Scatty

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

Gerovital Plant Hidratáló Tonik

Gerovital Plant Hidratáló Tonik
2014. október 18.

2012. június 24.: Nagyon szeretem ezt a tonikot, mert nem szárít, de hatékonyan tisztít, finom az illata, tökéletes.

2014.10.18.: a véleményem azóta sem változott, továbbra is kedvenc, nem is próbálkozom azóta se más tonikkal, nagyon jó "barátom". :)

Alverde Ajakápoló Vörösáfonya-Cseresznye

Alverde Ajakápoló Vörösáfonya-Cseresznye
2014. október 18.

Szerencsére nem színezi az ajkakat (nálam ez előny), sima áttetsző fényt ad neki, viszont jól hidratál, finom az illata.

Isana Ajakápoló Sun

Isana Ajakápoló Sun
2014. október 18.

Sűrű, kicsit nehezebb felkenni, mint a többi ajakápolót, amit eddig használtam, de legalább nincs olyan mesterséges illata, elég jól hidratál is. Nyáron az ajak védelme érdekében jöhet.

Isana Sanft-Rosé Ajakápoló

Isana Sanft-Rosé Ajakápoló
2014. október 18.

Nincs színe, ami számomra nem is baj, van viszont egy nagyon mesterséges szaga, amit rühelltem, a hidratáló hatása átlagos. Nem fogom újra venni.

Nivea Frissítő Hidratáló Arcmaszk

Nivea Frissítő Hidratáló Arcmaszk
2014. október 18.

Kipróbáltam, és nagyon kedvelem. Nyugtatta, hidratált a bőröm, pattanásokat nem okozott, újravenném.

Nivea Q10 Bőrfeszesítő Testápoló Tej

Nivea Q10 Bőrfeszesítő Testápoló Tej
2014. október 18.

Szeretem, jól hidratál, kicsit valóban feszesít is, kellemes az illata.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Testápoló

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Testápoló
2014. október 18.

A hidegebb időben mindig egy testesebb, erősebb testápolót használok, mint nyáron, most erre esett a választásom, és nagyon elégedett vagyok vele. Szeretem az illatát, a krém állaga elég sűrű, de viszonylag könnyen el lehet oszlatni, kicsit ugyan várni kell, hogy rendesen felszívódjon, emiatt nem egy "kapkodós" krém, de összességében bevált, akár újra is venném.

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2014. október 18.

Friss váráslás, még csak az első "tesztüzemen" van túl. Az eddigi benyomások:
Szép, erős fekete színe van, rendesen meg is emeli, hosszabbítja, viszont már egy rétegnél is könnyen összetapasztja a pillákat, darabos lesz.
Mily' meglepő, ez se hozza azt a csodát, mint ami a reklámjában van, de egynek elmegy, elhasználom, de nem fogom újravásárolni.

Update: minél többet használom, annál kevésbé szeretem. Szerintem elég gagyi a keféje, és ismételten kihangsúlyozom, hogy katasztrofálisan összetapasztja a szempillákat, sírni meg aztán végképp nem érdemes, ha ezzel van kifestve az ember, mert kb olyan utána a fej, mint egy black metalos arcfestés.
Kezdeti bizalmam a nullára esett vissza, mínusz 2 csillag, még arra is van esély, hogy a kukában fog landolni.

Update 2: még ugyan nem dobtam ki, de magam sem értem miért, használni egyszerűen "nem merem" a fent leírtak miatt.

Avon Habfürdő Ibolyaillattal

Avon Habfürdő Ibolyaillattal
2014. október 18.

Elég jól habzik, az illata kellemes, de olyan semmi extra összességében.

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testápoló

Avon Naturals Orchidea és Áfonya Testápoló
2014. október 18.

Nagyon finom az illata, könnyen és jól beszívódik, a hidratáló hatása viszont nem kiemelkedő, de nyárra elegendő.