Schatzi

Regisztráció dátuma: 2015. július 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray
2018. szeptember 25.

Meglepve olvastam a negatív véleményeket róla, mert nekem nagyon bevált az első használattól kezdve. Soha semmitől nem volt még ennyire selymes, puha, könnyen fésülhető a hajam. Ár/érték arányban is szuper. Csak ajánlani tudom!

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2018. július 2.

Nekem nagyon bevált. Szépen hamvasít, jó az illata, és még a két hajmosás közti időt is kitolta.

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2018. február 3.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, általában ehhez nyúlok reggelente, ha sminkelek. Nemcsak jól fed, hanem ápolja is a bőröm egyben. Egy a baj vele, hogy hamar fogy :)

Holika Holika Baby Pet Magic Mask Sheet

Holika Holika Baby Pet Magic Mask Sheet
2018. február 3.

A cicás verziót próbáltam ki. Sajnos csalódás volt. Az egyetlen pozitívuma, hogy jó illatú; viszont nálam irritációt okozott.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Testápoló

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Testápoló
2018. január 18.

Nagyon jó az illata, az ára is kedvező volt, ezért vettem meg. Viszont nekem nehezen szívódik fel, és hagy maga után egy vékony réteget a bőrömön.

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém
2017. december 30.

Kellemes illata van, könnyen beszívódik, a hatása is megfelelő. Mostanában mindig ehhez a kézkrémemhez nyúlok, ha egy kis hidratálásra van szükségem

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2016. október 16.

Update: Feljebb kell pontozzam :) Nemrég adtam neki egy újabb esélyt, és lám... Az AHA-s tesójával együtt használva tényleg csodákra képes. Jobban eltávolította a mitesszereimet,mint a kozmetikus....

Semmi különös...pedig egy ideje már használom. Talán az orromon egy kicsit kevesebb a mitesszer. Ár-érték arányban valóban jó, és "örök életre" elég mennyiség. Ha lesz valami fejlemény, akkor jövök helyesbíteni, addig három pont.

Essence XXXL Nude Lipgloss

Essence XXXL Nude Lipgloss
2016. július 22.

Kedvező az ára és szép a színe, de ennyi. Sajnos nem túl tartós, és cserébe még a számat is kiszárította

Altapharma Haut + Haar Vital Tabletten

Altapharma Haut + Haar Vital Tabletten
2016. július 9.

Kezdjük a pozitív dolgokkal... Kedvező árért cserébe nagy mennyiséget kapunk. Kezdetben érződik is a hatása, még a szempilláim is dúsabbak és hosszabbak voltak tőle. Viszont a negatívuma: amint "megszokta" a szervezetem, már semmilyen hatása nem volt.

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2016. július 4.

Beszereztem őt is a BHA-s tesója után. Meg kell mondjam, hogy sokkal jobban teljesít. Segített csökkenteni a mitesszereimet, míg a BHA semmit nem csinált.
Ár-érték arányban is szuper. Szerintem "életem végéig" elég lesz :) Hamar kihozta a postás, kb. két hét lehetett. Egy rossz szavam nem lehet rá :) Öt csillag!