sebidori91

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2017. július 26.

Iszonyú nagy csalódás. Korábban Yves rochert használtam, nem kellett volna váltani. Olcsó, mert 1000 Ft volt egy óriás kiszerelés, szerintem még 5 év múlva is lesz belőle. Csípi a szemem, nem hozza le rendesen a sminket.

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2017. április 7.

Mivel a Max factor cc megszűnt, ezért váltanom kellett. Nem bántam meg, ennek erőssebb a fedése, de még minig nem maszk hatású. Elég jól el lehet dolgozni, illata finom, nem túl erős. Tartósságával nem vagyok annyira megelégedve, púderrel együtt is max 5-6 óra.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2017. április 7.

Annyira szuper pigmentált és hihetetlenül tartós! Imádom.

Sleek Face Form Blush Pirosító

Sleek Face Form Blush Pirosító
2017. április 7.

A rose gold-ot vettem meg, iszonyatosan pigmentált, ezért keveset teszek fel (életem végéig elég lesz) viszont így annyira nem látszanak a csillámok mint ahogy én azt szeretném, így munusz egy csillag.

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2017. április 7.

Könnyű, gyorsan beszívódik, kellemes illata van. Sminket tartóssá nem teszi, de tényleg jó kis alap. Nem nagy szám.

Lee Stafford Coco Loco Blow & Go Genius Lotion

Lee Stafford Coco Loco Blow & Go Genius Lotion
2017. április 7.

Elnehezíti a hajam, nem hogy könnyebben száradna, nehezebben. Erős illatán kívűl más pozitívuma nincs. Nem veszem újra.

Lee Stafford CoCo LoCo CoConut Mask

Lee Stafford CoCo LoCo CoConut Mask
2017. április 7.

Nem mindig van időm kivárni azt az 5 percet, de mondjuk minden második hajmosásnál adok neki egy esélyt. Hosszantartó kókuszos illatot eredményez, puha hajat. Használata után más márkájú hajbalzsamot is szoktam használni, de mindig ennek marad meg az illata. Kicsit drága.

Lee Stafford Coco Loco Coconut Balm Hajbalzsam

Lee Stafford Coco Loco Coconut Balm Hajbalzsam
2017. április 7.

Hosszantartó kókuszos illat, puha haj. Kicsit azért drágának találom.

Catrice Allround Ultra Fekete Szempillaspirál

Catrice Allround Ultra Fekete Szempillaspirál
2017. január 12.

Itteni vélemények miatt vettem meg, de sajnos megbántam. Szép pillákat csinál, de 3 óra múlva a szemem alatt van, lepereg, elkenődik. 3x használtam, sajnos kuka....

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. január 12.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Évekig használtam a max factor 2000 calorie spirált, nagyon szerettem, de az utóbbi időben egyre jobban azt vettem észre, hogy 8 órát nem bír, és a szemem alatt fekete kis darabokban végzi a festék. Itteni vélemények miatt gondoltam, kipróbálom a lovelyt, és bevált! Nem csinál olyan hűha pillákat, de azért szépen kiemeli, és nem pereg annyira mint az eddig kipróbált társai. 8 óra munka után felfedezek 1-2 fesékdarabkát, de közel sem olyan sokat mint más spiráloknál. Újravevős!