scene14

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Cocoa Butter Arckrém

Avon Cocoa Butter Arckrém
2017. március 3.

Jó az illata,jól érződik a kakaóvaj,majdnem túlságosan is,már-már gejl :D de nem gáz,ha felkenem utána elillan,ha nincs túlságosan kiszáradva az arcom,akkor elég ez,de nagyon száraz arcra kevés(nekem)..3*
Update: Idő közben nagyon megszerettem,sminkelni is lehet rá,viszont a nagyon száraz részekkel nem tud megbírkózni. 4*. :)

Lovely Lash Extension Szempillaspirál

Lovely Lash Extension Szempillaspirál
2017. február 28.

Nagyon tetszik! :)

Update: Első használatnál lenyűgözött,de utána mintha nem hozta volna ugyanazt....nem emelte meg a pilláimat,nem fésülte szét,nem hosszított,sőt,összetapadt....le kell pontozzam...

Balea Intenzív Regeneráló Balzsam Vanília Kivonattal és Mandulaolajjal

Balea Intenzív Regeneráló Balzsam Vanília Kivonattal és Mandulaolajjal
2017. február 26.

Samponját imádom,a kedvencem! Illata isteni,puha,fényes,rugalmas a hajam tőle,olcsó is,kényeztetésként élem át a használatát! :)

Cien Sensitive Arctisztító Tonik

Cien Sensitive Arctisztító Tonik
2017. február 20.

Alkoholos társa is megvan,de ezt jobban szereti a száraz bőröm,olcsó és sokáig elég,lehozza a maradék sminket,szeretem! :)

Rimmel Match Perfection Korrektor

Rimmel Match Perfection Korrektor
2017. február 17.

Már nagyon régóta használom és szeretem,1 tubus sokáig elég,bár kevés a fedése de nagyon természetes!

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. február 17.

Nekem is tetszik,hosszan tartó,bár egyik korrektor sem szokott nálam átfényleni a szemem alatt,ezt is csak oda használom,tetszik hogy 1 rétegben is elég jó a fedése,nem is kell több számomra. 5*! :)
Update: Próbálgattam és a fedése inkább közepes és 2x szoktam felvinni,építhető,a szemem alatti részt iszonyat szárítja..jól kivilágosítja de nagyon alá kell hidratálni..engem zavar hogy ennyire szárít és rendesen feszül tőle a bőröm...

s-he stylezone Silk Matt Make-Up (régi)

s-he stylezone Silk Matt Make-Up (régi)
2017. február 14.

A tartóssága azért közel sem 24óra...2 óra alatt átfénylik pedig nem zsíros a bőröm+mattító púderrel fixálom..ennyi pénzért van jobb alapozó is....és tényleg brutál sötét a legvilágosabb szín is..

s-he stylezone Szemöldökformázó Szett

s-he stylezone Szemöldökformázó Szett
2017. február 14.

Én imádom,nagyon régóta hűséges társam és kb. tizedjére vettem már újra! :D mindig ennél kötök ki bármi új terméket is veszek,szeretem hogy nem vöröses,a legvilágosabb színt használom és nagyon természetes a színe,egész nap fent marad,persze könnyű belenyúlni,kár hogy nem keverem a színt és így 1 színért szerintem pénzkidobás az 1500Ft.. ezt leszámítva imádom és örök kedvenc! :)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2017. február 12.

Kicsit mintha a festett hajam színét intenzívebbé tenné,könnyű kifésülni,összességében szeretem! :)

Balea Soft Creme

Balea Soft Creme
2017. február 7.

Egyenlőre tetszik,ára is jó. :)

Update: Amiért le kell pontozzam személy szerint,hogy én sminkelni nem tudok rá..sokkal gyorsabban átfénylik tőle a bőröm..lehet én várok el túl sokat egy krémtől... :/ Egyébként nagyon jól hidratál és tényleg hamar beszívódik zsíros/ragacsos utóérzet nélkül.