scene14

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Schauma Krém & Olaj Tápláló Hajápoló Spray

Schauma Krém & Olaj Tápláló Hajápoló Spray
2015. június 8.

Illata miatt 2pont,de egy nagyon rossz termék szerintem,hajvégeimet jobban kiszárította+össze is ragadt,pedig alig fújtam rá..

Lovely Classic Körömlakk

Lovely Classic Körömlakk
2015. április 4.

2 rétegben használom mert 1 rétegben csíkos és lassan szárad.

NYC Smooth Skin Perfecting Primer

NYC Smooth Skin Perfecting Primer
2015. március 22.

Én is féltem a csillámok miatt,de rákenve az alapozót,nem is látszik,egészségesebb bőrt eredményez és egységesebb tőle az alapozó.Nem mondom hogy tartósabbá teszi a sminket,én nem tapasztaltam:D de összességében ennyi pénzért,nagyon megéri,tuti újra veszem! :)

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control 3 in 1 Daily Cleansing Lotion

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control 3 in 1 Daily Cleansing Lotion
2015. március 20.

Imádom,csak kár hogy van benne alkohol...

s-he Stylezone Szemöldökceruza

s-he Stylezone Szemöldökceruza
2015. március 20.

Valahogy,de nekem is folyton "elpárolog" a szemöldökömről,nagyon kopik.Akinek jobban hiányos a szemöldöke,szinte fel sem lehet tölteni ezzel a ceruzával,mert nem marad a helyén.Szemöldökpúdert viszek rá,hátha..

Maybelline Affinitone Korrektor

Maybelline Affinitone Korrektor
2014. október 14.

Jó kis korrektor ez :) Kb. fél éve vettem és még mindig van benne,mindennapos használat mellett.Az ára baráti,ahhoz képest hogy jó,még hosszabb távon is kitart.Szem alá,bőrhibákra,pattanásra is tökéletes,alapozóval egybeolvad.A ráncokba tényleg nem ül bele,a tartóssága picit lehetne hosszabb,DE újraveszem! :)

s-he stylezone Korrektor

s-he stylezone Korrektor
2014. szeptember 20.

Egyszerűen imádom,minden szempontból tökéletes! :)

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték
2014. szeptember 17.

Középszőkét használtam belőle,frissen festve kb. fekete volt....A fejbőrömet iszonyat marta,a hajam prűd volt tőle,a szín 2 hét után kikopott...Nem venném újra

Essence All-In-One CC Krém SPF 30

Essence All-In-One CC Krém SPF 30
2014. augusztus 25.

Ha lehetne 0 pontot adnék....Szeretem az Essence cuccokat,de ez a CC krém,valami borzalom,felkenem és mintha foltos lenne,a pozsgás arcomon ugyanúgy kitűnik a pirosság,meg ahogy felviszem,eleve zsíros látszata van.A tartóssága is 0,száraz a bőröm,de fél óra múlva átfénylik,plusz mintha lekopna az arcomról. Biztos hogy nem veszem újra és szerencse hogy nem drága.

Barry M Flawless Matte Finish Alapozó

Barry M Flawless Matte Finish Alapozó
2014. július 18.

Jó kis alapozó ez,bár inkább mondanám színezett hidratálónak a fedése miatt.A színe,mivel sárgás tónusúak,nekem inkább rózsaszínes az arcom,de jól illeszkedik a bőrömhöz,könnyű a viselete,lélegzik a bőröm tőle.Nem szárítja az arcom még hidratáló krém nélkül sem,pedig száraz bőrű vagyok.Ha elfogyna,lehet újra venném.