágyázáshoz ganajozához merik tenni az azért durva ez nem a falu bót he :))))))) meg a "becham insztiksz " ez nem az a film .
Pl a sima gio is wc illatosító a maga citromosságával nem kicsit .
Nem győzöm ismételni mikre merik rá írni hogy férfi illat a sok bubble gum rágó gumi szag hihetetlen egy undor a limonádé és a szintetikus tengerrel együtt .. De ezt Moralles mester oda vágta nesze nektek FÉRFI parfüm ..

Csak FÉRFIAKNAK AKIK MERNEK AZOK LENNI EBBEN A NAGYON FINOM ULTRA TISZTA FEMININ VILÁGBAN .

Dior Fahrenheit Absolute EDT

Dior Fahrenheit Absolute EDT
2020. december 25.

Most komolyan gondoljátok hogy a simához teszitek ahhoz kb semmi felesleges lelkesedés még ez sincs még a közelében sem de nem értem akinek nem jó a sima minek ez ?! .... továbbra is uralkodó marad a sima

Prada Luna Rossa

Prada Luna Rossa
2020. december 22.

Undor .. ilyen össze vissza össze csapott túl hypolt valami én még Pradában olyan férfi parfümöt ami szót érdemelne eddig soha .

Dior Fahrenheit EDT

Dior Fahrenheit EDT
2020. november 5.

Azzal kezdeném akinek egy ekkora nagy ikon csoda idézem a nagyon hozzá értőket "benzin szag" na azok azonnal tegyék le a kezükből sőt meg se fogják felesleges én csak itt olvastam ennyire naív szavakat erre a mesterműre hogy benzin szag... szaga ugyebár 1 valaminek van ...

Tehát .. lassan 27 éve vagyok a parfümök rabja De életem során ez az illat volt (blue jeans kenzo bvl )az amin ledöbbentem akkoriba kb 94 nem volt net nem tudtuk meg nézni pl az összetevőket véleményeket (ami nem feltétlen jó..) egy barátomon éreztem aki akkor 18 volt én 16 (későbbiekben bele megyünk ebbe az "apa illatba ami vicc..) elájultunk amikor meg mutatta az üvegben szó szerint emlékszem a lányok mondták fújjál a pólódra és ad nekem hagy érezzem a fahrenheitet ezek a lányok 18 ak voltak ennyit a korról akik egy ilyen műalkotást korhoz kötnek (nyilván egy 14 éves ne hordja ..) azok minek vesznek parfümöt ?! Hogy lehet apuka illat elég ránézni a poszterre és meg kell nézni a reklámját abba a pasi bizony nem 50 és 40 éves! Ez a parfüm hódításra csábításra született érzéki és nagyon szenvedélyes .. Sokan írják hogy olajos az illat mert nem tudják ez a bőr családba tartozik ezek mind ilyenek a bőr mind olajos illat mint az emberi bőr is ( Dior lhomme is bőrös) de attól nem lehet benzin szaga petroluem szaga !
A mai trend valami hányinger nem tudok venni új nagyon jó illatot vettem 1db ot a 1milliont az meg fogott de ennyi zugig dobálják a polcra az "elmegy" illatokat a rágógumi világ és a szintetikus óceán mellé a limonádé világ ami tarol nem tudnak vagy nem akarnak már huha illatokat gyártani arról ne is beszéljünk a mai trendi illatokat akkoriban kinevettük volna hogy ezek férfi parfümök ezek már női illatok semmi férfiasság eltűnik lassan hm régen a 90es években nem dobáltak ennyi kacatot akkor nem volt "elmegy"illat mind nagyon jó volt nem tudtunk választani kb.... de ma igénytelen és szomorú miket gyártanak férfi parfümnek .

Bízom benne soha nem lesz egy tömeg illat .

Chanel Allure Homme Édition Blanche

Chanel Allure Homme Édition Blanche
2020. november 5.

Haverom nagy győzködése után meg szagoltam annyit azért nekem volt már 20 éve az összes allure vonal mind .
Na de ez hatalmas csalódás számomra ilyen rothadó dohos citrom öregember szag ami tolakodó erős mellé gejl is ilyen habos babos citrom torta szag ...hát 2db allure marad nekem bár szagoltam az új Alluert na azt nagyon csúnyán elrondították az valami vicc kivettek belőle mindent ami csoda volt elvitték ilyen semmilyen irányba nagy csalódás ez is az is .