savonm

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Chanel Allure Homme Édition Blanche

Chanel Allure Homme Édition Blanche
2020. november 5.

Haverom nagy győzködése után meg szagoltam annyit azért nekem volt már 20 éve az összes allure vonal mind .
Na de ez hatalmas csalódás számomra ilyen rothadó dohos citrom öregember szag ami tolakodó erős mellé gejl is ilyen habos babos citrom torta szag ...hát 2db allure marad nekem bár szagoltam az új Alluert na azt nagyon csúnyán elrondították az valami vicc kivettek belőle mindent ami csoda volt elvitték ilyen semmilyen irányba nagy csalódás ez is az is .

Jimmy Choo Man Intense EDT

Jimmy Choo Man Intense EDT
2020. október 2.

Na ez igen ár érték no komment !
Már az üveg doboz kupak szín világ nagyon határozott pasis ( végre nem egy csajos újabb édes ragacs női tucat .. ja és nem edp ) a kupak nagyon stílusos .
Maga az illat hihetetlen módon stílusos én őszinte leszek kételkedve nyúltam hozza mondom ez mi Jimmy mi a halál xddd de hatalmasat csalódtam a szó jó értelmében !!!
Ami hatalmas nagy plusz hogy semmire sem hasonlít nem valami régi nagy ikonak az új silány szét hypeolt valamije.
A fekete bors nagyon dominál benne de nem rideg maga az illat gyönyörű akkordjai vannak amik fás jegyek azzal amit fentebb írtak nem értek egyett hogy egy friss illat az kizárt ..
Karakteres de nem tolakodó nem gejl nem túl éles friss hanem pont ami kell pasis is már most imádom amitől félek bár minden ikon így született hogy tömeg lesz mellé jó az ára is .
Ezt meg csinálta Choo bácsi le a kalappal !
5csillag sőt 10 !

Dior Sauvage EDP

Dior Sauvage EDP
2020. szeptember 26.

Most ez komoly ne már .... egy vér pasis hatalmas nagy ikonból csináltak egy nagybetűs SZÉGYENT ne már szomorú itt tart a férfi parfüm gyártás nem mernek a fiatalabbak igazi férfi parfümöket használni venni ..
Megoszló na neeeeeee mi lehet megoszló abba ami csupán gyenge sz.r ?!
Ami meg oszló pl egy Gucci Guilty absolut pour homme na az pl az vagy egy Fahrenheit vagy egy 1 million . De ez simán SZégyen a Dior névre a Dior legalja .
Haver magára tette előttem 1 x nem csapot meg tehát még tartósságra is sz.r
A parfümje fény évekkel jobb !
Ha lehetne minusz 30 csillagot kapna.
Ha valami pénz kidobás akkor ez az mert ezek mellé nagyon drága mondjuk arra jó rá jöjjél mit jelent egy régi Sauvage edt ..

Dior Homme

Dior Homme
2020. szeptember 26.

Elég ránézni ha picit is értesz a parfümökhöz elég annyi ...
Amit nem értek egy ilyen remek illat után hogy adhatott ki egy Dior egy Sauvage edp ét aminek akkor hype ja volt hogy már vissza fele jön .. ami nagybetűs SZÉGYEN .

Yves Saint Laurent Y EDP

Yves Saint Laurent Y EDP
2020. szeptember 17.

Nem értem ezt minek csinálnak melle kiknek edp ét ami friss nem értem ezt és ez nagyon jelen van a mai piacon nagyon egy friss illat az ami meg van a cél közönsége akkor miért kell belőle émelyítő edp ét csinálni??? Zugig van a mai hype ezekkel a friss edp kel poén mellé hatalmas SZÉGYEN az YSL is elkezdte ezt
Éget gumi szag szilva pálinkával mellé ez ha nem lenne elég brutal tartós undorral ... és mind ez Ysl :(

Dolce & Gabbana The One for Men

Dolce & Gabbana The One for Men
2020. augusztus 27.

Million privé húzz rá nem hiába mind2 dohányos édes illat nem tudom elképzelni atlétában polóban papucsban rohangászó tagokon elég gejl édes sőt nagyon a D&G se az ami volt régen = a Versace semmit mondó illataival..amúgy tetszik maga az illat de be lehet sokalni a gejl arca miatt

Paco Rabanne Invictus Legend EDP

Paco Rabanne Invictus Legend EDP
2020. augusztus 25.

Gyerek szörp szag ragacs és mind ez ha nem elég műanyag gyermeteg üvegben ...fejem fájdult meg tőle ahányszor magamra raktam annyira gejl szintetikus kulimász

Giorgio Armani Code Absolu Pour Homme EDP

Giorgio Armani Code Absolu Pour Homme EDP
2020. augusztus 15.

Művészet nagy betűs MŰVÉSZET ultra érzéki ultra sexy férfias nagyon hiteles meg jelenést ad nem tolakodó de rettenetesen határozott illat balzsamos ezzel az Armani a mai újak közt csúcsra jutott öltöztet az illat a "kord" nagyon szépen beszél benne ad neki egy ilyen leírhatatlan világot szúrós jól eső világot de nem egy Sauvage es szintetikus szúrósaga van hálistenek meg jelennek benne meleg édes jegyek de pont ami kell MÉRNÖKI kivitelben picit púderes is és bőrös is egy új legenda született hálistenek megoszló illat és nem 1 strand papucsos könnyed limondádé lötty nem egy Gio vagy ne merjünk pasik lenni illat ez sem ami jó a profumo is csoda de az már túl bőrös és ad neki egy ilyen Fahrenheites gázolajos autószerelős világot ami nekem már sok volt az édessége mellé .
A 20éves korosztályhoz Hálaistenek nem tudnám elképzelni és nem is mernék hordani ...Nem egy arcú illat sok oldala van ez mellet nagyon nem lóg ki a code vonalból de azért másabb nem picit hanem nagyon gyönyörűen muzsikál pont ami kell ez a legstílusosabb Code az fix .
Hálistenek nem egy tömeg illat nem hordják sokan remélem így is marad ..ha lehetne és nem vicc nem 5 hanem 10 csillagot érdemelne !

Prada Amber Pour Homme Intense

Prada Amber Pour Homme Intense
2020. július 25.

Nem tudom mi ez a hercegezés vagy mi a ...
Egy sima Valentino intense semmi több mellé valami borzalom hogy ebben az években a prada mennyire beragadt ebbe a puderes korszakba kb mind az ez annyi hogy fekete puder kb de mondom ezt a filmet már láttuk Valentino intense .. oke elmegy

Giorgio Armani Code Profumo

Giorgio Armani Code Profumo
2020. június 22.

Már maga a látványa megnyerő maga biztos lenyűgöző látvány .
A sima hatalmas sikerei után nem gondoltam volna lesz tovább a code tól lett!
Azt előre bocsájtom az absolu nagyon gyenge ehhez képest az el lett kapkodva ez viszont lenyűgöző !
Már már niche minőséget képvisel ezt garantálom na de jöjjön az illat xd

Haza vágott de nagyon nagyon ha eleged van a kisgyerek rágógumi szagoktól million stb de szereted a fűszeres testes édeskés illatokat ami művészetre emelte a férfiasságot ebben akkor ezt kell venned!
Nekem elegem lett az ebben a stílben kapható illatokból a Paco gyermeteg illataitól és hihetetlen hogy ebbe az Armani nagyon elöljáró semmi gyermeteg hype lásd mit művelt Dior az új ocsmány Sauvage edp szennyeivel az gyalázat a Sauvage névre minden 20 évesen az van apuka anyuka penzéből mekibe plázába mindehol ezt még nem érezetem sehol senkin .
Maga az illat nagyon hasonló a simára de bőrösebb sokkal olyan mintha a Fahrenheitet és a code ot egybe öntötték volna persze ebbe nincs az a petróleum benzin autószerelős illat mint a Fahrenheitben ( számomra utolérhetetlen mai napig a Fahren imádom) más de nagyon bőrös van alatta valami titokzatos leírhatatlan amit en se tudtam megfejteni mi lehet végül rá jöttem mi az az bizony az Armani minőség de nagyon !
Tartósság niche szint napokig érezni !
Hihetetlen módon alkottak egy édes mély fűszeres vonalat úgy hogy meg maradt nagyon nagyon nagyon nagyon férfias hát ezt nagyon megcsinálták nagyon durván full musculin férfias vadászós illat csajoknak nagyon tetszik eddig rajtam sokan dicsértek nem csodálom ad egy magabiztosságot.
Nem sok olyan van aminek nem 5 hanem 10 csillagot adnák de ez ki érdemelte.