Scatty

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

Nivea Pure & Natural Hidratáló Nappali Krém

Nivea Pure & Natural Hidratáló Nappali Krém
2015. augusztus 25.

Nem tudom miért futottam bele megint ebbe a hibába, hogy Nivea arckrémet vettem. Eddig egyik sem igazán vált be, meg eleve egy teljesen más Nivea arckrémet kerestem (amiről sok jót hallottam), csak az nem volt, így ezt választottam.
Az illatát nagyon szeretem, ahogy az állagát is, de nekem rettentő ragacsos érzetem marad utána, ami mintha még fokozódna is a nap folyamán.
Nem mellesleg elég sok pattanás is kijött, mióta használom, így kénytelen vagyok megválni tőle.

Helia-D Classic Szemránckrém (régi)

Helia-D Classic Szemránckrém (régi)
2015. augusztus 25.

Kuponnal megvettem, még csak egy hete használom, de egyelőre teljesen elégedett vagyok, jól hidratálja a szememet, remélem a finom kis ráncaimon segíteni fog, illetve megakadályozza az újabbak megjelenését.
Egyelőre maximális bizalmam élvezi.

Update: Többször is újravásároltam már, mert nagyon megszerettem, viszont a legutóbbi alkalommal már az első kibontás után is túrós állagú volt a krém, így gyakorlatilag kenhetetlen volt. Nem tudom, hogy a rettentő júliusi kánikulában buggyant-e meg a boltban, de azért ez csalódás volt.

dr. Organic Levendula Testápoló

dr. Organic Levendula Testápoló
2015. június 15.

Ajándékba kaptam, megvenni nem venném (jobb áron lehet találni ugyanilyen hatású terméket), de amúgy szeretem, jól hidratál, gyorsan beszívódik, a levendula meg nagy szerelem számomra.

Eveline Slim Extreme 3D Push-Up Mellformázó Szérum

Eveline Slim Extreme 3D Push-Up Mellformázó Szérum
2015. június 15.

Pár napja használom, nyilván nem tesz csodát, nem lesznek ettől dúsabbak a cicik, de nagyon jól hidratál, finom az illata, meg egy kicsit feszesít is.

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Anticellulit Szérum

Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D Anticellulit Szérum
2015. június 15.

Olyan, mint a melegítő társa, csak ez hűsít. :D Ilyenkor nyáron ezt használom, mert nagyon jólesik a frissítő, hűsítő érzés, amit okoz.
A bőröm sokkal hidratáltabb, selymesebb a használata után, de ahogy a többi hasonló terméktől, ettől sem lehet csodát várni, de kiegészítő kezelésnek nagyon szeretem.

Balea Szemkörnyékápoló Q10 Ránctalanitó Tapasz

Balea Szemkörnyékápoló Q10 Ránctalanitó Tapasz
2015. június 15.

Alkalmi "tűzoltásra" tökéletes, de a hatása nem tartós. Közvetlen a használat után simább, szebb a szem alatti rész, egész látványosan simítja az apró ráncocskákat is, de ezt az eredményt nem tudja hosszan prezentálni.

Mel Merio It's Rock Time EDP

Mel Merio It's Rock Time EDP
2015. június 10.

Megláttam, és muszáj volt megvennem, bár lutri volt, mert nem volt kirakva teszter a boltban, de szerencsére tetszik az illata, elég tartós is.

Beauty Breast Mellnövelő Kapszula

Beauty Breast Mellnövelő Kapszula
2015. május 23.

28 évesen a melleimre tekintve mind a mai napig tininek érezhetem magam... Mindig is zavart, hogy a természet "mellesleg" ilyen szűkmarkú volt hozzám, azonban mivel nem szerettem volna soha mű-ciciket, így próbáltam megbarátkozni velük, de azért mindig mozgatott a mellnövelés lehetősége.
Gyakorlatilag évek óta szemeztem ezzel a készítménnyel, és most végre rászántam magam, hogy ki is próbáljam, hátha segít.
Próbaképp 1 havi adagot rendeltem, ha bármi pozitív változást észlelek, be fogok ruházni a csomagra (3 havi adag + krém).
Megelőlegezek 4 csillagot, majd huzamosabb használat után okosabb leszek.

2015.05.21.: ezen a napon kezdtem el szedni, a kezdő állás 86 cm (ami leginkább a széles hátamnak köszönhető).
2015.05.23.: 88 cm... elb*sztam volna a kezdő méretszkedést...?! Látványban még nincs különösebb változás, bár nyilván 2 nap után még nem is tudok csodát várni, de kicsit mintha feszesebb/masszívabb lenne... Nyilván ezt befolyásolhatja a ciklus is, de azért bizakodom, hogy a bogyó kezdett aktívkodni.

Isana Gránátalma és Füge Testápoló

Isana Gránátalma és Füge Testápoló
2015. május 23.

Finom ez a testápoló, kellemesen hidratál. Nem egy nagy csoda, de brutális mennyiség, így ár/érték arányban kiváló.

Avon Cellu-Break 5D Narancsbőr Elleni Krém

Avon Cellu-Break 5D Narancsbőr Elleni Krém
2015. május 23.

Másodjára láttam meg akcióban, így másodjára is megvettem. Szeretem, mert finom puha a bőröm utána, érezhetően feszesebb is.
Természetesen önmagában a krémtől nem lehet csodát várni, de rendszeres mozgás mellett kiegészítő kezelésnek nagyon jó.