SayenAllwright

Regisztráció dátuma: 2013. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Körömlakklemosó Acetonmentes

Isana Körömlakklemosó Acetonmentes
2014. március 3.

Egyszer vettem, utána megtaláltam a zöld/illatos formáját is, smot már csak azt veszem =) Remekül eltávolítja amit kell ;)

Essence Smokey Eyes Set (régi)

Essence Smokey Eyes Set (régi)
2014. március 1.

Én megvásároltam a terméket, nagyon tetszett de sajnos csak a gondolata a fejemben, amilyennek elképeltem. A púder része egész jól fed, tetszik a színe, illik a barna szememhez, de a tus valami borzalom. Gyakorlatilag lehellet-finom árnyalatot tudtam csak felvinni a szememre, és egyáltalán nem tartós. Bánom, hogy megvettem, csak a púder része használható.

Essence Twilight Breaking Dawn Part. 2 Rúzs

Essence Twilight Breaking Dawn Part. 2 Rúzs
2014. március 1.

Nagyon szeretem, és habár rövid ideig volt csak ez a "téma", sikerült 3-at is beszerznem a rúzsokból. Szép aranyló színe van, csodálatosan csillog a napon!

Claire's Illatceruza

Claire's Illatceruza
2014. március 1.

Nekem a vattacukros és a meggyes van a birtokomban. Hogy nem hagyna nyomot, azzal vitatkoznék. A vattacukros nem is (amit nem is értem miért vettem, mert nem szeretem már az illatát) de a meggyes vörös csíkot hagy maga után, mintha csak rúzst kentem volna a fülem mögé. Elég kínos ha valaki szól miatta, hogy valami vöröslik a fülem mögött =(

Claire's Do You Love Me? Body Mist

Claire's Do You Love Me? Body Mist
2014. március 1.

A vattacukros-epres illatát nagyon szeretem, de sajna nem valami tartós, és hiába érzékeny az orrom rá, 10 perc múlva már úgy érzem, mintha magamra sem fújtam volna =(

Claire's Bambusz Púderecset

Claire's Bambusz Púderecset
2014. március 1.

Csomagban vettem leárazáson, a többi kis társával együtt. Nagyon aranyos, és a legdurvább púdert is lehellet finoman képes felvínni az arcomra. Ezzel természetesebb hatást tudok elérni, és nem "kaparja fel" / töri össze az egész púdert, csak a szükséges mennyiséget. Szeretem )

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2014. március 1.

Az első nap nem használt, de utána nagyon is. Azonban aki ezt a megoldást (megjegyzem 100%-osan használ) választja, fel kell készülnie a szárazságra ami a használatának köszönhető. Rendszeres és alapos használat (még ha pontosan úgy használod is ahogy kell) mellékhatása, és nálam már addig fokozódott, hogy folyamatosan viszketett, és krémeznem kellett, hogy ne vakarózzak folyamatosan. A legrosszabb mégis a fájdalom. Ha nem száraz teljesen a bőröd akkor kellemetlen, de ha ne adj Isten borotválkozás vagy gyantázás után jut eszedbe bekenni, akkor felér egy kínzással, mintha csak sósavat öntenél az amúgy is érzékeny bőrödre. Így ráálltam arra, hogy két naponta használom csak, így ez elkerülhető valamelyest. =)

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2014. március 1.

Pár éve vettem, még az egyik barátnőm ajánlotta, és nagyon teszett, hogy a fullasztó aceton szag helyett ez a kellemes virágillat marad meg. Mindamellett remekül eltávolítja a körömlakkot ;)

Avon Pur Blanca

Avon Pur Blanca
2014. február 27.

Kellemes, friss és tiszta illat =)

Avon Scentini Plum Twist Kölni

Avon Scentini Plum Twist Kölni
2014. február 27.

Az összes szín/illat megvan a Scentinitől, ezt is nagyon szeretem ;)