SayenAllwright

Regisztráció dátuma: 2013. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Twilight Breaking Dawn Part 2 Highlighter

Essence Twilight Breaking Dawn Part 2 Highlighter
2014. február 27.

Csodás kis smink, szolíd de csillogós, kedvem szerint lehet finomabban illetve erősebben felvinni. Nagyon szeretem.

Essence Studio Nails Körömmatrica

Essence Studio Nails Körömmatrica
2014. február 27.

Akciósan vettem, mindössze 100 ft-ért darabját, de úgy érzem annyit sem ért. Szerintem viszonylag normális formájúak a körmeim, mégis rendkívül meggyűlt a bajom a matricák felhelyezésével. Mire ez végre sikerült próbáltam eltáolítani a fölösleges részeket.Óllóval, reszelővel. Tejes kudarc. 10 perce nem voltak a körmömön a matricák de már lekopott a végük, és a nap végére már a ragasztás sem tartott. Sajnálom az elpocsékolt időt, ami erre ment rá.

Avon Urban Flowers Tokyo

Avon Urban Flowers Tokyo
2014. február 27.

Még régen rendeltem egyet, és beleszerettem. Csodás illata van, nagyon illik hozzám a gyümölcsös-virágos illata. Mire elfogyott és újat szerettem volna rendelni, már nyoma sem volt. Egy neten oldalon találtam egy bontatlant, csak így tudtam egy második üvegre szert tenni.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2013. május 25.

Lehet h én álltam rosszul az egészhez, de mikor megvettem többet vártam tőle... Szerintem kevés ez a kiszerelés amiben adják, és idegesít h még csak annyit sem írtak hozzá h mien gyakan használjam, a használati útmutatórol nem is beszélve. Neten rákerestem, és vagy 100 eltérő módszert találtam. Kipróbáltam egyet, amihez az egész üveget fel kellett használni. Semmi eredmény. Elmondtam a barátnőimnek, ők meg kiröhögtek, h minek használok el ennyit egy alkalomra. Hát kérdem én honnan tudjam mennyit kell használni? A neten talált leírásban ennyi szerepelt. No sebaj, kipróbáltam egy másik módszert. De akár mind a 100-at is kipróbálhattam volna, fölösleges. Nem is beszélve arról, h vagy 3x kell megmosnom a hajam utána, mire végre kimosódik a hajamból. Nem egyszer álltam neki éjjel(értsd ez alatt: 01:00-02:00) h kimossam a maradékot, mert szárazád után még mindig zsirosnak éreztem. Szóval a hajhullás változatlanul megmaradt, nem a hajam nem nőtt semmit a szokásos fél centin kívül havonta. nagy csalódás volt.