SchmitterBettina

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

1940 pont

Regisztráció dátuma: 2017. június 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Gigi Sun Care Öregedésgátló Nappali Hidratáló SPF30

Gigi Sun Care Öregedésgátló Nappali Hidratáló SPF30
2019. március 25.

Én el ajándékoztam, de ez nem a termék hibája. Nekem nyáron nagyon olajos a bőrőm, és ezt a fényvédőt nem bírtam elviselni. Nagyon sűrű, naptej illata van, gyulladt pattanásokat okozott, eltömítette a porúsaimat. Nem égett le az arcom, szóval jól tette a dolgát, de én nagyon száraz bőrű embereknek ajánlom.

Gigi Nutri-Peptide Azonnali Hidratáló Krém Száraz Bőrre

Gigi Nutri-Peptide Azonnali Hidratáló Krém Száraz Bőrre
2019. március 25.

Kimérten vettem meg a kozmetikusomtól a zsíros bőrre valót. Jó az illata, még ez is fényes hatást kelt, még így a hidegben is, de kb ennyi semmi extra. Egy sima hidratáló, van sokkal jobb terméke, de ez semmi kategória .

Gigi Sun Care Advanced Protection SPF40 UVA/UVA Ultra Light

Gigi Sun Care Advanced Protection SPF40 UVA/UVA Ultra Light
2019. március 25.

Tavaly nyáron használtam a nyaralás alatt. Nagyon folyékony az állaga, nekem átfénylett még ettől is az arcom, de nem zavart a parton. Jól védte a bőrőm egyszer sem égtem le vele, viszon az egyetlen negatívum a, hogy nekem eltömítette a porusaimat és gyulladt pattanásokat okozott. Nyaralás végén, ami még megmaradt az kidobtam. Idén vmi mást próbálok meg.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Peptide Repair Rescue Nutri-Shield Serum

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Peptide Repair Rescue Nutri-Shield Serum
2019. március 25.

A fodrászom használja mindig a hajamon, mikor ott vagyok. Bele szerettem, nagyon puha lesz tőle a hajam. Megrendeltem a notino-ról, ott olcsóbb . Könnyíti a hajszárítást és a hajvasalást is. Gyorsítani szerintem nem, de biztos segít , mert mióta ezt használom csak egyszer kell a hajmat ki vasalni két mosás közt, szép egyenes marad. Nem kell belőle sok kb 3 pumpálás, szerintem sokáig elég lesz. Nekem megéri nagyon.

Rexona Biorythm Ultra Dry 48H Active

Rexona Biorythm Ultra Dry 48H Active
2019. március 25.

Nagyon erős illata van, be fújom magam és abban a helységben ablakot kell nyitni, mert nem lehet levegőt kapni. Nem vagyok véleményem szerint egy izzadós fajta, ráadásul még hideg is van. De ez a spray semmit sem ér, sőt szerintem még jobban izzadok tőle és büdös is vagyok tőle. Hétvégeken itthon el használtam , de biztos nem veszem újra.

Magister Products Cocoberry Ajakbalzsam

Magister Products Cocoberry Ajakbalzsam
2019. március 25.

Tavaly tavasztól fog van őszig a trópusi ajakbalzsamot használtam, amit egyszerűen imádtam. Most adtam le egy rendelést, gondoltam jöhet vmi új, erre esett a választásom. Megbántam, de nagyon!!!!
1. Nem értem ez miért drágább kb 600 Ft al?
2. Ennek semmi illata egy minimális gyümölcs, de még azt sem tudom behatárolni.
3. A legnagyobb hiba , hogy utcára viselhetetlen, olyan az állaga, mintha zsírral kentek volna be a számat, botrányos!!! Csillogó , zsíros- olajos érzet kinézet.
Egyszerűen nem értem, nagyon zavaró, ha megbarátkozom ezzel a zsíros érzettel, akkor talán itthon elhasználgatom.
Hatalmas csalódás!!!

Fenty Beauty Stunna Lip Paint

Fenty Beauty Stunna Lip Paint
2019. március 25.

Uncuffed árnyalatban van meg, kicsit sötétebb, mint a képeken, de én nem bánom, szeretem a sötét színeket. Jeffree Star és a Huda folyékony rúzsaihoz képest sokkal vizesebb, folyékonyabb, kicsit jobban oda kell figyelni, én hajlamos vagyok kifutni a vonalról. Viszont nem szárad annyira kopogós mattra, és nem is szárítja a számát több óra használat után sem. Evést, ivást nagyon jól bírja . Szerelem, biztos veszek még másik árnyalatban is.

Fenty Beauty Gloss Bomb

Fenty Beauty Gloss Bomb
2019. március 25.

Fenty Glow árnyalatban van meg. Gyönyörű színe van miniatűr arany csillámokkal, amit csak, ha fény esik rá, akkor lehet látni. Ragacsos kicsit az állaga, de nagyon kényelmes viselet , az aplikátorát könnyű használni. Biztos még másik árnyalatban is meg veszem. Van E L, Huda, Too Faced szájfényem, de ez a legkényelmesebb ! 5 csillag

Balea Handschaum Raspberry Party

Balea Handschaum Raspberry Party
2019. március 25.

Este lefekvéskor használom, ott van az ágy mellett bejön nagyon ez a hab állag. Az illata nagyon mű , nekem könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Szerintem nagyon száraz kézre nem való. Én a másik illatot jobban szeretem talán cupcake ?! Egynek elmegy, újra nem veszem.

L'Oreal Paris Life's A Peach Skin Awakening Blush

L'Oreal Paris Life's A Peach Skin Awakening Blush
2019. március 18.

Húha látom én leszek az első, aki leírja ezt a terméket. Az utolsó alkalom volt, hogy bedöltem a bloggerek, vloggereknek. Tavaly egész évben az a pirisító folyt a csapból is, hogy milyen szuper termék. Idén megvettem. Egy borzalom, tele apró csillámmal, az én arcomon ez a szín valami borzalom lesz. Nem is értem, mert van hozzá hasonló árnyalatom, de ezt, ha az almácskákra teszem csak csillog csillog egy narancssárga folt. Nekem kuka!!! Nagyon mérges vagyok magamra , ráadásul 4000 Ft .