sebidori91

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pupa Multiplay Hármas Hatású Szemceruza

Pupa Multiplay Hármas Hatású Szemceruza
2015. szeptember 3.

Nagyon jó a pigmentáltsága, könnyen felvihető. Én a szepilláim tövére használtam, mint egy tust, elég jól bírta, nem kenődött, nem kopott. Meg vagyok vele elégedve! :)

Anny 5th Avenue Körömlakk

Anny 5th Avenue Körömlakk
2015. augusztus 24.

Jó, jó, sokféle szín, nagy mennyiség, jól fed, gyorsan szárad. A tartóssága nem extrém jó (simán 3 maximum 4 nap), ár-érték arányban nem a legjobb. Szerintem a Moyra is tudja ezt. (főleg a gel effect lakkok)

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Mandulaillattal

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Mandulaillattal
2015. június 23.

Általában a Rossmann sajátmárkás Isana körömlakklemosóját veszem, mert azzal 100%-osan meg vagyok elégedve, de most nem volt a közelben rossmann, és muszáj volt ezt megvennem. Bár ne tettem volna! Annyira rossz hogy az már fáj! Egy sima piros lakkot 3 X kellett lemosnom, mire teljesen lejött, ráadásul úgy kellett vakarnom a körmömről (és nem, nem a lakk hiábja). Ez korábban elképzelhetetlen lett volna az Isanával, úgyhogy most van egy tele üvegem, amit szépen félre is teszek, és megyek veszem a jól bevált zöld Isanát.

Malizia Bagno Schiuma Habfürdő

Malizia Bagno Schiuma Habfürdő
2015. január 21.

Mi már évek óta ezt használjuk. Gyógyszertárban 550 Ft-ért lehet egyébként megvenni, így még barátibb az ára. Nagyon jó habokat csinál, kellemes az illata, bár az nem marad meg a bőrön fürdés után, ezért csak 4 csillagot kap.

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum
2015. január 7.

Az egyik körmös blogon olvastam, hogy ez milyen szuper és mivel a körmeim hihetetlen rossz állapotban vannak (lemezesen törnek, plusz ha már egy picit hosszabbak akkor betörnek) ezért gondoltam teszek egy próbát. (eddig csak a microcell körömerősítő jött be, de az iszonyatosan drága) Nagyjából másfél hónapja használom, az első két hétben rendesen kúra szerűen, utána csak körömlakk alá, vagy ha nem lakkoztam akkor csak ezt kentem fel és hihetetlen jó. Szépek, hosszúak a körmeim, erőssek, nem törnek be. Nem mondom hogy egyáltalán nincs lemezes törés sem, de 90%-ban segített ezen is. Nagyon jó az ár-érték aránya, mert elég nagy a kiszerelése. Biztos hogy újra veszem.

CND Scentsations Wildflower & Chamomile Lotion

CND Scentsations Wildflower & Chamomile Lotion
2015. január 7.

Anyukámnak karácsonyra vettem meg, nem pont ezt az illatot de egy ilyen testápoló/kézkrémet. Hihetetlen gyorsan beszívja a bőr, nem hagy maga után zsíros érzést és kellemes nem túl erős illata van. A kis 90ml-s kiszerelést kb. 1000 Ft-ért vettem.

Kiko Körömlakk

Kiko Körömlakk
2015. január 7.

Bécsben megláttam, hogy milyen gyönyörű színekben van és vettem is belőle hármat. (piros, ezüstös csillámos, és coralos csillámos) Tetszik a kicsit széles ecsete, egy rétegben is elég jól fed és hipergyorsan szárad. A tartóssága átlagos 2-3 nap. Viszont ár-érték arányban szerintem nagyon jó. (azt hiszem 3 euróért vettük és elég nagy kiszerelés)

Lush Holly Golightly Habfürdő

Lush Holly Golightly Habfürdő
2015. január 7.

IMÁDOM! de tényleg! 50% leárazáson vettem (karácsony után mindig betárazok 4-5 habfürdővel) négybe elvágtam, mert hihetetlen nagy és így is óriási habokat csinált. A víznek sötétzöld színt adott egy kis csillámmal. Finom szegfűszeges illata van. Szerencsére kettőt vettem belőle, így még néhányszor élvezhetem a karácsonyi habokat! :)

Lush Dream Cream Testápoló

Lush Dream Cream Testápoló
2015. január 7.

Szerintem hihetetlen erős levendula illata van, nekem a molyírtó jut róla eszembe. Egyébként egy elég zsíros krém, viszont így télre a száraz kezeimre nagyon jó. Nem venném újra, maradok a shea vajnál. (ajándékba kaptam)

Me Now Long Lasting Lip Gloss

Me Now Long Lasting Lip Gloss
2014. szeptember 22.

Én élből 2-t rendeltem, mert évek óta ilyet keresek. csókálló, élénk rúzst, mi nem szárít. Szerintem nagyon jó, iszonyatosan jól pigmentált, nem kenődik. Az egy dolog hogy nem túl szépen kopik, de akkor vagy le kell szedni, vagy az korrigálni kell. Nekem nagyon bejött!