Scatty

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. június 24.
Bőrprobléma: -

Eveline Glicerines Aloe Vera Kézkrém és Körömkrém

Eveline Glicerines Aloe Vera Kézkrém és Körömkrém
2014. március 14.

Egyszerű, könnyed krém, de nem hidratálja olyan erőteljesen a bőrt, nyáron tudom csak elképzelni, hogy akkor elegendő lenne a hatása.
Alapvetően jó, de semmi extra.

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk
2014. március 14.

Nagyon megszerettem ezt a pakolást, a használata után mindig szebb lesz a bőröm, "kisimultabb", puhább.

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre (régi)

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre (régi)
2014. március 14.

Még elég friss vásárlás, de egyelőre elégedett vagyok vele.
Mivel alapvetően zsírosodásra hajlamos a bőröm, így elég keveset kenek fel belőle vizes kézzel, de nagyon kellemes érzetet ad, finom puha lesz tőle a bőröm.

Update: immár elég hosszú ideje aktívan használom, legfőképpen este, de van hogy nappali krémként is, és nagyon-nagyon szeretem, mindig tartok belőle itthon.
Ha bármi változás történik (negatív, vagy pozitív), akkor majd még módosítom a véleményem.

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal
2014. március 14.

Még ugyan nagyon kevés ideje használom, de eddig nagyon szeretem.
Első alkalommal fura volt, krémezés után egy kis ideig még olyan zsírosnak éreztem tőle a bőröm, de később hihetetlen finom puha, és matt lett az arcom.
Eddigi észrevételeim alapján azt tudom mondani, hogy nagyon jól hidratál, ugyanakkor nem zsírosít, egyelőre pattanásokat sem okozott, szóval nagyon úgy tűnik, hogy innentől kezdve állandó társam lesz.
A csomagolása pedig gyönyörű, ár/érték arány kiváló!

Alverde Növényi Szappan Levendulával

Alverde Növényi Szappan Levendulával
2014. március 10.

Levendula-mániás vagyok, így muszáj volt ezt is kipróbálnom.
Kellemes az illata, így igazi relax-érzés vele mosakodni, bár valóban egy kicsit szárít, de nem vészes.
A levendula darabkák jópofák benne, finoman dörzsölik a bőrt.
A piperés szekrényemben mindig van egy tartalék, istenien illatozik benne. :)

Swiss-O-Par Argánolaj-Áfonya Hajkúra Töredezett és Fénytelen Hajra

Swiss-O-Par Argánolaj-Áfonya Hajkúra Töredezett és Fénytelen Hajra
2014. március 10.

Általában hajfestés után szoktam használni, illetve alkalomadtán, mikor a szokásos hajmosás utáni balzsamomnál kicsit komolyabb törődésre van szüksége a hajamnak.
Nekem bevált, szeretem, az illata semleges, viszont mindig kellemesen puha, könnyebben kezelhető lesz a hajam a használata után.

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló
2014. március 3.

A csomaglás színe miatt azonnal vonzotta a tekintetem a DM-ben, mikor pedig elolvastam a leírást, hogy miről is van szó, azonnal landolt is a kosaramban.
Nagyon szeretem, erősen hidratál, nincs színe, szolid csillogást ad csak az ajkamnak. Nekem bevált, már a másodikat használom.

The Body Shop Teafaolajos Lotion

The Body Shop Teafaolajos Lotion
2014. március 3.

Ez az első The Body Shop-os termék, amit kipróbáltam.
Alapvetően szeretem ezt a krémet, de nagyon csínján kell bánnom vele. Zsírosodásra, pattanásokra hajlamos bőröm van, miután megvettem, aktívan elkezdtem használni. Elképesztően puha lett a használata után a bőröm, ezt imádom benne, viszont észrevettem, hogy az én bőröm brutálisan szárítja, gyakorlatilag "foszlani" kezd a használatától. Télen sajnos eleve hajlamos vagyok a hámlásra a T-vonalon, ez a krém meg eléggé rásegít.
Ugyanakkor pattanások ellen elég hatékonynak bizonyult. Ma már leginkább csak akkor használom, mikor ténylegesen pattanás jelenik meg, van hogy csak kifejezetten az adott ragyára kenek belőle.
Összességében szeretem, de inkább csak alkalmi "barátom", komoly kapcsolat nem lesz belőle, mert elfogy a bőröm... :-)

Adidas Smooth Tusfürdő

Adidas Smooth Tusfürdő
2014. március 3.

Ajándékba kaptam egy flakonnal, de nem érzem, hogy miután elfogy, rohannom kéne a boltba utánpótlásért.
Pedig alapvetően jó, nagyon finom az illata, szolidan radíroz, nem is szárít, de nem egy "must have" darab.

Balea Mélytisztító Lehúzható Maszk (régi)

Balea Mélytisztító Lehúzható Maszk (régi)
2014. március 3.

Elég csípős szaga van, mikor felkenem, ami azért zavaró, kell neki 20-30 perc, mire rendesen megszárad, utána viszont egyben, szenvedés nélkül le lehet húzni.
A bőröm kicsit puhább lesz a használata után, de kb ennyi.
Nem egy csodacucc, de azért nem rossz.