SayenAllwright

Regisztráció dátuma: 2013. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Passion Dance EDT

Avon Passion Dance EDT
2014. február 27.

Talán a korom miatt, de nekem ez túl nőies, szeretem a fiatalosabb illatokat. Ha felteszem akkor épp hogy csak belelépek a prfüm felhőbe, hogy csak halványan lehessen érezni.

Puma Jam Woman Toilette

Puma Jam Woman Toilette
2014. február 27.

Nagyon szeretem a gyümölcsöcs illatát. Már a második üvegget használom, engem megfogott ;)

Avon Scentini Nights Midnight Glow EDT

Avon Scentini Nights Midnight Glow EDT
2014. február 27.

Az összes szín/illat megvan a Scentinitől, de ez valahogy nem az én illatom. rossz szót nem mondhatok róla, ilyen ha az ember "látatlanban" rendel, az illat kipróbálása nélkül.

Avon Scentini Citrus Chill EDT

Avon Scentini Citrus Chill EDT
2014. február 27.

Az összes szín/illat megvan a Scentinitől, ez egy igazán friss kis illat, kedvelem

Avon Scentini Rose Fizz EDT

Avon Scentini Rose Fizz EDT
2014. február 27.

Az összes szín/illat megvan a Scentinitől. Ez egy igazán lányos, virágos illat, nagyon szeretem.

Avon Scentini Nights Emerald Sparkle Kölni

Avon Scentini Nights Emerald Sparkle Kölni
2014. február 27.

Az összes illat/szín megvan a Scentinitől, de ezt valahogy sosem használtam. Az illata számomra furcsa, és egyáltalán nem illik hozzám.

Avon Ultra Sexy EDT

Avon Ultra Sexy EDT
2014. február 27.

Nagyon örülök, hogy megrendeltem, imádom az illatát. Az üveg is formás és sexy, ahogy maga az illat is!

Avon Femme EDP

Avon Femme EDP
2014. február 27.

Habár csak illatmintát kaptam, nagyon tetszett az illata. Talán én is beszerzek egyet ;)

Essence Soft Touch Mousse Alapozó

Essence Soft Touch Mousse Alapozó
2014. február 27.

Elég világos a bőröm, de a legvilágosabb árnyalatuk mégsem üt el a bőröm színétől, és nem nézek ki úgy, mint aki egy sáros picsolyába nyomta a fejét. Fed, egyenletes színt és alapot ad, habár nem tart egész nap.

Essence My Skin Ápoló Arctisztító Kendők

Essence My Skin Ápoló Arctisztító Kendők
2014. február 27.

Imádom az illatát, és remekül leszedi a sminket. Ráadásul felfrisst valahányszor használom.