Schatzi

Regisztráció dátuma: 2015. július 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tiffany & Co. EDP Intense

Tiffany & Co. EDP Intense
2021. július 5.

Tartós illat és szép az üvege. Kb. ennyi pozitívumot tudok róla elmondani :D

Sun Ozon Medium Naptej FF50

Sun Ozon Medium Naptej FF50
2021. július 2.

Nem rossz, nem rossz...De nem az igazi. Amíg nem találok jobbat, addig ezt használom.(Octocrylene mentes) Az én bőrömön hamar beszívódik felkenés után, nem érzem, hogy rajtam lenne. Egy icipicit fényes marad a homlokomon, de még tűrhető kategória, a többi részen okés. Viszont én matt hatásra vágyom, emiatt nem tetszik teljesen.

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2021. július 2.

Nagyon szeretem, kedvenc lemosóm. A használata után sokkal szebb a bőrkép. Nem mindennap használom, mert egy kicsit erős, hanem felváltva egy másik lemosóval. Így nagyon szuper :)

Imperity SLS Mentes Sampon Organikus Bambusz Kivonattal

Imperity SLS Mentes Sampon Organikus Bambusz Kivonattal
2020. szeptember 23.

Meg kell védjem szegényt...Nekem nagyon bevált. Keratinos hajegyenesítés miatt kerestem SLS mentes sampont, erre esett a választásom, mert ár-érték arányban szuper volt. Most már a hatásáról is tudok nyilatkozni: jól felhabzik, könnyű kimosni, és 6 napig bírja utána a hajam mosás nélkül, ami nálam nagy szó. Van egy enyhe illata, engem nem zavar.

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2020. szeptember 18.

Nekem nem vált be :( Egyetlen pozitívuma, hogy könnyen beszerezhető a közeli Dm-ben. Viszont cserébe semmit nem csinál

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo
2020. szeptember 18.

Igaz, hogy még csak kétszer próbáltam ezt a sampont, de sajnos eddig nem vált be. Nem hibáztatom a terméket, lehet ettől függetlenül egy jó kis sampon, az én hajam elég különleges. Nehezen tudtam kimosni, hamarabb zsírosodott a hajam a használata után, balzsam nélkül tiszta kóc maradtam volna, a "szalonszépség" is elmaradt :D Elhasználom, de nem venném újra

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. szeptember 18.

Imádom! Nekem nagyon bevált, reggelre mindig szép puha lesz az arcom, amióta ezt használom :)

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray
2018. szeptember 25.

Meglepve olvastam a negatív véleményeket róla, mert nekem nagyon bevált az első használattól kezdve. Soha semmitől nem volt még ennyire selymes, puha, könnyen fésülhető a hajam. Ár/érték arányban is szuper. Csak ajánlani tudom!

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2018. július 2.

Nekem nagyon bevált. Szépen hamvasít, jó az illata, és még a két hajmosás közti időt is kitolta.

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25

Missha M Signature Real Complete BB Krém SPF25
2018. február 3.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, általában ehhez nyúlok reggelente, ha sminkelek. Nemcsak jól fed, hanem ápolja is a bőröm egyben. Egy a baj vele, hogy hamar fogy :)