scene14

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2017. február 1.

Az elején bírt 8-10 órát simán,most meg 4 óra után átfénylik...pedig sűrűn sem használom..eléggé szárít és nagyon könnyen maszkszerű

Nivea Visage Make Up Starter Száraz, Érzékeny Bőrre

Nivea Visage Make Up Starter Száraz, Érzékeny Bőrre
2017. január 24.

Emlékszem,utáltam ezt a terméket,száraz a bőröm,de hogy még jobban száraz lett tőle... :D Alapozás előtt ugye felvittem és szörnyűbb volt ezzel a bőröm mint nélküle..

Swiss-O-Par Kókusztejes Sampon

Swiss-O-Par Kókusztejes Sampon
2017. január 24.

Nekem bejött ez a sampon,imádtam az illatát,fényes volt a hajam tőle,nedvességgel teli(vagyis én így éreztem hogy nem volt száraz egyáltalán) és simító hatást is éreztem,főleg ha ki is vasaltam,tartotta magát.Igazából az árához képest találtam ennél olcsóbb de kb. ilyen jó sampont,aztán lecseréltem.Azért megy az 5*. :)

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2017. január 10.

Nekem nem jött be...színe semmi,és nagyon csillog ami nekem nem tetszik. 1*

Update: Igazából ki kell javítanom magam,igaz csillog,de ha púdert felviszek rá valahogy "eltűnik" ez a csillogás,ennyi pénzért oké,nem tökéletes,ezért 4*.

Nivea Men Creme

Nivea Men Creme
2017. január 9.

Nő létemre imádom ezt a krémet!:D Nem érdekel az illata,a sima társa olyan zsíros,hogy pattanásos lesz a bőröm,1x barátomnál kipróbáltam azóta imádom. :) sokkal jobb mint a sima verzió

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó
2017. január 6.

Megszokás miatt alapozóra vittem fel,előtte a s-he-nek a termékét használtam,annak mindegy volt hogy vittem fel,alapozó fölé vagy alá,de ez bekukacosodott meg mállott..gondoltam adok neki még 1 esélyt,ha már most olcsón(500Ft-ért)hozzájutottam,felvittem a puci szemhéjamra:D működött,elég hamar szárad,könnyű rá dolgozni,szépen lehet rajta satírozni,ez első tapasztalat,majd még update-elek:) eddig 4*

Update: azóta folyton ezt használom,imádom hogy matt marad,és tényleg egész nap bírja,szemhéjpúder is sokkal tartósabb és intenzívebb,bár nekem nem olajos a szemhéjam,nálam megállja a helyét,úgyhogy megy az 5*!! :) Sokáig elég lesz ez a "kis" tubus:D

Update: Nos,mindennapos használat mellett 4,5 hónapig bírta,kifogyott:( imádtam,kedvencem és biztosan újraveszem!!!

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2016. december 27.

Tartós,imádom a színét! :)
Olcsó is,tuti veszek még!!!

Balea Intensivpflege Sampon

Balea Intensivpflege Sampon
2016. december 25.

Puha a hajam,fényes tőle :)
Teszi a dolgát,tetszik.

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza
2016. december 21.

Nekem is nagyon tetszik meg praktikus! :)
Szemöldökpúder híve vagyok és van 1 ami nagyon régóta kedvencem,de most fél áron megakadt a szemem ezen a terméken,gondoltam kipróbálom...amiket eddig használtam vagy túl krémes volt és zsíros látszata/érzete volt,vagy alig tudtam felkenni és mű volt..ez tetszik! :)
Ja és lerobbanthatatlan! :D
A púder része nekem nem jött be,valahogy sötétbarna a szemöldökömön :/ ezért 4*

Altapharma Sörélesztő Tabletta

Altapharma Sörélesztő Tabletta
2016. december 12.

Imádom,körmöm erős tőle,nagyon sok babahajam nőtt ki és az arcomon semmi pattanás! :) 5* tényleg csodaszer