sdorcii

Regisztráció dátuma: 2018. december 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. december 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Himalaya Herbals Diós Arcradír

Himalaya Herbals Diós Arcradír
2019. október 5.

nagyon jól radíroz, az illata is kellemes, nekem a zsíros bőrömet különösen jól tisztítja, viszont a Bioderma Sébium habzó gélje ezt egy fokkal jobban teszi meg, úgyhogy emiatt kapott nálam csak 4 csillagot

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2019. október 5.

egy Youtuber, Módis Gabi ajánlása miatt vettem meg, mert neki nagyon bevált (főleg nyáron, mikor könnyebben zsírosodik az ember bőre). Eleinte nem voltam róla meggyőződve, hogy jó-e az én bőrömre, de akkor jöttem rá igazán mennyire is jó mikor az egyetemre visszamenve otthon felejtettem. egyszerűen semmivel sem tudtam olyan jól megtisztítani a bőröm, hogy ne nézzen ki úgy már napközben mint egy disco gömb. tehát összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, tökéletesen tisztít, az illata is kellemes, nem pattogott ki a bőröm szinte egész nyáron és ami szerintem fontos szempont, hogy kicsit is elég használni belőle, így nagyon sokáig kitart.

Balea Very Berry Kézápoló Hab

Balea Very Berry Kézápoló Hab
2019. április 8.

nagyon jó kis illata van, imádom! A málnás testvérével az volt a problémám, hogy túlságosan is erős és édes illata volt, bár miután beszívodott kellemes volt. Ennek már kapásból isteni az illata, ugyanolyan jól hidratál, mint a málnás és nekem jó pár hónapig kitart egy kiszerelés, pedig naponta minimum 1x bekenem vele a kezem!

Nature Box Sárgabarack Sampon

Nature Box Sárgabarack Sampon
2019. március 11.

Hát nem győzött meg túlzottan... az illata baromi jó, meg tök jó hogy nem tartalmaz parabéneket és hasonló, de az hogy két na után olyan zsíros lett tőle a hajam, mintha mar 5 napja nem mostam volna hajat, az azért durva... egyébként valószínűleg ez a benne lévő olajnak köszönhető, de nem vagyok benne biztos. Hogy írjak róla jókat is, a jó illat megmarad egy darabig a hajban és elég selymessé is tette a hajam a balzsamjával együtt. Mindenesetre még próbálgatni fogom, hátha elérhetem valahogy hogy kevésbé zsírosodjon tőle a hajam.

Yves Rocher Ápoló Szájfény

Yves Rocher Ápoló Szájfény
2019. február 24.

Mikor megláttam a boltban, azt hittem végre megtaláltam életem legszebb barna szájfényét. Leswatcholtam, ugy nagyon szép színe volt, de egyébként az ajkakon árnyalatni eltérést mutat csak, azt meg kb csak én veszem észre. Alapvetően viszont szép csillogást ad az ajkaknak és rettentően jól ápol. Az illata szerintem nagyon jó, sokáig érzem az ajkamon, de egyáltalán nem zavaró. Ha másnak nem, egy drága ajakápolónak jó lesz

Garnier Skin Naturals Botanical Cream Rózsavízzel

Garnier Skin Naturals Botanical Cream Rózsavízzel
2019. január 22.

Nagyon-nagyon szeretem, nagyon jól hidratál főleg így télen.:) az illata meg csodalatos!

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2019. január 22.

hát elég vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban... mikor először használtam, azt hittem ez maga a megváltás és tényleg gyönyörűen elválasztotta a pilláim és műpilla hatást hozott. Aztán ahogy többször használtam felkenődött és elkezdett csomósodni, nagyon durván összetapasztotta a szempilláimat. Végül az a véleményem róla, hogy szerintem túl sok terméket vesz fel a spirál... ha azt lehúzom róla, akkor egész szép hatást lehet vele elérni. Minden esetre nem lesz a kedvencem

Nature Box Avokádó Tusfürdő

Nature Box Avokádó Tusfürdő
2019. január 15.

irtózatosan szeretem! Mivel olyan helyen lakok,a hol a víz nagyon szárítja a bőröm, ezért kell neki egy kis olajos ápolás. Bármilyen másik tusfürdőt használtam (dove, nivea, palmolive,baba) az összes kiszárította még jobban a bőröm, csak ez nem! Az illata nem pont avokádó illat, de elég kellemes így is :)

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2019. január 15.

már több éve ezt használom az argán olajos tesójával együtt és nekem nagyon beváltak! hihetetlen puha lesz tőle a hajam 3 napig, utána már elkezd száradni a hajvég ezért a 3 nap után érdemes újra hajat mosni és utána újból bekenni vele:)

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó
2019. január 4.

Szemöldök ceruza mellett használom és együtt nagyon szép természetes hatású szemöldököt tudok vele elérni. Kipróbáltam ceruza nélkül is és úgy is egész szép hatást lehet vele elérni. Jó a keféje, nem túl nagy és praktikusan használható. Amiért négy csillagot adok neki az az, hogy az ígért szemöldök sötétítő hatását én egyáltalán nem vettem észre, valamint gélhez képest nem nagyon tartja helyben a szemöldök szálakat. Ezeken kívül, teljesen meg vagyok vele elégedve.