scene14

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

I Heart Makeup Naked Chocolate Palette

I Heart Makeup Naked Chocolate Palette
2018. július 1.

Fél áron jutottam hozzá,teljes áron is megéri megvenni szerintem,nagyon pigmentált,tartós,én imádom! :)

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2018. május 7.

Bár 1 rétegben festettem vele ki a körmöm,másnap a körmeim alja le is pattogott...sokkal többet vártam volna,plusz ebben az árkategóriában már pl. az essence körömlakkjai is hozzák ezt a minőséget,ami fele ennyibe kerül.Talán annyi pozitívumot tudnék kiemelni,hogy gyorsan szárad szerintem,és tényleg szép "géles" hatása van,ezért adok 2 csillagot.

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation

Rimmel Lasting Finish 25H Powder Foundation
2018. május 1.

Én szeretem! Tartós,jól mattít,sokkal drágább púdereim meg sem közelítik...

Trend It Up Matte Beauty Perfection Alapozó

Trend It Up Matte Beauty Perfection Alapozó
2018. március 14.

Mindössze 1000ft-ért vettem,de annyit sem ér..a fedése jó lenne,a színe is,de a tartóssága nálam 1 órahossza volt és száraz-normál a bőröm :/ ...

Bepanthen Plus Krém

Bepanthen Plus Krém
2018. január 30.

Én a borotva miatti kipattogzás miatt vettem meg,mert nagyon csúnyán el is fertőződött meg be is gyulladtak..sebekre is jól bevált,jó kis sebösszehúzó hatása van,sokkal gyorsabban gyógyulnak tőle a sebek! csakis 5*

Lovely Sculpting Powder

Lovely Sculpting Powder
2018. január 29.

Most próbáltam ki és....hát,a barnító jó,a púder passzol a bőrömhöz de nem hinném hogy sokáig matt maradna:D(de majd update-elek még róla)a highlighter meg potyog,még az állam is csillogott:D meg olyan gagyi hatása van,adok neki 3 csillagot...

Update: Ez a barnító a kedvencem! Annyifélét használtam már de egyik sem az igazi,imádom ezt! Púderét nem használom (szerintem semmire nem jó),highlightere jó,de mást használok,így csak a barnítót használom,de nekem így is megéri és már sokadjára vettem újra és fogom is! :) Csak azért adok 3 pontot mert a púdere szerintem használhatatlan,a highlightere meg potyog.. :/

L'Oreal Paris Revitalift 40+ Hidratáló Éjszakai Arckrém Ránctalanító + Feszesítő

2018. január 22.

3300ft volt,fél áron jutottam hozzá és imádom,nagyon jó sminkalapnak is,hidratál,feszes a bőröm tőle,igaz pár napja használom,eddig tökéletes! :) 5*

Update: A normál/száraz bőrömnek kijelentem hogy kevés ez a krém. :/ Gyorsan beszívódik és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet maga után,smink alá is nagyon jó,feszes tőle ugyanúgy a bőröm..de kevés,így nagyon gyorsan fogyott..és az árához nézve,valljuk be nem is olcsó..így 3*

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2018. január 19.

Jelenleg szeretem,tartós,nem porol közel sem annyira mint az előző púderem,ennek örülök,az árát picit sokallom...de ha nem porol és nem kell 10percenként javítanom vele a sminkem,akkor újraveszem! :)

Update: Imádoom! :) nagyon tartós,picit porol csak,megéri! De itt látom hogy nem gyártják többé...nagyon kár érte mert csak most vettem,megszerettem.. :/

Na nem vonták ki??? :O mert ma én még találtam rossmannba és vettem is!:)

Rimmel Fix&Protect Makeup Primer

Rimmel Fix&Protect Makeup Primer
2018. január 4.

Most akkor ragyogóvá teszi vagy mattítja a bőrt?! :D Szebb tőle az összkép és tényleg egyenletesebb tőle a bőröm,vagy 3x használtam,én mattító hatása miatt vettem volna meg de egyértelműen apró csillámok vannak benne..eddig igazából tetszik,de azért még sem az a teljesen matt,és pár óra után fénylik,tényleg olyan ragyogó a hatás de nem zsíros,és így is tetszik! :) Fél áron (1000 Ft-ért) szerintem megérte.

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2017. november 18.

Számomra túl nehéz és ragacsos volt..