sebidori91

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oréal Paris Precious Flowers Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre

L'Oréal Paris Precious Flowers Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre
2020. április 30.

Imádom az illatát, ha lehetne megvennem parfumben. Egyebken jo kisnlemoso, teszi a dolgat, nem csip, nem szarit, nem hagy maga mogott zsiros erzetet. Nekem kicsit nagy ez a kiszereles lehet h rám fog romlani..

Neutrogena Absorption Express Kézkrém

Neutrogena Absorption Express Kézkrém
2020. április 30.

Már a 2tubussal használom, szuper. Gyorsan szárad, kellemes az illata, es a szuper érzékeny, kezem is szereti! (a hideg allergiás kezemetbsem csípi)

Essie Good To Go Fedőlakk (régi)

Essie Good To Go Fedőlakk (régi)
2020. április 30.

Nem tudom, valaki emlekszik-e meg, a NYC vokt egy gyorsan szarito lakkja, azt imadtam, ez is olyan, csak ketszer annyiba kerul. De tenyleg, 5 perc utan kb barmit csinalhatok, olyan szuperul szarit
👌

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2020. április 30.

Most, h lehet kapni a dm-ben, en is rendeltem egy rozsaszines arnyalatot. Szepen fed, jo az ecset, de ket nap utan lepattogzik... Ahhoz kepest draga.

Essence You Better Work! Lenght Definition Vízálló Szempillaspirál

Essence You Better Work! Lenght Definition Vízálló Szempillaspirál
2020. január 15.

Régóta keresem a tökéletes szempillaspirált, ez még nem az, de kenterbe veri a legtöbbet amit eddig használtam ( NYX, Pupa, Maybelline, Cilinique). Szép pillákat csinál és egész tartós, nem pereg olyan durván, mint a korábbiak.

Matrix Total Results Sleek Simító Sampon

Matrix Total Results Sleek Simító Sampon
2019. augusztus 9.

Semmi extra. Pozitívum hogy nagyon finom az illata, nagyon jól habzik, hajmosás után sokáig megmarad az illata. Én nem vettem észre simító hatást, pedig jó lett volna. Ami még jó, hogy egyébként nem tesz rosszat a fejbőrömmel, mert amúgy más sampontól hámlik, vakaródzik. Ettől nem, de azért nincs szerelem.

CND Spa Gardenia Woods Lotion

CND Spa Gardenia Woods Lotion
2019. augusztus 9.

Imádom az illatát, és nagyon gyorsan beszívódik ami nekem nagyon fontos, utálom a ragacsos, testápolós érzetet magamon. Kifejezetten nem száraz a bőröm, nyáron szoktam használni borotválkozás után, arra tökéletes.

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal

Alverde Lábápoló Vaj Bio Lime és Bio Echinacea Kivonattal
2019. augusztus 9.

Zsíros krém, kellemes citrusos illattal, de én nem vettem észre semmi extrát a hatásában. Nekem nem hidratál valami jól, de azt hozzá kell tennem, hogy nem vagyok mindennapos használó, kb heti egyszer használom, lehet ez a baj...?!

L'Oreal Paris Elnett Crème De Mousse Göndörítő

L'Oreal Paris Elnett Crème De Mousse Göndörítő
2019. augusztus 9.

Imádom! Ha nincs kedvem göndöríteni akkor csak teszek a hajamra (ami nagyon enyhén hullámos) de ez a termék kiemeli a hullámokat, tartást ad. Elég tartós 4-5 órát simán bír, de ha még rálakkozol akkor még jobb. Imádom az illatát!!! Tutira újraveszem!
Ami fontos: használat után elég nehéz lemosni a kézről, kétszer is kezet szoktam mosni, meleg, szappanos vízzel hogy ne érezzem a ragacsos érzést az ujjaim között.

Lush 7 To 3 Arctisztító Korong

Lush 7 To 3 Arctisztító Korong
2019. augusztus 9.

Kicsit szokatlan volt elsőre ez a kiszerelés, de megbarátkoztam vele, a csomagolásmentesség jegyében. Az illata nem a kedvencem, de elmegy. A sminket nagyon jól eltávolítja, direkt utána még egy sminklemosós vattával is átmentem, és teljesen tiszta volt a bőröm! (nem csípi a szemet!)Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyi időre elég, ezért egyenlőre csak 4 pont.