scene14

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Volume Effect Hajlakk

Balea Volume Effect Hajlakk
2016. december 12.

Nagyon jó,tartós,nem ragacsos,nekem ennyi a fontos,hozza is amit kell és sok van benne meg olcsó :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2016. december 10.

Csomagban vettem és imádooom! 😊 jelenleg kedvenc az alapozó és a korrektor is! 5*

Update: Nekem szárít az alapozó,jobban kiemeli a száraz részeket,elég rendesen alá kell hidratálni,de valami brutál tartós:D 6 óra múlva is ugyan olyan mint mikor felkentem,imádom! Hiába szárít,tartóssága verhetetlen és bőven aláhidratálva nekem így is a kedvencem. :)

Eveline Hydra Impact 360 Tápláló Könnyed Hidratáló Nappali Arckrém

Eveline Hydra Impact 360 Tápláló Könnyed Hidratáló Nappali Arckrém
2016. december 10.

Én is ezeket tudnám elmondani,a tégelye gagyi hatást kelt,de igazából tetszik..puhít,kényelmes viselet,nem zsírosít,szépen lehet rá sminkelni,eddig 5*,majd még updatelek. :D

Balea Family Sampon

Balea Family Sampon
2016. december 2.

Én is csak annyit tudok mondani róla ami pozitívum,hogy olcsó,nagy kiszerelésű,nem mondom hogy használhatatlan,de nekem is nagyon szárította a hajamat. Baleának van jobb minőségű samponjai is ennél,úgyhogy 2*.
Update: Annyi még,hogy a többi sampon a Baleától amit használtam,nekem 3 max. 4 nap után hajat kell mosnom,ez igaz szárít,de még 5. napon is elviselhető a hajam kinézete.

Miss Sporty Studio Lash Szemhéjtus

Miss Sporty Studio Lash Szemhéjtus
2016. december 2.

A 4 csillagot azért le kell húzzam...folyton pattog le,töredezik,potyog...nagyon nehéznek érzi a szemem....

Essence Eyeliner Pen Waterproof

Essence Eyeliner Pen Waterproof
2016. december 1.

Mélyfekete színe van és könnyű vele dolgozni,vízállónak nem mondanám,ugyanúgy le tudom mosni mint sima társát.Hogy mennyi ideig bírja(mert hogy hosszantartó),azt nem tudom még,meg remélem nem szárad be hamar,eddig kiváló. 5*. :)

Balea Testápoló Málna és Citromfű Illattal

Balea Testápoló Málna és Citromfű Illattal
2016. november 28.

Nekem ez az egyetlen testápoló ami lábborotváláskor nem csíp(borotválás után szeretem bekenni a száraz lábbőrömet),és kifejezetten megpuhítja,jó érzés,az illatát imádom! Nem tudok mást adni mint 5*-ot! :)

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2016. november 24.

Nekem is szárítja az ajkaimat,színe elég pigmentált,tartósnak én sem mondanám,hamar le is kopik,ennyiért megéri! :)

Rimmel Lasting Finish Nude Alapozó SPF25

Rimmel Lasting Finish Nude Alapozó SPF25
2016. november 22.

Szerintem fedése kevés,pattanást,szem alatti részt,bőrhibákat nem tünteti el,tartóssága nagyon jó,5órát kibír nálam átfényesedés nélkül(bár még nagyon sokáig nem volt rajtam).ez a legtartósabb alapozóm,mindennapi használat mellett nagyon szárít és nagyon igényli az aláhidratálást,egyébként szeretem.

Essence Quattro Szemhéjpúder

Essence Quattro Szemhéjpúder
2016. november 17.

Szerintem is nagyon jól kombinálhatóak a színek,könnyű összedolgozni,finom,puha a por benne,bár felvitelkor porzik.Amikor felviszem,annyira már nem pigmentált mint mikor mondjuk ujjal belenyúlok....úgyhogy 4*. Egyébként egész nap helyén marad:D