scene14

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette
2017. május 8.

Én imádom a highlighter részét,szép a színe,lehet én fordított emberke vagyok,de a bronzosító része nem 100%,ha az arcomra felviszem alig tudom eldolgozni a széleit...nem annyira természetes a színe :/

Trend It Up Hyperlash Szempillaspirál

Trend It Up Hyperlash Szempillaspirál
2017. május 8.

Imádom,brutál hosszúak lesznek a pilláim csomósodás nélkül,az hogy mennyire lesz tartós vagy mennyire potyogna,majd még megírom! :) eddig 5* ^^
Update: Egész nap bírja,lemosáskor alig tudom leszedni:D

Rimmel Super Gel

Rimmel Super Gel
2017. május 3.

Felkentem tegnap este és ma reggel már 1-2 körmöm alján lepattogott...a száradása gyors volt,a fedése 2 rétegben is csíkos...hát ez a körömlakk szörnyű..jó szívvel 2 csillag,a száradás miatt,ennyi a pozitívuma

Rimmel 60 Seconds Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Körömlakk
2017. április 29.

Nincs erős fedése az biztos,két réteg alatt is teljesen átlátszik a körmöm,joy meg glamour napokon szoktam fél áron beszerezni,merthogy teljes árat nem éri meg,fél áron oké! :) Tartóssága max 3 nap nálam,utána durván kopik és pattog a körmöm alján.Ami pozitívum,hogy tényleg gyorsan szárad,a második réteg már annyira nem,de kibírható még így is a többihez képest,meg nem szárad be hamar.

Bourjois Healthy Mix Korrektor

Bourjois Healthy Mix Korrektor
2017. április 28.

Szem alatti részt nagyon szárítja,így csak pattanásokra használom,szépen elfedi és hamar leszárítja! :) Mivel csak erre a célra tudom használni,nekem közepes..

Enrique Iglesias Deeply Yours Natural Spray

Enrique Iglesias Deeply Yours Natural Spray
2017. április 9.

Igaz nem olyan erős az illata mint egy normál parfüm,azért bírja,szeretem! :)

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2017. április 5.

4 óra elteltével a normál-szárazba hajló bőrömön átfénylett mattító púderrel is..viszont mikor lemostam,teljesen kiszárította a bőröm..fél áron vettem,de talán annyit megér...rohangálós napokon oké,pár órát kibír de ennyi..munkába nem tenném fel

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2017. március 13.

Használtam vagy 2 féle színt,aztán be lett festve más színnel a hajam,teljesen olyan lett mint a dobozon,fényes,puha a hajam tőle,bár magamnak nem tudnám befesteni vele és csepeg/folyik is,ezért 4*.

Catrice Calligraph Ultra Slim Szemceruza

Catrice Calligraph Ultra Slim Szemceruza
2017. március 4.

Én is ma vettem ugyanezt egyébként..:D én imádom!

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap
2017. március 4.

Szerintem jó kis primer ez,de pl. S-he-nek is van mattító primere és eléggé hasonló mint ez és kicsit olcsóbb is,de teszi a dolgát,kicsit meghosszabbítja alapozó tartósságát. :)