sebidori91

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Taft Power Hajlakk

Taft Power Hajlakk
2013. július 2.

Nekem az a bajom a hajlakkokkal és hajhabokkal hogy kb két óra után a hajam elnyeli őket, és olyan mintha semmit nem tettem volna rá. Na, ez kifejezetten jól bírja! legközelebb is ilyet fogok vásárolni!

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2013. július 2.

Szeretném szeretni, de nem megy. Egy sötétebb és egy világosabb rózsaszín van meg. A világosabb csíkoz, nem szépen fed. Az ecsete jó. NYC fedőlakkal 1-2,5 napot bír...borzalmas a tartóssága....2 pontot kap, mert jó az ecset formája és mert sokféle színben hapható

Nivea Pure & Natural Jasmine Golyós Dezodor

Nivea Pure & Natural Jasmine Golyós Dezodor
2013. július 2.

Az első alumínium-só mentes dezodor próbálkozás. Hát nem fogom újra venni. Egy normál munkanapot nem bír ki, konkrétan büdös leszek tőle. Azóta áttértem az alverde dezodoraira, amik nagyon jók! Ezt maximum itthoni tengés lengésre használom el....

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo
2013. július 2.

Anyukámmal már régóta vágyunk egy jó, alumínium-só mentes dezodorra, de eddig csak a nivea al-só mentes változatát próbáltuk ami borzalmas volt. Ezt azt hiszem 700 Ft-ért vettük, és nagyon meg vagyunk vele elégedve. Krémesebb, sűrűbb az állaga mint az eddig használt dezodoroké (nivea, dove, rexona), az illata sem erős, kicsit citrusos. (legalább nem nyomja el a parfüm illatát amit amúgy is használunk) Viszont bevált! Melegben is teszteltük, mind a ketten izzadósak vagyunk, ettől viszont nem lettünk büdösek!!:) szuper!

Yves Rocher Hydra Végétal- Frissítő Arctisztító Zselé (régi)

Yves Rocher Hydra Végétal- Frissítő Arctisztító Zselé (régi)
2013. június 2.

Szerintem nagyon jó kis lemosó! Nyáron zsírosabb a bőröm, ezért inkább csak télen-tavasszal fogom használni, viszont a sminket szuperül eltávolítja, nem kell dörzsölni, nem csíp tényleg nagyon jó és kíméletes!

L'Oréal Color Riche Le Vernis Körömlakk

L'Oréal Color Riche Le Vernis Körömlakk
2013. június 2.

A DM-ben vettem még akciósan (1200 ft/2db) az egyiket elajándékoztam, és a pirosat (rouge pin up) megtartottam. Először egy délután kentem fel két rétegben, csak kipróbálásképp. Már másnap lekopott...gondoltam adok neki még 1 esélyt, hátha. Ekkor jól előkészítettem a körmöm, és a NYC gyorsan száradó fedőlakkját használtam. Így kibírt 3 napot, és amúgy nagyon szép fényes volt a színe. Ráadásul kíméltem a körmeimet, tehát 1 óvatos hajmosás volt benne, se mosogatás, se takarítás. A körömlakk állagával és ecsetével meg vagyok elégedve, viszont ez a mini kiszerelés ennyi pénzért, ráadásul a minősége sem a legjobb...ezért 3 csillag.

Avon Advance Techniques Daily Shine Hajfényspray

Avon Advance Techniques Daily Shine Hajfényspray
2013. május 31.

Akciósan vettem, mert korábban már kipróbáltam valahol és nagyon tetszett a hatása. Imádom az illatát, nem szárítja a hajam és szép fényes lesz tőle. Eddig ezt a hatást más termékkel (hajfényes hajlakk) nem tudtam elérni!:)

Elséve Korpásodás Elleni Tápláló-Tükörfény Szépségsampon

Elséve Korpásodás Elleni Tápláló-Tükörfény Szépségsampon
2013. május 1.

Én szeretem. Jó az illata, jó az ára, jól habzik és szép fényes tőle a hajam is!:)

Gliss Kur Color Shine & Protect Hajbalzsam

Gliss Kur Color Shine & Protect Hajbalzsam
2013. május 1.

Imádom az illatát, szerintem segít a kifésülésben is, de én azért még pluszban használok elseve kimosást nem igénylő balzsamot. Nem mértem még, hogy ezzel mennyire tartós a hajfestésem, vagy hogy mennyire kopik, de különlegesen gyors kopása emiatt nem lesz, de az is lehet, hogy nem is lassítja a folyamatot.

Elséve Full Repair 5 Újrafeltöltő Kifésülő Balzsam

Elséve Full Repair 5 Újrafeltöltő Kifésülő Balzsam
2013. május 1.

Én nem ettől várom, hogy ne legyen töredezett a hajam,a fő cél az, hogy segítsen a kifésülésnél.Segít. Imádom az illatát is:) Igazából nem hiszem, hogy ezt az 5 dolgot betartja amit ígér. ezért csak 4 csillag.