scene14

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Aden BB Cream

Aden BB Cream
2013. november 13.

Babaarcom lett,olyan sima és szép tőle! Sokkal jobb mindegyik alapozónál amit eddig használtam,olcsó is! Tartósnak annyira nem nevezném...de a végeredmény ezt is feledteti :)

Avon Színmegújító Ajakrúzs

Avon Színmegújító Ajakrúzs
2013. november 12.

Nekem a Latte árnyalat van meg,és nagyon imádom! :) Akárhova használhatom,hiszen természetes,bőr/barna színe van.Nagyon puha tőle a szám,alá sem kell hidratálnom,mint a sok többi rúzsnál.Tartóssága közepes,és tényleg jól pigmentált.Szóval nekem tökéletes kis rúzs és sok választék van!

L'Oreal Lumi Magique Alapozó SPF18

L'Oreal Lumi Magique Alapozó SPF18
2013. november 12.

Ez az alapozó nem is fed,tartóssága is nagyon minimális (nekem kb. 1 óra volt) és utána a T vonalam teljesen átütött,konkrétan az egész arcom fénylett..Nekem sehogysem jött be....

Essence Sun Club Bronzosító

Essence Sun Club Bronzosító
2013. november 12.

Világos bőrű vagyok,tehát a világos bronzosítót vettem meg,és be kell valljam,nagyon jó,és tetszik! :) Régóta keresek bronzosítót,mert valahogy kényes vagyok ebben a témában,szeretem ha matt is,fénylik is,és passzol a színe is! Világos bőrűeknek csak ajánlani tudom!

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)
2013. október 30.

Én a rose vanilla árnyalatot (C2) használom,és a 2. üveget kezdtem el használni,közepes fedésű szerintem,a kipirosodott arcomon a pirosságot elfedi,száraz a bőröm,hidratálás után kenem fel,télen szárít.Egybeolvad a bőrszínemmel,ami tetszik.Pattanásom 1x sem volt az alapozótól! :) Viszont,ami a problémám vele,hogy pár órán belül a T vonal kifénylik,főleg nyáron..és néha úgy érzem mintha egybegyűlne néhány helyen..
Összességében jó alapozó,de ilyen áron,ilyen márkától kicsit többet várnék!