Scarlett11

Regisztráció dátuma: 2019. május 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. május 21.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10

Geek & Gorgeous 101 A-Game 10
2021. március 12.

Sajnos nekem nem igazán vált be. A "tesóját" nagyon szerettem, örültem neki mikor megjelent ez az erősebb változat. Valamiért nekem nem issza be a bőröm, a reggeli arcmosásnál sárga lesz a törölközőm. Próbáltam már több féle képpen használni, Nia után, hidratáló után, hidratáló előtt, de sajnos mindig sárgás maradt az arcom. Ha valakinek esetleg lenne valamilyen jó módszere a használatához, szívesen olvasnám.

Erborian Pink Perfect Krém

Erborian Pink Perfect Krém
2019. június 24.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez a krém egy csoda. Minden pozitívumot leírtak róla, amit én is tapasztaltam. Imádom az Erborian CC és BB krémjét is.

Anew Platinum Instant Szemkörnyékápoló

Anew Platinum Instant Szemkörnyékápoló
2019. június 24.

Sajnos nekem nem vált be. Próbáltam önmagában használni, alá hidratálni, krémbe keverve felvinni a szemem alá, de amint megszáradt apró szemcsékbe jött le a bőrömről, sminkelni egyszerűen képtelen voltam utána.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2019. június 2.

Itteni vélemények alapján vásárolt meg, és nem csalódtam. Tényleg nagyon jó kis korrektor. A szemem alá használom, megfelelően alá hidratálva nagyon tartós. Ár érték arányban kiváló termék.

Panarom Damaszkuszi Rózsavíz

Panarom Damaszkuszi Rózsavíz
2019. június 2.

Tonik helyett használom reggel és este. Az illata nekem kimondottan kellemes. Sminkfixálót is ebből készítettem egy kis aloéval keverve. Kiválóan működik.

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha

The Ordinary Matrixyl 10% + Ha
2019. június 1.

Már a második üveggel használtam el. Előszor nem tapasztaltam különösebb változást, de mikor elfogyott akkor keztem érezni, látni a hiányát. Hyaluronnal nálam jól működik. Reggel csak akkor használom, ha nem sminkelek közvetlen utána, mert nálam kicsit kukacosodik utána az alapozó, de ez miatt nem pontozom le, mert teszi amit ígér.

The Ordinary High Adherence Silicone Primer

The Ordinary High Adherence Silicone Primer
2019. június 1.

Jól mattít, könnyű rá sminkelni és nekem tartósabbá is teszi a sminket. Ár érték arányban szerintem kiváló termék. Nekem nagyon bevállt, akár csak az összes többi ORDINARY amit eddig használtam.

Paco Rabanne 1 Million EDT

Paco Rabanne 1 Million EDT
2019. június 1.

Férjem kedvenc parfümje évek óta. Kellemes az illata, tartós is csak vigyázni kell vele, nehogy tűltólja az ember, mert akkor kimondottan kellemetlen "pacsuli" lesz.

Erborian CC Krém SPF45

Erborian CC Krém SPF45
2019. június 1.

Nekem nagyon bevállt ez a márka, megvettem belőle a PP, CC és BB krémet is. A cc krém nekem önmagában is tökéletes nyárom, szépen egységesíti a bőröm, egész nap kitárt egy ki puderrel fixálva. Ha tökéletes fedést szeretnék elérni, akkor használom mind a három terméket. Kicsit drága, de nekem nagyon tetszik a végeredmény.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2019. június 1.

Régóta a kedvenc parfümöm, egyszerüen imádom az illatát. Számomra nagyon nőies illat.