scene14

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz

Imádom! :)

Lirene Mandulaolajos Bőrsimító és Tápláló Arckrém

Lirene Mandulaolajos Bőrsimító és Tápláló Arckrém
2017. május 29.

Normál/szárazba hajló a bőröm de nekem picit sok ez a krém vékony rétegben is.Nem akar teljesen beszívódni és nemigazán jó sminkalapnak sem,hamar átfényesedik tőle az alapozó.Még tesztelgetem,jelenleg 3*.

Catrice 24H Made To Stay Alapozó

Catrice 24H Made To Stay Alapozó
2017. május 22.

A hd társa van meg és szeretem,gondoltam megveszem ezt is ha rosszabb állapotban lenne a bőröm a "magas fedése" miatt...megmondom őszintén,egy hangyányit van jobb fedése ennek,mint a hd-nak,ez közepes fedés..és a 2. árnyalat is nagyon világos,a 3. meg sötét...
Update: Eléggé szárít és nem annyira tartós mint a hd.... sőt,semennyire nem tetszik,pénzkidobás volt számomra.

Balea Urea Éjszakai Krém

Balea Urea Éjszakai Krém
2017. május 22.

Azt hiszem kiárusításban vettem meg 500Ft-ért,alapvetően normál-szárazba hajló a bőröm,és gondoltam ez egy könnyű éjszakai krém lesz...hát nem.Nagyon vastagnak,nehéznek érzem a bőrömön még vékony rétegben is,nem igazán szívódik be sem,és mintha fulladna alatta a bőröm.Még ha nagyon kivan száradva is az arcom,akkor sem ehhez nyúlok. :/ Jó szívvel 2*.

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2017. május 22.

Update: Nekem is a Neutral Beauty árnyalatban van meg és imádom még mindig! Kifejezetten tetszik,hogy ennyi pénzért még 1 ajakkontúr ceruza is van benne! :) Ami hátránya,hogy ha eleve cserepes az ajkad,jobban kiemeli és szárítja is.Ha elő vannak készítve az ajkaim(előre hidratálok),akkor szupi! :) Viszont levonok 1 csillagot mert nem igazán táplálja,puhítja az ajkaimat. :(

Tartós,evést-ivást úgy ahogy bírja,árban nagyon jó,nem szárítja az ajkaimat,tuti újraveszem majd! :)

Essence Anti Split Töredezés Elleni Lakk

Essence Anti Split Töredezés Elleni Lakk
2017. május 22.

Ez egy nagy sz*r...ha 1 rétegben,ha 2 rétegben viszem fel rá a lakkot,és bármilyen lakkot,akkor is másnap feljön a körmöm alján...borzalmas.Még magában a lakk is sokkal tartósabb mint ezzel.

Trend It Up Color & Butter Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Color & Butter Ajakrúzs Ceruza
2017. május 12.

Puhák az ajkaim ettől terméktől,színe is szép,evést-ivást nem igazán bírja,és nem valami sok termék van benne,1200ft-ért lehet picit drága.

Balea Professional Színvédő Sampon Festett, Színezett Hajra

Balea Professional Színvédő Sampon Festett, Színezett Hajra
2017. május 12.

Nagyon puha a hajam tőle és mintha simább is lenne,az illata tényleg gyümölcsös! :) de gyorsabban zsírosodik tőle a hajam mint pl. másabb társa.

Trend It Up Ultimate Long Lasting Fedőlakk

Trend It Up Ultimate Long Lasting Fedőlakk
2017. május 10.

Bár igaz azt írja hogy 3 naponta vigyük fel a körömlakkra,de én 1x vittem fel csak,mikor kifestettem ééés 5 napot bírt 3 helyett! :) Ha lekentem volna 3 nap után biztos tartósabb lett volna de én így is imádom! :)

Update: Ami negatívuma,minden lakkomat 2 rétegben viszem fel és a fedőlakk teljes száradása nálam fél óra volt...durva...viszont ha kivárom és kellően 3 naponta kenegetem,akkor 1 festés tuti bír 1 hetet minimum! :) emiatt -1*.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Expres Balzsam Double Elixir

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Expres Balzsam Double Elixir
2017. május 9.

Baromira nem tudtam kifésülni a hajam,sőt,teljesen kócos maradt,kitéptem egy csomó hajamat,nem drága,de ennyiért is pénzkidobás volt,és emellett jobb terméket is tudok venni..kár volt kipróbálni is..szárazon is borzalmas volt ettől a hajam,teljesen száraz,még a puhaság érzetét sem adta meg:D és fényesnek sem mondanám a hajamat tőle..