seasalt

Regisztráció dátuma: 2020. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lush Coconut Rice Cake Szilárdsampon

Lush Coconut Rice Cake Szilárdsampon
2020. július 8.

Eddig működik, ráadásul balzsamozni sem feltétlenül kell utána. Az illata is finom, a cucc a tetején viszont elég gusztustalan lett egy két használat után, úgyhogy leszedegettem.

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon
2020. július 8.

Kb két hétig bírtam vele, tönkretette a fejbőröm, és a szaga is rossz. Az első szilárd sampon, amit nem tudok elhasználni.

Balea Schönheitsgeheimnisse Hafermilch Balzsam

Balea Schönheitsgeheimnisse Hafermilch Balzsam
2020. április 9.

Nekem bevált, visszatette a hullámokat az általában szomorúan kilapuló hajamba, könnyebb kifésülni, nem zsírosodik tőle, magának a balzsamnak pedig jó az illata, és az ára is egészen baráti.

Lush Twilight Tusfürdőzselé

Lush Twilight Tusfürdőzselé
2020. március 27.

Nagyon jó illata van. tényleg igazán levendulás. Továbbra is zselé, ráadásul csillog is, jó nézni és tapicskolni. Jobban habzik mint a Woosh, de kicsit érzékenyebb, könnyebben hasad. Árban nem versenyezhet normál tusfürdőkkel és szappanokkal.

Lush Angel Hair Samponkorong

Lush Angel Hair Samponkorong
2020. március 27.

Határozottan jobb mint a New, eddig nem bántotta a fejbőröm. Szépen tisztít, az illata nem rossz, de szagoltam már jobbat. A szilárd samponok nálam a csomagolás hiánya miatt azonnal előnnyel indulnak, és az az igazság, hogy ez ezen felül is jobb, mint bármelyik folyékony sampon, amit eddig próbáltam. A rózsa rajta teljesen fölösleges, hamar le is esett.

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2020. március 27.

Működik! Pont az, aminek mondja magát, hidratál, nem irritál, kellemes az állaga, parfümmentes, és kombinált bőrön is működik. Télre nem elég, de mivel sok gyártó szerint az érzékeny bőr szinonimája a nagyon száraz bőrnek, nyárra megoldást találni érzékeny kombinált bőrre közel lehetetlen, úgyhogy én most nagyon boldog vagyok, hogy ez a krém létezik.

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej

Balea Med 2in1 Ultra Sensitive Arctisztító Tej
2020. február 21.

Nekem eddig jobban tetszik mint a gél párja, könnyű lemosni, és nem érzem, hogy szárítana. Folyós (bár én pont ma megpróbáltam áttölteni egy kicsit egy úti csomagolásba, és nem volt hajlandó szépen lecsöpögni), könnyű felvinni, egyáltalán nem irritál.

Vaseline Ajakápoló

Vaseline Ajakápoló
2020. február 21.

Megvan, ez a legjobb. Egyszerú, mint a faék, azt csinálja, amit vártam, nem kell fokozni.

Mixa Hyalurogel Light

Mixa Hyalurogel Light
2020. február 21.

Első benyomások: az illat finom, de túl sok (meg eleve minek). Az állaga nagyon tetszik, hagy egy vékony, nem zavaró réteget. Érzékeny/ irritált bőrfelületen égető érzést vált ki, nem tudom melyik összetevő a felelős. Szeretném szeretni, de így nem tudom mi lesz belőle.

Bebe Young Care Relaxing Care Day&Night Arckrém

Bebe Young Care Relaxing Care Day&Night Arckrém
2020. február 21.

Valamiért működik. Mikor először kibontottam és megláttam, milyen állaga van, azt gondoltam, ezt soha nem fogja beszívni a bőröm, de perceken belül nem volt sehol. Nem hagy fura réteget, viszont az illatát még sokáig érezni. Nagyon szélfútta, fájós téli arcon minimálisan csíp, de nem pirosodok tőle. Éjszakai krémnek használom, kicsit nadves arcra. Nem érzem, hogy nagyon sokat hidratálna. A csomagolása kicsit gyerekes.

Update: Nem tudtam mi okozta, de most, hogy ezt a krémet lecseréltem, elmúlóban van. Egyenetlen, kicsit durva lett tőle a bőröm néhány helyen.