Scatty

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

Avon Solutions Ageless Bloom Feszesítő Szemránckrém

Avon Solutions Ageless Bloom Feszesítő Szemránckrém
2015. május 23.

Alapvetően jó krém, érezhetően hidratálja a szemet, mintha kicsit simább is lenne a használata óta, viszont minden felkenésnél a kipárolgása (?) olyan szinten irritálja a szemem, hogy folyik a könnyem egy jó ideig. Emiatt nem nagyon szeretem, de ha már megkaptam, elhasználom.

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)
2015. május 23.

Nagyon fehér a bőröm, már jó ideje fontolgattam, hogy kipróbálok valami önbarnítót (szoli szóba se jöhet), végül erre esett a választásom.
Kicsit félve kentem fel először, nagyon ügyelve rá, hogy alaposan eldolgozzam mindenütt (előtte persze radíroztam). 1-2 használat után már nagyon szép bronzos barna színem lett, nem erőteljes, hanem szép finom, természetes szín, nem lettem se csíkos, se semmi, a kopása is elég egyenletes.
Nagyon meg vagyok vele elégedve, heti 1-2 alkalommal használom, és nagyon szeretem, hogy végre van egy kis színem.

Rimmel Scandaleyes Rockin Curves Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Rockin Curves Szempillaspirál
2015. március 4.

Brutális a keféje, de mérete ellenére jól lehet vele dolgozni, és tényleg könnyen elérhető vele minden szempilla - bár masztalolni is lehet vele, de ez megoldható gyorsan egy fültisztító pálcikával.
Szép fekete a színe, egész masszívan a helyén maradt egész nap, lemosni nem nehéz.
Szolidan csomósít, ezért csakis szempillafésűvel együtt használom, így viszont elég szép végeredményt érek el.
Nem tökéletes, de számomra mindenképp a jobbak között a helye!

Balea Swirled Kisses Ajakápoló Eper és Banán Illattal

Balea Swirled Kisses Ajakápoló Eper és Banán Illattal
2015. március 3.

Megláttam, és nem tudtam ellenállni neki :D
Isteni finom az illata, szolid fényt ad az ajkaimnak, a hidratáló hatása nem kiemelkedő, de nem is rossz.
Örömmel használom.

Dove Purely Pampering Body Creme

Dove Purely Pampering Body Creme
2015. március 2.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, az én bőrömet megfelelően hidratála, puhítja, nem hagy zsíros érzetet, az illata pedig isteni.

Update: a "szerelem" egyre nagyobb, fantasztikusan puha a bőröm, mióta minden nap ezt használom.

Eveline Slim Extreme 4D Argán Olaj Termo Aktív Szérum

Eveline Slim Extreme 4D Argán Olaj Termo Aktív Szérum
2015. március 2.

Elhasználtam már egy flakonnal, és nagyon szeretem. Finom az illata, imádom a melegítő hatását, és kicsit feszesebb is tőle a bőröm, no meg isteni puha lesz a használatától.
Nyilvánvalóan egy ilyen krémtől nem lehet csodát várni, önmagában nem sokat ér, de kiegészítő kezelésként szerintem nagyon jó.

Naturland Kézápoló Balzsam Levendula Kivonattal

Naturland Kézápoló Balzsam Levendula Kivonattal
2015. február 8.

Rendkívül erős illata van, engem mondjuk nem zavar, mert imádom a levendulát, és mivel főleg este szoktam használni, külön jó lefekvésnél a nyugtató illatfelhő. :)
Sűrű krém, hagy egy kis zsíros érzetet maga után, jól hidratál, összességében nagyon szeretem.

Max Factor Masterpiece Transform Szempillaspirál

Max Factor Masterpiece Transform Szempillaspirál
2015. február 8.

Használgatom egy ideje, jó spirál, a kefe használatát valóban kicsit szokni kell, de egész szép pillákat lehet vele csinálni, kicsit viszont sajnos csomósodik.
Intenzív fekete színű a festék, ez nagyon tetszik, viszont egyáltalán nem állja a könnyeket, így ha nem akarunk fekete foltokat a szemünk köré, kerüljük az elérzékenyülést ezzel a spirállal.
Jónak jó, de nem az igazi.

Essence Get Big! Lashes Tripla Fekete Szempillaspirál

Essence Get Big! Lashes Tripla Fekete Szempillaspirál
2015. február 5.

Még csak ismerkedem vele, de egyelőre nem igazán vált be. Egy rétegnél is rettenetesen csomósodik, az óriási kefe miatt nehezebb is vele dolgozni, szolidan, de pereg, én nem nagyon tudtam vele szép pillákat varázsolni, semmi extra.
Egyetlen előnye a valóban elég intenzív, szép fekete színe.

Salvus Szamártejes Arckrém Normál és Száraz Bőrre

Salvus Szamártejes Arckrém Normál és Száraz Bőrre
2015. január 31.

2015. január 4.: Tömény krém, de könnyen beszívódik, jól hidratál. A szaga tényleg nem valami kellemes, de megszokható.
Csodát egyelőre nem tett, nem vettem észre változást a bőrömön, de nem is rontott rajta, pattanásokat nem okozott.
Elhasználom a tégellyel, aztán majd meglátom, érdemes-e újravenni.

2015. január 31.: Nem sokkal a felbontás után, észrevettem egy fekete kis foltot a krémben. Azt hittem valahogy sikerült "bekoszolnom", bár erre minimális esély lenne amúgy, vigyázok a krémeimre. Nem, nem kosz volt, hanem penész, vagy valami hasonló. Kiszedtem a foltot, bár használni nem használtam már utána.
Tegnap felnyitottam a tégelyt, és sárgás, túrós volt a krém felszíne. Úgyhogy végül kidobtam az alig használt krémet a kukába.
Én rontottam volna el valamit, hűtőszekrényben kellett volna tartanom a kecsketej tartalom miatt?
Mindenesetre, miután alig egy hónap alatt megromlott a krém, és így teljes pénzkidobás lett számomra, a kezdeti 4 csillagot módosítom két csillagra.