scene14

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

RdeL Young Nail Colour Körömlakk

RdeL Young Nail Colour Körömlakk
2016. október 20.

Nekem egy matt,barnás árnyalat van meg,első rètegben szerintem csìkoz,de 2 réteget teszek mindenből,így már szép egyenletes,fènyes mint egy gél lakk. :) Tartòssága nálam max 3 nap,nagyon felkopik a körmöm alján.Vannak szèp színei,olcsó is. :)

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2016. október 16.

Régen ez volt a kedvenc szemöldökre való termékem,azóta megtaláltam az igazit,és visszagondolva,annyira nem volt nagyon jó termék,kizsírosodott a szemöldököm tőle,elmaszatolódott.

Cien Professional Keratin Repair Sampon

Cien Professional Keratin Repair Sampon
2016. október 9.

Első benyomásom: fényes a hajam tőle meg jól tisztít,nem zsírosít,jó az illata is,hogy annyira puhább lenne,nem érzem.

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó
2016. október 4.

Én nem tudom de ez a termék...legvilágosabb árnyalat konkrétan sárga..és nem illeszkedik a bőrömhöz vagy valami,bűn rossz..meg ezek az apró csillámok..nagyon mellé nyúltam,színben is,de ez az alapozó szörnyű..pedig szeretem az Essence alapozóit(vagyis több is van amit szeretek),hát ezért kár. :/

Bioform Sörélesztő Tabletta B Vitaminokkal

Bioform Sörélesztő Tabletta B Vitaminokkal
2016. szeptember 25.

1 hónapja szedem még de már sok apró babahajam van és a körmöm is erősödött tőle! :)

Nos,már vagy 6 hónapja szedem,és iszonyat sok babahajam lett,a körmöm is erősebb lett,bőröm is szebb és alig van néha pattanásom! :)

Essence All About Matt! Olaj Mentes Alapozó

Essence All About Matt! Olaj Mentes Alapozó
2016. szeptember 13.

Bírja azért a strapát,fedése nem sok,de nekem nem baj,olcsóbban jutottam hozzá,de teljes árat is megéri :) 4*, azért a 12 óra túlzás:D

Balea Selyemfényű Hajsampon Frangipáni és Gyöngy Kivonattal

Balea Selyemfényű Hajsampon Frangipáni és Gyöngy Kivonattal
2016. szeptember 9.

Első használat után: puha,fényes a hajam,picit lehet férfias az illata de engen nem zavar,eddig 5*. :)

RdeL Young Fixáló Púder

RdeL Young Fixáló Púder
2016. szeptember 5.

A kiszerelése,azaz hogy ilyen "öntős",nekem nem jön be,ha leveszem róla azt a kis ragasztót ami lezárná maga a púdert,(mert hát egy idő után nem tapad vissza),csak ömlik a cucc belőle,pocsékba megy...a tartóssága gyatra..inkább veszem az essence,úgy szint olcsó átlátszó púderét 1100-ért,és azt imádom,tartós legalább

Maybelline Volum' Express The Falsies Black Drama

Maybelline Volum' Express The Falsies Black Drama
2016. szeptember 2.

Nem igazán jött be ez a spirál nekem...hosszítani nem hosszít,dúsítani se nagyon,ennyi pénzért van jobb.

Essence Sun Club Shimmer Bronzing Powder

Essence Sun Club Shimmer Bronzing Powder
2016. szeptember 2.

Kedvenc bronzosítóm,csak ezt használom,már vagy 3x vettem újra,árát megéri,sok termék van benne,újravevős lesz! :) imádom az apró csillámokat benne,semmi másra nem cserélném le! :) ja és az illata külön megfogott mikor először használtam,meg amikor használom megcsap a kókusz illat:D én szeretem,nem zavaró,és amikor már fent van elillan az illata,nem érezni.