sebidori91

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Pro Age Testápoló SPF5

Dove Pro Age Testápoló SPF5
2013. április 30.

Nincs igazán szükségem a pro age formulára, viszont megörököltem. Nagyon jó illata van, sűrű, jól táplál. Viszont ezek miatt csak akkor használom ha nagyon ki van száradva a lábamon a bőr (borotválás után, télen). Viszont akkor nagyon jó, szerintem nem szárad fel lassabban mint a többi.

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2013. április 30.

Az egyetlen szappan ami nem szárítja a bőröm. Finom illata van, és szerintem sokáig elég.

Garnier Color Sensation Hajfesték

Garnier Color Sensation Hajfesték
2013. április 23.

Nem értem, miért ilyen kevés pontszáma van. Én már kb 1-másfél éve használom (amióta megjelent) és nagyon szeretem. Világos szőkére festem a hajam, nem kopik le, nem lesz tőle hetek múlva más színű a hajam és nagyon szép arany csillogású.

Alverde Maximize Effect Szájfény

Alverde Maximize Effect Szájfény
2013. április 19.

A dm-es 50%-os qponnal vettem még a Glamour napokon a Raspberry in Love- színt. Azt gondoltam kicsit erőteljesebb színe lesz, de nem igazán látszik a számon. Az, hogy dúsító hatása lenne, azt egyáltalán nem vettem észre, és a szaga sem túl kellemes.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2013. április 15.

A hétvégén vásároltam meg az itteni jó vélemények miatt és egyáltalán nem bántam meg. Tudni kell, nekem iszonyú fekete karikáim vannak a szemem alatt, tehát ha nem sminkelek azt hiszik beteg vagyok. Na, most ez a korrektor pont elég krémes hogy a szemem alatti karikákon szépen elterüljön, nem csinál ráncokat, és eléggé pigmentált ahhoz, hogy jól fedjen. Szuper!:)

Avon Ideal Luminous Arcpirosító

Avon Ideal Luminous Arcpirosító
2013. április 7.

én nem tudom melyik árnyalata van meg, mert ajándékba kaptam, de nagyon szeretem:) télen pont jó, mert a világos bőrömnek nagyon szép egészséges színt ad. tartós az arcon és kiadós a kiszerelése, hiszen már egy éve megvan, és ősszel-télen-tavasszal szinte minden nap használom.

Max Factor Bronzosító

Max Factor Bronzosító
2013. április 7.

szerintem jó kis bronzosító, én sem használom minden nap, inkább csak nyáron és akkor is leginkább buliba, vagy ha valami eseményre megyek, hétköznapra kicsit sok. jól pigmentált és sokáig elég

Pupa Nail Art Mania Bubbles

Pupa Nail Art Mania Bubbles
2013. január 22.

Karácsonyra kaptam ajándékba, és már volt is alkalmam kipróbálni. A lakk az ugyanaz mint a többi pupa lakk, nagyon nehéz (nekem) az ecset fogása, a festéssel is bénázok eleget. Két rétegben viszont nagyon szépen fed, nem vastag, nem csíkos. A kis gömbök meglepően jól rátapadnak, és ha le is esik belőle egy csomó, nem látszik, mert nem tudom, úgy van kialakítva, hogy amit ott hagy lenyomat, az olyan mintha lenne ott kis gömb. Kell rá fedőlakk (én a NY-gyorsan száradóját használom) de úgy 3-4 napot kibír!:) Összességében nem rossz, csak az árához képest tud keveset!

Essence Studio Nails Banán Alakú Reszelő

Essence Studio Nails Banán Alakú Reszelő
2013. január 21.

Életem első normális körömreszelője!!:) Az eddigiek egyáltalán nem működtek (persze lehet hogy én voltam béna) , de ezzel nagyon könnyen tudom rövidíteni, és formázni a körmeimet!:) Annyira jó, hogy anyukámnak is leadta a rendelést, hogy vegyek neki!:)

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2013. január 14.

Én tényleg azt hittem, hogy jó, de lehet hogy csak az enyémmel van a gond. Egy világosabb tejfehér színűt vettem. Túl híg, csíkos és nagyno hamar lekopik...nem veszem újra az biztos...:S