Scatty

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém

Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém
2014. március 3.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nagyon jól hidratálja a bőröm. Elsősorban testre használom, de kis mennyiségben arcra is szoktam, mikor úgy érzem, hogy ráfér az extra hidratálás. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

Balea Selyemfényű Hajmaszk

Balea Selyemfényű Hajmaszk
2014. február 28.

Nekem abszolút nem vált be. Az illata valóban finom, de számomra kb ez az összes pozitív, amit tudnék mondani... Egyáltalán nem érzem, hogy ápolná a hajam, sőt, olyan száraznak, sprődnek érzem a használata után, gyorsabban is zsírosodik a szokottnál, és fényesebb sem lesz tőle, mint bármely más pakolástól.
Nagyon nem szívesen dobok ki semmit, de ennek nagy az esélye, hogy a kukába kerül.

Avon Sensuelle EDP

Avon Sensuelle EDP
2013. december 23.

Könnyed, nem tolakodó, finom illat, nem kimondottan tartós, de nem is az 5 perc alatt elillanós fajta. Szeretem.

Avon Naturals Vanília Hidratáló Testápoló Balzsam

Avon Naturals Vanília Hidratáló Testápoló Balzsam
2013. december 23.

Igazán kellemes testápoló, nekem elég jól hidratálja a bőröm, könnyű eloszlatni, gyorsan beszívja a bőröm, az illata pedig isteni.

Avon Blissfully Nourishing Arcápoló Szuflé

Avon Blissfully Nourishing Arcápoló Szuflé
2013. december 23.

Elsősorban a shea vaj tartalma miatt vettem meg a krémet, mert sokat dicsérték a vaj hatását, így kíváncsivá tett.
A krém elég zsíros, így csak éjszakára használom, és ami számomra a legfurcsább benne, hogy apró szemcséket tartalmaz.
Intenzíven táplálja a bőrömet, nem okozott pattanásokat, az illata is kellemes, úgyhogy így a téli hónapok alatt abszolút hasznomra válik.

Rival de Loop Q10 Revitalizáló Feszesítő Maszk

Rival de Loop Q10 Revitalizáló Feszesítő Maszk
2013. szeptember 22.

Egyik este borzalmasan megviseltnek, fáradtnak, puffadtnak stb. éreztem a bőrömet, így elővettem ezt az arcpakolást, és eddig én mindig letöröltem az ajánlott idő után a maradékot a bőrömről, de most a még fel nem szívódott maradványokat elkentem, bemasszíroztam a bőrömbe, így feküdtem le aludni, és másnap reggelre sokkal szebb lett az arcom, kisimult lett a bőröm és élettel telibb, amiben nyilván az alvás is sokat segített, de a pakolás is hatásosnak bizonyult, elégedett vagyok vele, újra fogom venni.

Slim Extreme 3D Thermo Active Slimming Serum

Slim Extreme 3D Thermo Active Slimming Serum
2013. szeptember 22.

Olvasgatva az itteni véleményeket, első használat előtt picit féltem tőle, hogy szenvedés lesz a használata, de nem, én ezt a krémet hihetetlenül imádom a melegítő hatása miatt, ami így a hidegebb idő beköszöntével kifejezetten élvezetes számomra, kellemesen melengeti a hátsómat meg a combjaim, mintha egy szaunában ülnék. :)
Nyáron a hűsítő hatásút volt élmény használni, most pedig ezt, az már biztos, hogy egész télen igazi jóbarátom lesz. :D
Amúgy nagyon jól kenhető krém, és persze nem az a lényege, hogy melengessen minket a hűvösebb napokon, de úgy érzem, a hűsítős társa mellett ez is egész hatásos a narancsbőr ellen, a bőröm feszesebb, és selymesebb a használata óta, csodát persze önmagában ez sem tesz, de kiegészítő kezelésnek tökéletes.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2013. szeptember 1.

Ez nem extra gyorsan, hanem inkább extra lassan szárad... Ezt nagyon nem szeretem benne, meg tartósnak sem mondanám, gyakorlatilag naponta kell újrafestenem a körmöm, mert erősen kopik.
A pozitívum számomra a csomagolása, az nagyon tetszik, az ecset is jó, meg alapvetően szépen is mutat a körmömön, csak a tartósság teljes hiánya, és a csigalassú száradás miatt egész biztos, hogy legközelebb kerülni fogom.

Garnier Essentials Élénkítő Frissítő Tonik

Garnier Essentials Élénkítő Frissítő Tonik
2013. szeptember 1.

Az arcradírhoz hasonlóan ezt is véletlenszerűen vettem meg, mert szintén hiány volt abból a tonikból, amit használni szoktam (Gerovital), viszont szimpatikus volt, így megvásároltam.
Összességébe elégedett vagyok vele, szeretem az illatát, a bőrömet is tisztának érzem a használat után, nem szárít, azt nem mondom, hogy leváltom erre a jól bevált tonikot, de nem bántam meg, hogy zsákbamacskáztam vele.

Garnier Pure Fruit Energy Energizáló Bőrradír Gél

Garnier Pure Fruit Energy Energizáló Bőrradír Gél
2013. szeptember 1.

Teljesen véletlenszerűen esett erre a választásom, mert nem volt abból a arcradír fajtából (Alverde), amit már hosszú ideje használok, így próbaképp ez került a kosárba.
Arcradírként viszonylag gyengén teljesít, mivel elég finom szemcsék vannak benne, így nem dörzsöli annyira a bőrt, ezt tényleg akár minden nap is lehet használni, nagyon lightos, viszont elég kellemesen tisztít, alapvetően szeretem, de maradok a jól bevált arcradíromnál.