savonm

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu EDP

Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu EDP
2020. június 13.

Hogy egy barátomat idézzem "MÉRNÖKI!"

Igen az .... én valamit mindíg hiányoltam a sima gio ból na ebbe benne van az a bizonyos + én nagyon nem szeretem a citromos limonádé lötyöket ebbe hálistenek felváltotta azt a bizonyos éles fejfájdító ( lásd allure blanche ,Versace Fraiche stb ...utálom ezeket a citromos dolgokat ..) citrusosságot a körte isteni aromája zamata mélysége fanyarsága olyat alkotott Morillas Úr hogy férfiasságra már már tökéletes sőt az nagyon az épphogy akad benne frissesség ami inkább tónusok tengeri jegyek tehát nem egy citromos frissesség hanem nagyon nagyon más sós vizes leírhatatlan de nagyon csekély módon van benne épphogy szinte nincs ami dominál a fás csodálatos jegyek amik hatalmas aroma terápiával párosul nem értek egyett azzal hogy az Invictus aqua ilyen volt ezt aki ilyet akarna felejtse el mert ez 0 az eleve egy visszább vett Invictus ami ugye eleve édes is a fás fűszeres dolgok melett nekem nem arra húzz arra az invictus aqua ra pl egy Kenzo vagy az Encre noir húzz csak picit édesebb volt az Invictus aqua ennyi nem tudom miért magasztalják annyira a sima Invictus az az lett ami én úgy tudom az lett ikon nem pedig az aqua ...nem hiába
De visszatérve erre a remekműre igen megcsinálta Morillas mint mindig soha ismétlem soha nem lő mellé lásd Gucci absolute edp stb mind egyedien remek soha az életében (35év) nem csinált olyat ami nem egyedi és nem ismernéd fel 1000 közül mint ezt is !
Én a férfiasságot emelem ki de azt nagyon ha friss giot akarsz venni ami edp ezt gyorsan feledd mert nem lesz friss mint a sima és az újak a profumo kb 2x vizesebb és frissebb is az essenza cizrusosabb én nekem aki utálja a friss illatokat a limonádé és a habi tengerpartot ez a legjobb az absolu és a kulcs ha ez nem lenne elég nagyon ismétlem nagyon egyedi illat !!
Na jó egy nagyon picit a 93 as Boss elements re hasonlít alá írom a barna üvegesre ami ugye a régi arcoknál ( én az vok xd 28 éve gyüjtöm) legendás.
Morillas 2db olyan új illatot rakott le ami irgalmatlan ez a gio absolu és a Gucci absolute edp irgalmatlan bőrös szörnyetege ! Ja mind2 a polcomon van xd
Remélem ad még Morillas sok ilyet nekünk .

A labdanum és Morillas művészete párosul ebben a remek parfümben .
Szerintem se sokáig lesz forgalomban ez a remek illat mert elkapkodják :)

Giorgio Armani Armani Eau D’Aromes

Giorgio Armani Armani Eau D’Aromes
2020. március 3.

Hát nem vágtam magam hanyat tőle egy eau de sauvage utánzat de nem értem miért az a neve hogy aromes ami aromát jelent mert ez full citrom narancs lime egy gio testesebb illata tartós az biztos de nagyon jellemtelen illat az üvege mást sugal sajnos de nagyon nem talalkozik az illatal ....

Calvin Klein Obsession For Men

Calvin Klein Obsession For Men
2020. február 18.

A fülledt erotika illata Amerikában úgy is nevezik a sex illata ami valóban hasonlít az illatára .

hatalmas nagy illat igazi ikon.

Azzaro Pour Homme

Azzaro Pour Homme
2020. február 18.

Elég ránézni .... már az üvege és színe elárulja hogy bizony ez férfi illat akkoriba a férfiak igazi férfi illatokat hordtak nem mint ma pure xs nárcisztikus vonala hihetetlen ma mikre írják rá hogy férfi illat amikben nyomokba sem találni pasis részleteket ... Na de maga az illat
Nagyon ismétlem nagyon földes (nem púderes!!!!!) mint amikor nyáron esik az eső és érezni a föld illatát nekem mentolos is hatalmas nagy csoda az illat kortalan is bár rózsaszín pólós szűk nacis fiúcskák kezükbe se vegyék..nekik ott van a nagyon hype szagú pure xs suavage edp deep és társai xddd reményekdem benne ez az illat is meg marad nekünk régi arcoknak és soha nem fog kezébe egy ilyet az akinek a férfi parfüm egy pure xs ..
A VILÁG EGYIK LEGJOBB ILLATA.

Azzaro Chrome

Azzaro Chrome
2020. február 18.

A világ egyik legjobb frissebb illata fémes tényleg a króm tiszta de testes illata fűszeres és friss illat mellé egyedien nagyon jó pl egy versace fraihe vagy mi a halál labdába sem rúghat ez mellett nagyon stílusos nagyon meg nyerő semmikép nem egy p xs fiatalos illat nagy sláger volt ami mai napig tart ikon !
Nagyon tartós is.

Versace Man Eau Fraiche

Versace Man Eau Fraiche
2020. február 16.

Haver győzködése miatt aki messze nem egy nagy régi parfümös arc volt mondom megnézem ...
Hát 27éve vok illatok rabja de ez Uramég ilyen írgalmatlanul éles budös valami amiben 1grammnyi aroma vagy valami lenne full szintetikus valami amit kb egy atomreaktorban állótanak elő sehol egy leheletnyi növény vagy valami ami a világon előfordulna egyenesen büdös volt mellé nagyon nagyon tolakodóan én soha nem értettem mi jó van ezekben a habizti óceán illatokba hogy hogyan hiszi valaki azt el hogy ha magára tesz egy ilyen undort akkor a tengerparton lesz hát Gianni Versace halála óta 1db huha de még nagyon jót se tudtak alkotni a Bleu Jeans óta vagy egy Versus óta ez valami izléstelen büdös állítólagosan nyári friss illat na ha ezt meg érezném valakin 40fokban .... tuti elhánynám magam

Bvlgari Pour Homme

Bvlgari Pour Homme
2020. február 11.

Hát már 27 éve Xeryus om volt azóta volt pár illatom ( 500db min) De ez egy remekmű nagy betűs REMEKMŰ a most felkapott man in black meg mit tudom én mik kb gyerek játékok nekem a fekete tea nyugodtsága társul valami pazar ékszerrel igen ez a Bvlgari olyan mintha a gyémánt illatát alkották volna meg hatalmas nagy illat csak hozzá értőknek és stílusoknak ajánlom semmiképpen kopasz rommá gyúrt tápos óriás babáknak xd
Ha lehetne 10 csillagot kapna vagyis 100at

Dior Dune Pour Homme

Dior Dune Pour Homme

Irgalmatlan nagy illat!
Füge dominál a gyümölcs keleties és szúrósága köszön visza irgalmatlan Dior minőségben én imádok a szúrós karcos világot ez az és érdekes nem a sauavage iszonyatosan romboló undor módon szúros az ambroxán miatt hanem valami gyönyörűen szúrós a füge miatt MENNYEI ILLAT olyan érzet mintha a sivatagban rá találnál egy dűnére ahol füge fák nőttek magasra a rűző napsütésben leülhetsz az árnyékában meg pihenni és a szomjad oltani .

Prada Luna Rossa Carbon

Prada Luna Rossa Carbon
2020. február 11.

Az illat mesze a legjobb valaha élt prada illat a black el együtt ! A fémes jegyek miatt és a szén miatt sem Sauvage a világa teljesen más tetszik elég jó !

Paco Rabanne 1 Million Intense

Paco Rabanne 1 Million Intense
2020. február 6.

Na mondom (1 million imádom azt tudni kell ) meg nezzük lássuk mit tudtak csinálni a sima 1million hatalmas nagy sikereivel ami utólérhetetlen mai napig hát nagyon hosszú leszek előre szólok tehát a sima legendához ez :

SZ**

Szót nem érdemel ... a million vonalba a privé ami továbbra is a legjobb újítás !