Sebibarbi

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20
2019. január 25.

December elején vettem, azóta szinte mindennap használom. Zsírosodó bőröm van T zónában, azonban amióta tél van eléggé száraz lett, így mindig alá kell hidratálnom, de tavaszra és nyárra tökéletes lesz! Fedése nem túl erős, mindig teszek egy kis korrektort a pattanásokra, de ha nincsenek önmagában is elég, egységes bőrképet ad.

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2019. január 25.

A képen látható árnyalatot használnom, lassan 3 éve. Nagyon szeretem, bár kicsit macerás felvinni, de szép eredményt lehet elérni vele. Kevés és szőke szemöldököm van, így ez egy kis színt is ad neki, szépen kitölti a hézagokat. A színével azonban nem vagyok megelégedve teljesen, kicsit vöröses az árnyalata a hajamhoz képest. Nem csinál karakteres szemöldököt, mint egy filc vagy ceruza, hétköznapokra tökéletes. A színe miatt 4 csillag.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2019. január 25.

Körülbelül 6 éve verhetetlenül a kedvencem volt, de az utóbbi hónapokban körülbelül 3-4 óra elteltével az alsó szempilláim alá kenődik. Nem tudom mitől lehet, vagy mi változott meg köztünk, de sajnos keresnem kell újabb kedvencet helyette. Ennek ellenére életem eddigi legjobb szempillaspirálja, gyönyörű pillákat csinál, jó a keféje, könnyen kezelhető és szépen rétegezhető.

Bioderma Sébium Global

Bioderma Sébium Global
2018. február 6.

Bőrgyógyásztól kaptam mintát, éjszaka felkentem reggelre viszonylag szép és egyenletes bőrrel ébredtem. Kicsit piros volt az arcom, de azt gondoltam, hogy csak az alvástól.. Felkentem, gondolván majd az alapozó alatt is jól fog működni, felkenés után néhány másodperccel az egész érintett terület vörös lett és duzzadt. Megpróbáltam lemosni, sajnos nem sok sikerrel...az arcom egész nap égett, duzzadt és vörös maradt.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. október 25.

Nagyon kevés is elég belőle nekem, a legvilágosabb árnyalat van meg, tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz. Szeretem a pipettás kiszerelését, csinos, és az állaga is megfelelő. Kellően matt, a T zónámban nem is kell hozzá púder. Nagyon szép sminket tudok vele készíteni, egységes képet ad, és ez végre nem ragacsos! :) Nem sokszor használtam még, de egyelőre nagyon szeretem! :)

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2017. október 25.

Itt vásároltam, egy nagyon kedves eladótól. A fedése nagyon szuper, nekem kevés is elég, hogy szép egységes képet adjon. Az állaga is majdnem tökéletes, egy picit talán sűrű, ezért kézzel nem szeretem felvinni, nehéz lemosni. Ecsettel használom mint egy alapozót, nagyon szépen lehet dolgozni vele. Vigyázni kell, mert ha az ember egy kicsit több mennyiséget visz fel a kelleténél hajlamos ragacsos maradni. A színe tökéletesen igazodik a bőrömhöz, még szükségem van kísérletezgetésre, de egyelőre szeretem!

Avon True Kétfázisú Sminklemosó

Avon True Kétfázisú Sminklemosó
2017. október 25.

Az utóbbi időben nem találtam a drogériákban a Garnier 2 fázisú szempillaerősítő sminklemosóját, ezért gondoltam kipróbálom ezt. A szemsminket nagyon szépen eltávolítja, de borzasztóan csípi a szemem. Nagyon óvatosan bánok vele, nagyon figyelek, hogy ne kerüljön bele, de sokszor még így is patakokban folyik tőle a könnyem. Ez miatt nem vált be, viszont szépen dolgozik, ezért 2 csillagot megérdemel.

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló
2017. október 25.

Itteni vélemények alapján vettem meg, nagyon reménykedtem benne, hogy jó lesz, de sajnos nem csinál semmi extrát. Használata után szinte szárazabbnak érzem a számat, mint előtte. Olcsó, és nagyon szépek az összetevői, de nekem egy sima kék labello jobban teljesít. :(

Alverde Kézápoló Olaj

Alverde Kézápoló Olaj
2017. szeptember 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg, minden egyes kézmosáskor szárazabbnak érzem a kezem. Nem szeretem az illatát, de elmegy, nehezen szívódik be. Itt olvastam, ez alapján én is kézkrémmel keverve viszem fel, másnap reggelre nyoma sincs és babapopsi puhaságú finom kezeket varázsol ( a kézkrém korábban önmagában nem tette). Ha előző este ezt használtam másnap nem szárítja ki annyira a kezeimet a kézmosás.Szuper termék.

Dove Go Fresh Revive Deo Spray

Dove Go Fresh Revive Deo Spray
2017. szeptember 20.

Annyira isteni édes illata van, ha ezt használom parfümöt nem is fújok mellé, nagyon hosszú ideig érzem saját magamon is az illatát. Nincs már az a nagy meleg, de azért van, hogy az ember egyes helyeken a túlöltözés miatt bemelegszik, akkor is jól teljesít. Nagyon szeretem, az illata miatt az egyik kedvenc dezodorom.