sebojana

Regisztráció dátuma: 2021. február 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. február 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Balea Pineapple Maracuja Maszk

Balea Pineapple Maracuja Maszk
2021. május 7.

Fantasztikus illatú, abszolút zselés állagú arcmaszk - ezért kicsit folyósabb mint pl. egy krémes maszk -, a mennyisége pedig pont jó egy használatra. Világmegváltó hatását nem érzékeltem a lemosása után, minden esetre ha egyenesen a hűtőből keni fel az arcára az ember, nagyon frissítő és hűsítő hatása tud lenni. :)

Essence My Skin Perfector Tinted Primer

Essence My Skin Perfector Tinted Primer
2021. április 15.

Ma vettem meg életem első primereként 750 ft-ért akciósan, gondoltam ennyi pénzt akkor is megér, ha semmire sem jó.
Mivel alapozót nem szeretnék használni ameddig csak elkerülhetem, a színezett hidratálókról pedig nem igazán hallottam jót, gondoltam egye fene.
Eddig nagyon tetszik, kellemes az állaga, az illatát sem érezni felvitel után, a tágabb pórusaimat pedig egy pillanat alatt eltüntette. Fedését illetően nem a legerősebb, de az igazság az, hogy nem is amiatt vettem meg elsődlegesen. Egyetlen hibája, hogy nekem kiemeli a bőröm szárazabb pontjait, de azt gondolom egy bőrradírral meg tudom oldani! :) Meglátjuk, hogyan bírja az egész napos szemüveg viselést/maszk hordást/orrfújást!!

Update: továbbra is nagyon kedvelem, kellemes viselet, de abból kiindulva, hogy mattít, egyáltalán nem "ragacsos". Ez nekem jó, mivel magában- esetleg a szemem alatt korrektor alá használom, viszont alapozó alá nem ajánlanám. Nem tartaná meg, sőt megkockáztatom, lehet le is dobná magáról.

Eddig 4* de csak mert hosszabb távon még nem tudom milyen lesz.

Update: marad is a 4*. Nem csodaszer, de jó. :)

Balea Beauty Effect Tuchmaske

Balea Beauty Effect Tuchmaske
2021. április 15.

Iszonyatosan sajnálom, hogy egy jó ideje már nem látom a DM-ben, sokáig ezt használtam, ha egy kis ápolásra, frissítésre volt szüksége az arcomnak. Most a márka kenderes fátyolmaszkját használom helyette. Az is ugyanennyire jó, de azért hiányzik ez a maszk. :)

Balea Kender Fátyolmaszk

Balea Kender Fátyolmaszk
2021. április 15.

Nagyon-nagyon-nagyon szeretem!!! Olcsó, kellemes illata van, jó minőségű az anyag amiből a maszk készül, jól át van itatva a hatóanyaggal, 10-15 perc alatt is nagyon hatékony, nem ragad utána az arcom. Az idő leteltével (ráérősebb napjaimon egyébként 40 percet is simán fent szoktam hagyni...) azt a krémet, amit az arcom nem szívott be, még az összegyűrt maszkkal ismét átmasszírozom, hogy az utolsó cseppig kihasználjam. Egyébként inkább "vizes" érzése van, mintsem "krémes/zsíros", ami nekem kimondottan plusz pont a normál arcbőrömre. Én hűtőszekrényben tartom, úgy hűsít is, érdemes kipróbálni. :)
Ha lehet 10*, 15-öt adnék. Így "csak" 5*. :)

Balea Kaktusz Fátyolmaszk

Balea Kaktusz Fátyolmaszk
2021. április 15.

Kellemes illata volt, illetve jó érzés volt, amikor a hűtőből kivéve hűsítette az arcomat, de igazából változást nem tapasztaltam a használata után. Egynek elment. :)

Balea Salted Caramel Arcmaszk

Balea Salted Caramel Arcmaszk
2021. április 15.

Valójában semmit nem csinált az arcommal azon kívül, hogy amíg rajta volt, azt éreztem, mintha kacsazsírral kenegették volna - nyilván a hidratáló hatása miatt. Az illata kellemes, de csak ezért nem fogom újravenni.

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk
2021. április 15.

A menstruáció előtt/közben sajnos megjelennek apró pattanások az arcomon, én ezekre szoktam használni. Nem csodaszer, de egy kicsit javít rajtuk. Mindig van egy a hűtőben - mert úgy hűsít is -, ha szükségem van rá, csak előkapok egyet és mehet az arcra. :)

s-he stylezone Eyebrow Gel Mascara

s-he stylezone Eyebrow Gel Mascara
2021. április 15.

Húha, jöttem lerontani a véleményeket :(
Próbáltam már több szemöldökformázó zselét, ugyanilyen vagy hasonló árkategóriában, és (sajnos vagy nem sajnos) van tőle jobb, ráadásul olcsóbb is - nem sokkal, 100-200 ft-tal. Bár a színe nagyon szép és pigmentált, nekem egyáltalán nem tartja helyén a szálakat és az applikátora sem a legjobb. :(

Balea Sensitive Ajakbalzsam

Balea Sensitive Ajakbalzsam
2021. április 11.

Sokszor újravevős termék már ez: az ára nagyon jó, hidratál, úgy is sokáig tart, hogy napjában többször átkenem a számat, most már a család többi tagja is ezt használja. Semmi extra, egy sima ajakbalzsam. :)

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező
2021. április 11.

Középbarna, Fekete csokoládé, Kávébarna és Gesztenyebarna árnyalatban használtam már a hónapok/évek alatt. Tulajdonképpen az első hárommal semmilyen gondom nem volt, mindegyik egy kellemes barna árnyalatot kölcsönzött a hajamnak (a Kávébarna volt azt hiszem, ami szinte teljesen feketére fogta, annak kellett pár mosás, hogy jól nézzen ki). A Gesztenyebarna viszont... totál vörös lett a hajam, és a benne található henna miatt a mai napig az is. Nekem nem roncsolta, nem szárította, egyébként is hullik sajnos a hajam szóval erről nem tudok nyilatkozni, de aki nem szeretné hennával bombázni a haját, amit utána lehetetlen kiszedni, az gondolkodjon el egy másik féltartós hajszínezőn... legyen 4*, mert az ára jó, a tartóssága túlságosan is jó, amúgy meg szeretem a barna árnyalatait (a gesztenyén kívül, természetesen)