savonm

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. február 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Paco Rabanne 1 Million EDT

Paco Rabanne 1 Million EDT
2020. február 6.

28éve vagyok gyűjtő kb 2000 ig voltak igazi nagy csodák utánna is de nem sok reform stb emlékszem a 90-98 ig tartó illlatokra havonta jöttek az irgalmatlan nagy csodák na az 2000el meghalt vége volt még de pár ami azt jelenti végett ért még még beszaladtam a mai parfümöshöz amit a plázába lehet találni Douglas néven ( régen a trafik és a márka boltokban volt ahol nem sok mint a douglasban kb 10 polc új szenny hanem pár darab volt de azok legendásak voltak ma a darab számra mennek és a gyorsaságra ma gyártják a parfümöket régen csinálták..) kb 2000 után 10 illatból 1 db volt amire azt mondtam huha a millionig na az néztem a polcon mondom aranytömb érdekes paco felírat no komment régen is olyan illatokat csinált hogy gatya egyediségben már akkor is élen járt Puig na lássuk és bummmmmmmmmmmmmmm de hatalmas nagy bummmmmmmmmmmmmmm na mondom mi van elsőnek teljes káosz zavar túlzás pazar luxus jött az illatból rá kb 2percere juj nana kőkemény musculin fahéj mentol narancs bőrös sőt nagyon bőrös melle animális nagyon animális az ámbra miatt juj atombomba mellé nagyon hiteles és egyedi semmi sem hasonlít rá egy legenda született azóta sincs és nem született ekkora nagy legenda mellé ultra tartós edt ennyit a mai nagy edp sz.rságról ..sajnos csak sima 5 csillagot lehet adni de ez csillagos 5ös.

Chanel Antaeus Pour Homme

Chanel Antaeus Pour Homme
2020. február 2.

Hihetetlen mit próbálnak egyesek lehúzni csak hogy képbe legyetek nem egy Paco Rabanne pure xs nárcisztikus illatáról vagy a mai nagy hypebot kapott Deep Suavage edp ről beszéltek így amit ...... amit meg értek egy 1million vagy egy édes kedvelő vagy egy "nem merek férfi parfümöt hordani így veszek olyant aminek óceán illata van izompólóban így én is tucattá válok " nek nem tetszik azzal nincs baj (vagyis van nem pici lásd mai trend divat ....) hanem hogy miért kiváncsiak egy ekkora atombomba férfi vad állat illatra ?! Minek ?! Azért hogy itt leírjátok azt hogy hát sz.r?! Meg azért hátha nem lesz érezhető a hódzsír ultra minősége ami azért csoda mert meg eszi a fa kérgét és full fás friss illata lesz az állat zsírjának ?! Na jó ..... le kell írnom valamit nem ismertem a tagot de az orrom csalhatatlan felismerek bármit bárhol 28 éve vagyok parfüm gyüjtő na tehát egy bárban bejött egy 35 ös fiatal ember fekete garbó fekete nadrág dús fekete haj nagyon izléses volt széles vállak markáns határozott meg jelenés és bummmmmm de rég vártam ezt végre valakin meg érezzem ezt a remek művet hát leírhatatlanul jól állt neki ez az illat !! Én utoljára a kourost tettem fel magamra direkt a buszra felszálltam na mondom fiatalok tessék ez férfi parfüm hát voltak arcok a buszon xdd soha nem értettem amikor pl egy hypeos új sz.rt ilyen rommá gyúrt feszülős retró polós tagok feltesznek magukra pl egy sauavget oda azért (oda is ) kell egy stílus ez meg kevés ilyen óriás bébi stílusúaknak nem ajánlom ezeket .. nekem a Chanel csúcsa ez az illat Polge volt a parfüm meg alkotója pl ehhez egy nagyon egyszerű Allure sport valami szégyen nálam ez ami Chanel ez is marad sokáig bizonyos körökben annyira sötét világa van és füstös hogy vámpír illatnak is nevezik mintha egy fény nélküli gyönyörű kastélyba térne az ember ahol kitömött hódok fogadják.
Csodát alkottak halhatatlan csodát.
Nem értem ilyen rommá gyúrt 50es karú tagok minek fogják a kezükbe ez nem tenger part ahol meztelenül rohangálhattok na ezt kell megérteni az illat szigorúan meg követeli a fekete öltözetet .

Cacharel Pour Homme

Cacharel Pour Homme
2020. február 2.

Ez most komoly valaki egy utánzatnak nevez egy ekkora nagy ikont na nee .... gurlain vetiver remélem jól írtam a közelébe sem jár mellé az összes illata hányás a gurlain nek.
HATALMAS nagy illat !

Paco Rabanne 1 Million Prive

Paco Rabanne 1 Million Prive
2019. december 28.

Hogy lehet egy illat unisex amiben dohány is van mellé tehát DOHÁNY az egyetlen ami edp és nem tolakodó az összes edp olyan ez nem mégis rettenetesen tartós fahéjas narancsos dohányos némi mirhával művészetre emelte ezt a remek műt igen melegebb jegyek vannak benne ultra érzéki de nem értem a világ min 70 % ban édes illatokat gyárt akkor mind unisex ?! A férfi polcokon van nem hiába úgy van forgalomban hogy férfi parfüm. Ja és a fragrantica oldalán 100 ból 1 db nem írja hogy ez egy Unisex vagy Női lenne ...

nem édes illat meg lehet nézni a fragon a fogyasztók véleményét a statisztikai csíkokban a legtöbben nem az édesre voksoltak mint pl egy pure xs nél ami teljesen jogos a fehér cukor miatt (is) hanem a BALZSAMOS ra adták a legtöbb voksot ami reális a mirha teszi krémmessé az mondjuk mit nem tesz krémmesé az utánna lévő csíkok a fahéjjas és a füszeres meg a dohányos ami teljesen igaz nekem a Chanel Egoistra húzz de a privé 2 x mélyebb fűszeresebb és 2x tartósabb akinek ez az új csoda "púderes az édessége" miatt az ne okoskodjon mert az kizárt hogy valami az édessége miatt lesz púderes vagy világ életében a kellemes limonádé strand pacskeres lötyöket merte magára tenni az maradjon annál mert ez nagyon másról szól bitang erős De és nagy nagy De nem tolakodóan hanem nem bírsz vele be telni engem nagyon meg lepett a szó legjobb értelmében a tartóssága miatt is választottam ezt nem értem azt ha veszek parfümöt azért ne 2 óráig örüljek már egy 25000ft os illatnak :) a Paco pure xs Night edp töl 2 x tartósabb a privé én már azt sem éreztem 8órától mondom mi van ....egy modern nagyon minőségi fűszeres balzsamos almás dohányos fahéjas csoda csak bátraknak :)

Chanel Allure Homme

Chanel Allure Homme
2019. december 24.

Haverom vett reform utánit nekem még az előtt volt kb 22 éve na mondom lássuk áhhhh gyerekek ez most ugye vicc mi lett belőle azta ez kuka .... úgy lebutították ahogy csak lehetett szégyen mit tettek vele ez minden csak már Chanel nem .

Paco Rabanne Pure XS EDT

Paco Rabanne Pure XS EDT
2019. december 24.

Hát ettől rendesen megijedtem amikor megszagoltam ebbe dekányi sőt grammnyi férfiasság nuku ezzel a Paco nagyon nagyon elkezdett lefelé menni sajna néztem a hivataloson az összetevőket fehér cukor na neee a vicc hogy tényleg az dominál benne gejl tolakodó ez nem Paco illat az kizárt ..plane a b xs után egyenesen szégyen én nem tudom ki az a "férfi" aki ezt hordani képes és nem azzal van baj hogy édes hanem a fehér cukor miatt az az érzetem volt mint amikor gyerek koromban össze kentem magam a búcsúban a vatta cukorral magam na ehhez azért kell gyomor de ez már feminin vonal .

Givenchy Gentleman EDP

Givenchy Gentleman EDP
2019. december 10.

A borsnak nyoma nincs sajna ..na ne full puderes illat, amolyan Dior Homme vonal, semmi több. ezt nagyon kihagyták sajna, az absolu nagyon jó más, de ezt nem értem a Givenchy nem utánzott soha eddig ami nagyon mellette szól hogy tartós de ennyi. hatalmas csalódás .