selaginella_helvetica

Regisztráció dátuma: 2012. július 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. július 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Oriflame The One Szempilla- és Szemöldök-kondicionáló Zselé

Oriflame The One Szempilla- és Szemöldök-kondicionáló Zselé
2016. január 8.

Az itt olvasott vélemények alapján rendeltem meg. 1 hónapja használom rendszeresen, de én semmiféle változást nem látok sajnos. Nem veszem meg többet.

Balea Abendruhe Nachtcreme

Balea Abendruhe Nachtcreme
2015. december 7.

Én sem tudok mást mondani, ár-érték arányban nagyon jó! Nekem kissé száraz a bőröm és nagyon jó neki. Néha nappalra is ezt használom, ha túl száraz az arcom és úgy is teljesen megállja a helyét, mert nem hagy zsíros érzetet. Persze nem egy hihetetlenül kihagyhatatlan csodaszer. :)

Oriflame Colour Breeze Körömlakk

Oriflame Colour Breeze Körömlakk
2013. március 4.

A sötét kék és a korall gyönyörű! Jól fednek, gyorsan száradnak és jó az ecsetük is. A sárga színű viszont nem jó, 4 réteg körül fed igazán, viszont a kéket és a korallt tényleg ajánlom, szuperek!

Oriflame Very Me Night Fever Körömlakk

Oriflame Very Me Night Fever Körömlakk
2013. március 4.

Nekem is a fekete verzió van meg, ami szuper a feketék között. Drágább fekete lakkok nem fedtek ilyen szépen, mint ez! Szerintem megéri. :)

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2012. augusztus 8.

Nagyon jól hidratál, nagyon pici kell belőle, ezért sokáig elég! Mindent tud amit tudnia kell :)

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2012. augusztus 7.

szuper alapozó! nagyon jól fed, gazdaságos - nem kell sok belőle, akciósan nagyon jó árban van és nekem még mattít is. Érdemes beszerezni. :)

Garnier Pure Active Krém

Garnier Pure Active Krém
2012. augusztus 6.

Én is csak akkor használom, mikor vészhelyet van, de akkor szuperül megállja a helyét, alap darab! :)

Nivea Visage Aqua Sensation Krémes Arclemosó

Nivea Visage Aqua Sensation Krémes Arclemosó
2012. augusztus 6.

Az előttem íróknak igaza van, szuper, hogy nem szárít, de arclemosónak magában rossz, viszont az adagolója a legrosszabb benne. Szerencsére én is csak 450 ft-ért vettem, annyiért megérte kipróbálni, de többért nehogy megvegye valaki! :)

Oriflame Beauty Sminklemosó Vízálló Sminkre

Oriflame Beauty Sminklemosó Vízálló Sminkre
2012. augusztus 6.

Mindent tud, amit egy vízálló szemfestéklemosónak tudnia kell!

Oriflame Endless Szempillaspirál

Oriflame Endless Szempillaspirál
2012. augusztus 6.

Az egyik kedvencem, nem vesz fel sok festéket, hosszú szempillákat csinál annyira, amennyire még természetes és dúsítja is valamennyire. Én nem adtam volna neki az "Endless lashes" nevet, de hétköznapra szuper! Tuti újra veszem. :)