sebidori91

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Narancs és Ylang-Ylang Illatú Ghánai Shea Vaj

Manna Narancs és Ylang-Ylang Illatú Ghánai Shea Vaj
2014. január 18.

Szerintem jó illata van és nagyon szuper krém. A kezemen előjött ilyen hideg ekcéma és 3-4 nap használat után elmúlt! szuper!!!

Travalo Tölthető Parfüm Szóró

Travalo Tölthető Parfüm Szóró
2014. január 18.

Ajándékba kaptam, kb 30 másodperc alatt feltöltöttem,nem folyik, praktikus!:)

Bvlgari Omnia Coral

Bvlgari Omnia Coral
2014. január 18.

Én nem vagyok egy nagy illatmániás, de ez szerintem egy nagyon jó, gyümölcsös, friss nyárias tartós illat. Kicsit édeskés, fiatalos én szeretem!:)

Max Factor Glossfinity Körömlakk

Max Factor Glossfinity Körömlakk
2014. január 18.

Nagyon szép színekben kapható, jó a fedése, könnyű az ecsethasználat, ám ár érték arányban egyáltalán nem kimagasló. Olcsóbban is kapok hasonló minőséget.

Yves Rocher Brillance Shine Sampon (régi)

Yves Rocher Brillance Shine Sampon (régi)
2014. január 18.

Azt hittem jó lesz, de nem. Nagyon gyorsan zsíros lesz a hajam, amúgy jó illata van.

Lush Candy Mountain Habfürdő

Lush Candy Mountain Habfürdő
2014. január 18.

Ma vettem féláron, és már ki is próbáltam!:) A negyedét használtam el, de szuper habokat csinált, és ami fontosabb 5 perc után is voltak habok!!nem tűntek el!:) csudijó az illata és a fürdővizét is rózsaszínre festette, igazi csajos cucc:)

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik

Yves Rocher Pure System Pórusösszehúzó Tonik
2014. január 18.

Annyi jó véleményt olvastam itt, hogy gondoltam kipróbálom. Sajnos nekem nem jött be. Nagyon sok mitesszerem van és sajnos ez a termék sem segített semmit sem, pedig az arclemosójával együtt használtam. Az illata, állaga jó, igazából nem is rontott a helyzeten, de nem javított...

Yves Rocher Sheer and Shine Rúzs

Yves Rocher Sheer and Shine Rúzs
2014. január 18.

Szerintem nagyon jó, intenzív színe van. A hatása olyan mintha szájfény lenne a tartóssága meg kb. mint egy labelloé. További negatívuma hogy nagyon könnyen kenődik, viszont nagyon szép fénye van, és egyáltalán nem szárítja a számat, sőt!:)

Lush The Christmas Penguin Habfürdő

Lush The Christmas Penguin Habfürdő
2014. január 18.

Fél áron vettem, nagyon jó illata van, még fürdés után is pár órával simán érződik a bőrömön!:) A negyedét használtam egy egy fürdéshez és szuper habokat csinál és kék vizet:) Megszerettem!

Lavera Basis Sensitiv Sampon Normál Hajra

Lavera Basis Sensitiv Sampon Normál Hajra
2014. január 18.

Én sajnos egyáltalán nem vagyok vele megelégedve. Azért vettem mert érzékeny a fejbőröm és reméltem ez rendbe hozza. Az állaga borzasztó, ilyen nyákos és egyáltalán nem habzik, csak ha kb. a fél flakot a fejemre öntöm. De nem is lenne baj, hogy nem habzik ha tisztítana, de már másnap úgy érzem, hogy nem is mostam hajat. Annyira szerettem volna szeretni, most félre raktam, de lehet még teszek vele egy próbát.