SayenAllwright

Regisztráció dátuma: 2013. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Sampon

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Sampon
2014. szeptember 4.

Megvettem, azt hallottam erősíti majd a hajam, de legfőképpen nőni fog tőle. Kitartóan használtam mind a sampont, a balzsamot sőt még a pakolást is. Semmi látványosabb (v egyáltalán látható) eredményt nem tapasztaltam. Nem vagyok elájulva sem az illatától, sem a hatásától. Biztos nem veszem újra ha elfogy, inkább tovább keresgetek, hátha végre találok vmit ami használ.

NYC Négyes Szemhéjpúder

NYC Négyes Szemhéjpúder
2014. augusztus 29.

Nekem a 818 Union Square és a 821 NY Tribute van a tulajdonomban. Ez utóbbit nem igazán használom, még egy szetthez vettem. A barnát elég sokat nyúzom, nagyon szeretem a színeit, csak azt sajnálom, hogy a sok használat miatt összetört a legvilágosabb arany szín, ami a kedvencem volt. Azóta már beszereztem az árnyalatait más márkától, amikben sokkal több van, szóval nem hiszem hogy újra meg fogom vásárolni, de nem volt rossz élmény. 3 csillag a mennyiség miatt, kicsit tovább is kitarthatott volna.

Claire's Bambusz Ecsetkészlet

Claire's Bambusz Ecsetkészlet
2014. augusztus 25.

Én az egyik akciójuk keretében vettem. Pár sminkes előadás után már tudom mien egy jó sminkecset, és sosem gondoltam volna, h majd így fogok beszerezni párat, méghozzá ien áron. Közép kategóriában elkérhetnek akár 3000 ft-ot is egy profi ecsetért.
Ezek a claire's ecsetek tömöttek, puhák, és még ha nem is profik remekül lehet velük dolgozni.

Freeman Csokoládé-Eper Maszk (régi)

Freeman Csokoládé-Eper Maszk (régi)
2014. augusztus 24.

Reménykedtem hogy a csokitól és az epertől jobb illata lesz, de nem voltam túl elégedett vele. Ezzel szenben a hatásával viszonylag elégedett vagyok. Puha lesz tőle a bőrőm, bár nem igazán használt a nagy pórusok ellen =S

Labello Angel Star Ajakápoló

Labello Angel Star Ajakápoló
2014. augusztus 24.

Az egyik kedvencem. Imádom a csillogását és az illatát, bár pár hónapja eltűnt a boltokból, csak egy helyen tudom már beszerezni.

Labello Vitamin Shake Cranberry & Raspberry Ajakápoló SPF10

Labello Vitamin Shake Cranberry & Raspberry Ajakápoló SPF10
2014. augusztus 24.

Krémes, csodás állaga van, az illatáról nem is beszélve. Mindig rendbeteszi az ajkaimat amik sajna gyakran kiszáradnak. Sajnálom h drágább a többinél, de nagyon szeretem!

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2014. augusztus 22.

Elhasználtam 2-3 üvegcsével, de sajnos nem nagyon emlékszem szembetűnőbb változásra. Lehet hogy adok ne még egy esélyt. Sajnálom h ien kis kiszerelésben tudom csak beszerezni =S

Essence Nail Candies Körömlakk

Essence Nail Candies Körömlakk
2014. március 12.

Ma szereztem be ezeket az édes kis Essence Nail Candy körömlakkokat. Jelenleg 3 szín van a birtokomban a 7-ből. Ugyan a halvány pastel szín miatt többször át kellett kennem őket. Hamar szárad, és mindamellett hogy a 6 az 1ben kifejezés a benne lévő vitaminokra utal, legnagyobb meglepetésemre száradás után eltűnik a kellemetlen körömlakk szag, és édes(cukorka? Gyümölcs?) illatúak a körmeim!(Egyéni vélemény lehet h csak engem emlékeztet erre) Engem megfogtak, ajánlani tudom ;)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2014. március 6.

Nagyon szeretem, remekül működik a bőrőm puha tőle, akár a babáké =) Az illata remek, ha elfogy biztos veszek megint ;)

Avon Senses Moonlight Tusfürdő

Avon Senses Moonlight Tusfürdő
2014. március 6.

Imádom az illatát, még maradt egy kevés, hisz csak különleges alkalmakkor használom ezt. Azt viszont borzasztóan sajnálom, h már nem kapható =(