SchmitterBettina

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Mixa Panthenol Comfort Bőrnyugtató Testápoló

Mixa Panthenol Comfort Bőrnyugtató Testápoló
2021. május 10.

A gyerekeimnek vettem még a télen. Sajnos nagyon kiszárad a bőrük vakaróznak ! Ez a krém teljesen megszűntette a szárazságot és a viszketést! Testes zsíros krém tényleg csak extrém száraz bőrre ajánlom! Télen biztosra újra veszem ! Most a kék változatát szeretném kipróbálni .

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2021. május 10.

Most már kb 2 hónapja használom és nem szeretem ! Direkt azért vettem , mert az van ráírva , hogy habzó! Nos nekem nem habzik, ha sminkelek és csak ezzel akarnám lemosni a sminket akkor csődöt mond! Pedig én nem használok vízálló sminket, a spirált nem bírja maradéktalanul leszedni! Szárítani is szárít, kb 5 percet bírok ki arc mosás után úgy húzódik tőle a bőröm ! Elhasználom, ha már megvettem , de nekem nagy csalódás!

Vagheggi Lime Cink + Narancs Permet (régi)

Vagheggi Lime Cink + Narancs Permet (régi)
2021. március 6.

Imádom ! Igaz ettől a márkától a többi arcpermetével is nagyon megvoltam elégedve. Esténként használom szérum után ezzel fújom be az arcom , hagyom beszívódni . Szerintem rásegít a szérumok hatására. Ujra veszem.

Vagheggi Emozioni Plus Városi Anti-Stressz Cseppecskék SPF50+

Vagheggi Emozioni Plus Városi Anti-Stressz Cseppecskék SPF50+
2021. március 6.

Tavaly ősz óta használom , retinol és hámlasztás mellett kell a fényvédelem. Mivel 50 faktoros kicsit testesebb , de csak 3-4 csepp kell belőle. Használok szérumot, krémet és utána következik kell neki egy két perc mire beszívódik , utána nem ragad nem is fehér tőle az arcom. Nyárra nekem biztos sok lenne , mivel kombinált a bőröm . De sajnos még nem találkoztam 50 faktoros fényvédővel, ami könnyed és matt lett volna. Jó termék.

Vagheggi Primissima Bőrmegújító Korong

Vagheggi Primissima Bőrmegújító Korong
2021. március 6.

Nagyon szerettem, most hagytam abba a használatát. Heti kétszer használtam, nagyon szép puhává és üdévé varázsolta a bőröm. Maradt még a nyárról a homlokomon 2 barna folt, azt is szépen eltüntette. Ősszel folytatom a használatát.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon
2021. február 10.

Még a Notinon rendeltem 750 ml kiszerelésben a balzsamjával együtt kedvezményesen. Szőkítés miatt is és vastag szállú hajam van.Kb 3 hónap rendszeres használat után írom le véleményemet. Ez sampon borzalmasan kiszárította a fejbőrömet , állandóan viszketet a fejem és nagy darabokban jött le a fejbőröm. Borzalom volt. A hajvégeimre se volt jó hatással, már akkor éreztem , mikor mostam ki a hajamból, hogy szárít. Senkinek nem ajánlom, akinek szárazabb a fejbőre. A balzsamja viszont jó volt.

Mediblanc Healthy Gums Fogkrém A Fogíny Védelmére

Mediblanc Healthy Gums Fogkrém A Fogíny Védelmére
2021. február 10.

Hadilábon állok nagyon ezzel a termékkel!
Pozitívum , hogy tényleg megszünteti a fogíny vérzést és a gyulladáson is segít.
Negatívum, hogy nagyon folyós az állaga, kb 1 perc alatt kifolyik a számból. Nem habzik. És ami a legrosszabb, hogy nincs semmi íze , ezért nem biztosít friss leheletet, sőt reggel úgy érzem, hogy egy másik fogkrémmel meg kell mosnom a fogam a friss lehelet hiányában. Így meg nagyon drága. Este használom csak.

Embryolisse Lait-Crème Concentrè

Embryolisse Lait-Crème Concentrè
2021. február 10.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Most még retinolt és hámlasztót is rendszeresen használok nagyon jól esik esténkként felkenni az arcomra. Kombinált a bőröm , melegebb időben biztos sok lesz már, de most még tökéletes. Egyik szérumommal sem veszik össze, szépen beszívódik és reggelre szép, puha arcbőrt eredményez. 75 ml sokáig elég, szóval nem olyan drága.

Paula's Choice Defense Nightly Reconditioning Moisturizer

Paula's Choice Defense Nightly Reconditioning Moisturizer
2021. január 30.

Nagyon megszerettem. Használtam már másik éjszaki krémet a márkától, de azok szilikonosok voltak. Ebben az tetszik a legjobban, hogy nincs benne, könnyed, tökéletesen beszívódik pedig használok előtte 2 féle szérumot is. Nagyon szép bőrképet ad reggelre. Az illata kicsit furcsa, de pár másodperc és elillan. Én inkább kombinált bőrűeknek ajánlom. Elfogy ujra veszem.

Paula's Choice Resist Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Super Antioxidant Concentrate Serum
2021. január 12.

Kb 1 hete az akciót kihasználva és , mert nem lehet kapni a Niod Surival O szérumot megrendeltem ezt. Meglepődtem , hogy egy olajosabb szilikonos formula. Reggel használom utána egy könnyebb arckrém és szépen beszívódik. Ebben a hidegben tökéletes, feltölti a bőröm ,tavasszal már sok lenne, de télen vissza térek hozzá.