scene14

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2016. november 16.

Kb. 3x vettem újra,szerettem,göndörített,de inkább hosszított..valahogy hamar kifogyott vagy beszáradt..4*

RdeL Young Skin Optimizer Alapozó

RdeL Young Skin Optimizer Alapozó
2016. november 14.

Sok jót ígér,gondolom a szalicil és a cink a pattanást szárítaná le,ezt nem nagyon érzem,de a bőrjavító hatást sem,szerintem a fedése nem rossz,közepes,6-7órát bír ki nálam,így is praktikázok a t vonalban mattító korrektorral+púderrel,de 1000ft-ot megér!:D

Essence Satin Touch Pirosító

Essence Satin Touch Pirosító
2016. november 14.

Könnyen túlzásba lehet vele esni,1x beleérintem ecsetet is nagyon pigmentált,külön tetszik ez a szaténos hatás,kár hogy a satin bronze árnyalat inkább narancsos mint barnás :/ Egyébként egész nap tartós,helyén marad. :)

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
2016. november 11.

Nekem kifejezetten tetszik ez a folyékony állag,nagyon könnyű felvinni,eldolgozni,ezáltal mondhatni semmi fedése nincs,ami még pozitív,ahogy ígéri,illeszkedik a bőröm színéhez,és egységesíti a felszínét.Viszont ami a tapasztalatom vele: 1óra után a t vonalam teljesen átfénylett,(kíváncsi voltam púder nélkül hogy produkál), pedig alapvetően száraz-kombináltba hajló a bőröm.Sokkal többet vártam volna azért ettől..Ja és fél áron jutottam hozzá "szerencsére",teljes árat nem éri meg.

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2016. november 10.

Iszonyat ragacsos érzete van mikor felviszem,és nedves szivaccsal is alig tudom eldolgozni..nem mondanám hogy nagyon tartós,és ehhez képest még drága is..alig tudom vékonyan felvinni..legyen 3*,majd még update-elek.
Update: Tulajdonképpen se nem tartós pedig csomó mattító púdert teszek rá,és pár órát se bír ki..átfénylik,és megint ragacsos lesz...próbálom szeretni de nem...
Update2: Most vagy 3 napja folyamatosan ezt használom,egész nap ez van rajtam,ennyi pénzért nem akarnám kidobni...de 100%-osan ettől egyre több pattanásom lesz/van...Valaki van még ezzel így? :/

Essence Pure Nude Make-Up Alapozó

Essence Pure Nude Make-Up Alapozó
2016. november 1.

Borzalmas ez az alapozó...Száraz részeket kiemeli,de a t vonalam meg hamar átfénylik..sárgás az összes árnyalat,az olcsó BB krémem is többet tud ennél..bőrfelszínemet sem egységesítette..

Catrice Sound Of Silence Körömlakk

Catrice Sound Of Silence Körömlakk
2016. október 30.

Még most a Müllerben szereztem be egyet,a C03 mudITATION-t,ami egy matt nude árnyalat.Első rétegben is szépen,csíkmentesen fedett,de ugye minden körömlakkot 2 rétegben szoktam felvinni,nekem tetszik,nagyon szép fényes,ja és nagyon gyorsan szárad,remélem tartós is.Egyenlőre 5*. :)

L'Oreal Paris Hydra Active 3 Éjszakai Arckrém

L'Oreal Paris Hydra Active 3 Éjszakai Arckrém
2016. október 29.

Nekem a nappali változata van meg,száraz/érzékeny bőrre,és imádom! Amikor felkenem kicsit mintha zsíros hatása lenne,de amikor beszívódik,(nagyon hamar),mintha géles lenne,nem is érzem hogy van e valami az arcomon,és amikor megnézem hogy van még rajta krém?! akkor kézzel érzem hogy puha,hidratált,úgyhogy akinek vízhiányos,vagy száraz/érzékeny,én ajánlani tudom! :) BÁR,parfüm és alkoholt így is tartalmaz.Talán emiatt -1pont.

Cien Q10 Ránctalanító Nappali Krém

Cien Q10 Ránctalanító Nappali Krém
2016. október 25.

Termékmintát próbáltam és nekem tetszik,mézes illata van és puha tőle az arcom,bár nyárra kicsit nehéz a bőrnek,de árban is jó ùgyhogy nekem 4*. :)

Essence Get Picture Ready! Tartós Kompakt Alapozó

Essence Get Picture Ready! Tartós Kompakt Alapozó
2016. október 22.

Fú ez a termék...minden szempontból rossz...nem ajánlom én sem senkinek....