Scatty

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

Balea Sensitive Ajakápoló

Balea Sensitive Ajakápoló
2015. január 12.

Nagyon kellemes az illata, elég jól hidratál, szeretem, ár-érték arány kitűnő!

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Hajpakolás

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Hajpakolás
2015. január 4.

Elég jó pakolás, kicsit valóban jobb állapotú a hajam a használata után, az illata kellemes.
A tégely tartalma nagyon sokáig elengedő.
Összességében nem egy "extrém" pakolás, de ár/érték arányban kiváló.

Alverde Szemfestéklemosó Balzsam Körömvirággal

Alverde Szemfestéklemosó Balzsam Körömvirággal
2015. január 4.

Az Alverde kétfázisú lemosóját használom már egy ideje, viszont nem volt készleten, így helyette megvettem ezt próbaképp.
Nem rossz, elég szépen leszedi a szemfestéket, de azért jobban szeretem továbbra is az olajos állagút, számomra azzal könnyebb dolgozni.

Alverde Mascara Maximize Volume Lashes

Alverde Mascara Maximize Volume Lashes
2015. január 4.

Egyelőre nagy csalódás számomra ez a spirál. Már egy rétegnél is borzasztóan csomósodik, pereg.
Szép intenzív fekete színe van, viszont a csomósodás miatt egyáltalán nem szép az eredmény.
A tégely szája annyira szűk, hogy úgy kell visszaerőszakolni a kefét a helyére.
Próbálkozom még vele, de szerintem a kukában fog kikötni.

L'Oreal Volume Million Lashes So Couture Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes So Couture Szempillaspirál
2015. január 4.

Egy rétegben még elég jelentéktelen, de több réteg felvitele esetén elég szépen dúsítja, hosszabbítja a pillákat. A keféje tetszik, jól lehet vele dolgozni. Kicsit azért csomósodnak tőle a pillák, de nem vészes.
Egész tartós, viszont szolidan pereg, és nem igazán könnyálló.
Összességében jó spirál, de nem az igazi.

Neobio Nappali Krém Vegyes Bőrre Bio Sárgabarackmag Olajjal és Hibiszkusszal

Neobio Nappali Krém Vegyes Bőrre Bio Sárgabarackmag Olajjal és Hibiszkusszal
2014. december 16.

Imádom ezt a krémet, ahogy az eddigi próbálgatásaim alapján a Neobio márkát is.
Isteni illata van, nagyon finom az állaga, gyorsan beszívódik, jól hidratál, nem okoz semmi irritációt, nem zsírosítja, nehezíti el a bőröm.
Szívből ajánlom.

Syoss Full Hair 5 Hajbalzsam

Syoss Full Hair 5 Hajbalzsam
2014. december 16.

Még csak egyszer használtam, de nagyon rossz a véleményem. Elnehezítette, sprőddé, mattá tette a hajam, nagyon rossz érzés volt utána a hajamhoz érni, pedig rendesen kiöblítettem.
A samponnal együtt használtam, és most ott állok a két nagy flakonnal, és egyszerűen "nem merek" újabb kísérletet tenni vele.

Syoss Full Hair 5 Hajsűrűség Fokozó és Dúsító Sampon

Syoss Full Hair 5 Hajsűrűség Fokozó és Dúsító Sampon
2014. december 15.

A balzsamjával együtt használtam, és most ott állok a két nagy flakonnal, és egyszerűen "nem merek" újabb kísérletet tenni vele.

Balea "My Golden Twenties" Ápolókrém

Balea "My Golden Twenties" Ápolókrém
2014. december 5.

Miniatűr kis tégely, benne viszont nagyon sűrű, telt krém, így a látszat ellenére nem fog egy-két használattal elfogyni a tartalma (de mondjuk napi szintű testápolásra igen csekély ideig lenne elegendő).
Én kézkrémként használom, nagyon finom az illata, jól hidratál, viszont amit nem szeretek, hagy egy kis zsíros érzetet maga után.
Érdemes kipróbálni.

Avon Luck Testápoló

Avon Luck Testápoló
2014. december 5.

A Luck illatot imádom, a testápolóban is kellemesen érződik, viszont nem tartós, a hidratáló hatása pedig átlagos.