Scatty

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2014. november 23.

Ugyan találtam már egy szempillaspirált, ami sok szempontból tökéletes számomra (az is Essence), de még mindig bennem él a vágy egy még tökéletesebb spirál iránt, amivel még inkább "drámai" tekintetet tudok varázsolni, így kísérletező kedvemben megvettem ezt.
A csomagolás nagyon "királylányos", ami a legkevésbé sem az én stílusom, de ez mindegy is. A kefe kialakítása tetszik, viszont az első használat nagy csalódás volt. Már első rétegnél csomósodik, és pereg, több rétegnél meg már egyenesen katasztrofális az eredmény. Sajnos többszöri kísérletezés után sem változik a véleményem, így nagy az esélye, hogy a kukában fog landolni.

Aromax Ligetszépe Olaj

Aromax Ligetszépe Olaj
2014. november 23.

Csipkebogyó olajat kerestem, de azt nem találtam sehol, mindenhonnan kifogyott, így gondoltam megpróbálkozom ezzel a termékkel.
Este szoktam használni, az éjszakai hidratáló krémemmel együtt viszek fel belőle pár cseppet az arcbőrömre, illetve még egy-egy cseppet kenek a szemkörnyékre is. Fantasztikusan hidratálja, simítja a bőrt, ütős termék. :)

Apotheker Csipkebogyó Gél

Apotheker Csipkebogyó Gél
2014. november 23.

Este szoktam használni, jól hidratálja és lágyítja a bőröm, nem okoz pattanásokat, reggelre frissebb, egészségesebb tőle a bőröm. Nagyon olcsó, sokáig kitart, így ár-érték arányban is kitűnő!

Neobio Regeneráló Éjszakai Krém Bio Argánolajjal és Hialuronsavval

Neobio Regeneráló Éjszakai Krém Bio Argánolajjal és Hialuronsavval
2014. november 23.

Egy ideje használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon jól hidratálja a bőröm, nem okoz pattanásokat, jó az illata, mindenképpen újra fogom vásárolni.

Avon Naturals Magyal és Shea Vaj Ragyogást Adó Testápoló

Avon Naturals Magyal és Shea Vaj Ragyogást Adó Testápoló
2014. november 23.

Kicsit "benéztem" a dolgot vásárlásnál, elkerülte a figyelmem, hogy csillogó szemcséket tartalmaz, én meg aztán nem akarok úgy fényleni egy testápoló után, mint a Salamon töke, de ha este használom, szerencsére reggelre ez nagyjából lekopik, így végül is nem zavaró.
Az illata nagyon finom, a hidratáló hatása nem átlagon felüli, de megfelelő, nem hagy zsíros érzetet, szóval összességében szerethető, de számomra nem "must have" darab.

Avon Solutions Truly Radiant Szemkörnyékápoló Gél

Avon Solutions Truly Radiant Szemkörnyékápoló Gél
2014. november 23.

Reggel szoktam használni, kellemesen frissíti a bőröm, csípő érzést nem tapasztaltam.

Avon Solutions Truly Radiant Nappali Krém SPF15

Avon Solutions Truly Radiant Nappali Krém SPF15
2014. november 23.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg, és nem okozott csalódást. Finom, kellemes, lágy textúra, jól hidratál, valóban kicsit ragyogóbb lesz tőle a bőr, pattanásokat sem okozott, a fényvédelem meg plusz pont. Szeretem, biztos újra fogom vásárolni.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2014. november 23.

Egy kis mintát kaptam ajándékba, és elsőre beleszerettem az illatába. Olyan vidám, "mosolygós" illat, ami azonnal jobb kedvre derít. Ráadásul egész tartós.
Imádom, mindenképpen meg fogom vásárolni!

Dove Colour Radiance Balzsam

Dove Colour Radiance Balzsam
2014. október 18.

A samponjával együtt használom már sok ideje. Nem csodaszer, de elég jól hidratálja a a hajam, így újra és újra megveszem, de időnként azért kényeztetem a hajam más, komolyabb hajpakolásokkal is.

Dove Colour Care Színvédő Sampon

Dove Colour Care Színvédő Sampon
2014. október 18.

Hosszú ideje ezt a sampont használom, sokszor újra vettem már, nagyon bevált, jól tisztít, nem szárít, és az én alapvetően zsírosodásra hajlamos hajam állapotán se rontott.