Scatty

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2014. március 24.

Hirtelen ötlettől vezérelve vettem meg, de nagyon jó választás volt!
Ez az eddigi legjobb szempillaspirálom, úgy érzem most jó ideig nem is kísérletezem tovább, ezzel maximálisan elégedett vagyok.
Nagyon szépen lehet vele dolgozni, nem tapasztja össze a pillákat (több réteg felvitele esetén sem), jó a keféje, és igencsak tartósnak is bizonyul, még egy kiadósabb könnyezés se nagyon mozdította el a helyéről, és az ára is nagyon baráti.
Imádom!

Update: csak hogy konkrétabb legyek, én a feketét vettem meg.

Balea Beauty Effect Eye Lift Serum (régi)

Balea Beauty Effect Eye Lift Serum (régi)
2014. március 23.

Reggel szoktam használni, estére azért ennél tartalmasabb krémmel szoktam kényeztetni a szememet.
Nagyon kevés kell belőle, nekem kellemesen frissíti a szemem a reggeli kóma alatt, hidratáló hatása elég szolid, de alapvetően nem rossz termék.

Balea Dark Glamour Kézkrém

Balea Dark Glamour Kézkrém
2014. március 23.

Imádom! Isteni illat, megfelelő hidratáló hatás, gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet, a csomagolása meg nagyon szép. Itthon és az irodában is előszeretettel használom.

Balea Handcreme Papaya & Buttermilch

Balea Handcreme Papaya & Buttermilch
2014. március 23.

Nagyon jó krém, szeretem az illatát, jól hidratál, hamar beszívódik.

Balea Seelenzart Maske

Balea Seelenzart Maske
2014. március 21.

Szolidan hidratált, fél óra alatt kb a felét beitta a bőröm, de ezen felül semmi extra hatást nem érzékeltem. Átlagos.

Water-Jel Kézfertőtlenítő

Water-Jel Kézfertőtlenítő
2014. március 14.

Eddig a legjobb kézfertőtlenítő, amit próbáltam. Érezhetően tisztít, frissíti a kezet, és közben mintha hidratálná is. Imádom.

Water-Jel Burn Jel Égési Zselé

Water-Jel Burn Jel Égési Zselé
2014. március 14.

Mindig van nálam otthon, mert elég kétbalkezes vagyok, így többször égettem már meg magam, de ez mindig segített, egyből hűsített, ezzel csökkentve a fájdalmat, és hamar el is múltak tőle a sérüléseim. Szívből ajánlom mindenkinek!

Marly Skin Bőrvédő Hab

Marly Skin Bőrvédő Hab
2014. március 14.

Mosogatáskor, takarításkor mindig használom, olyan, mint egy láthatatlan kesztyű, de az ekcémásodásra hajlamos kezemen is sokat segített, mióta használom, nem jöttek ki újra a hólyagok.

Pink Cookie Wild Heart

Pink Cookie Wild Heart
2014. március 14.

A boltban nem tudtam kipróbálni, mert nem volt teszter, de annyira megtetszett a design, hogy bízva a legjobbakban, zsákbamacskaként megvettem. Nem kellett volna, nem tetszik az illata, amolyan tipikus madame-os illat, ami nagyon nem az én világom.

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Szőlő Kivonattal

Garnier Essentials 24H Hidratáló Krém Szőlő Kivonattal
2014. március 14.

Finom az illata, kellemes a használata, de csak szolidan hidratál, a hidegebb időben számomra semmiképp nem elegendő.
Olyan kis "semmi extra".