sephora

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alfaparf Precious Nature Hajfesték

Alfaparf Precious Nature Hajfesték
2023. október 11.

Kb 1 évig használtam a fekete és kékesfekete árnyalatot. Az illata teljesen jó, nem csípte a fejbőrömet és az ősz haj fedése is jó. Az egyetlen hibája, hogy ugyanolyan gyorsan kopik és fakul az egész hajhosszon, mint egy bármilyen drogériás festék.
Ami miatt pontot vonok le, a hajfesték maradványok a hajas fejbőrről iszonyat nehezen moshatók le! Friss festés után 2-3 alkalom hajmosás szükséges, hogy eltűnjön a fekete festéknyom. Ilyet drogériás festékkel nem tapasztaltam ilyet.
Az általam használt szín: fekete (1) és kékesfekete (1.11)

WU2 Miraculum Sampon Száraz Hajra

WU2 Miraculum Sampon Száraz Hajra
2023. április 1.

Rettenetesen szárít és a hajat gubancossá teszi.
Emiatt én festett hajra nem ajánlom. Az illata borzalom, akár egy háztartási tisztítószeré...
Gyerekkorom samponja volt a WU2, emiatt kapott egy esélyt a kipróbálásra - de nagy csalódást okozott.

Kocostar Collagén Maszk

Kocostar Collagén Maszk
2023. április 1.

Az összetevői szépek lennének, de kár hogy a parfüm/fragrance ott vírít a lista közepén.
Nagyon ragadóssá vált az arcom a maszk eltávolítása után. Ez nagyon zavaró volt, emiatt kénytelen voltam áttörölni az arcomat egy micellás lemosóval.

Dalan Antique Daphne Soap With Olive Oil

Dalan Antique Daphne Soap With Olive Oil
2020. szeptember 19.

A legszuperebb szappan, amivel valaha találkoztam. A folyékony szappanokról tértem át a környezettudatosabb irányba, így bukkantam rá. '100Ft-os bolt'-ban találtam, 250Ft körül lehetett az ára és arra figyeltem fel, hogy az összetevői nagyon szépek, igényes papír csomagolásban volt, az illata sem volt mű és tolakodó. Gondoltam teszek egy próbát és szerelem lett. Lassan fogy és emiatt nagyon pénztárcabarát. Azelőtt 1000Ft feletti kézművesnek nevezett szappanokat vettem a drogériákban, de iszonyat hamar elfogytak és ráadásul celofánba voltak csomagolva.
A márka honlapján sokféle termék van, de én itthon csak ezzel találkoztam.

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2018. szeptember 1.

A feketét használom, most fogyott el. Megéri az árát, mert csak akkor használtam a választékon amikor már a festés előtt voltam, igy kb.5-6 hónapig tartott a flakon.
A permet összetartó, nem fröcsköl, így a lenövés csíkja jól lefújható.
Tartós, nem pereg le, tökéletes a fekete szín fedése.
Annyi kis baleset történt csak, hogy amikor a fejem tetejére raktam a napszemüvegemet, utána le az arcomra - az arcomat bepiszkította.
Erre azóta figyelek.😊

Isana Professional Kaschierendes Ansatzspray

Isana Professional Kaschierendes Ansatzspray
2018. szeptember 1.

Használhatatlan termék. Eddig a L'Oreal-t használtam, ami elfogyott. Gondoltam hátja ez is ugyanezt tudja... De nagyot tévedtem.
A szórófeje nagyon széttartóan permetez, és a hajszálakról egyszerűen lepereg!!!
Visszatérek a másik termékhez, ami jóllehet sokkal drágább, de maximálisan teszi a dolgát.

S'nonas Hidratáló Kéz- és Testápoló Krém Mandulaolajjal és E-Vitaminnal

S'nonas Hidratáló Kéz- és Testápoló Krém Mandulaolajjal és E-Vitaminnal
2017. augusztus 20.

Most fogyott el, nagyon kiadós krém kedvező áron. Rendkívül jól hidratál, nem kell belőle sok, mert gyorsan beszívodik. Ha nem visszük fel túl vastagon, akkor nem ragad. Mivel gyorsan beszívódik - csalóka, vigyázni kell a mennyiséggel.
Az illata nem szokványos, picit fanyar, de nem tartós, inkább bőrközeli. Nyárra nekem jól bevált, mert rosszul vagyok a melegben az édes szagoktól magamon és másokon.
Ha újra utamba kerül, biztosan újra vevős!

Hawaiian Tropic Island Radiance Self Tan Créme

Hawaiian Tropic Island Radiance Self Tan Créme
2017. július 15.

Még tavaly vettem, de nem került felbontásra.
Meglepően jó önbarnító. Én csak a lábaimra használom, radírozás, krémezés után.
Az illata nem annyira durva napozószag, de azért érezhető. Este használom, reggel pedig lemosom. Kb. 3-4 naponta újrakenem, így ad egy kellemes nem erős alap barnaságot, ami nekem teljesen megfelel.

Palmer's Dark Chocolate & Cherry Ultra Moisturizing Tinted Lip Balm SPF15

Palmer's Dark Chocolate & Cherry Ultra Moisturizing Tinted Lip Balm SPF15
2017. július 15.

Külföldi vásárlás, akció termék volt. Ismerem a Palmer's termékeket és egytől-egyik mindegyik bevállt, de ez sajnos nem. 😞
Színt az ajkaimnak nem adott, illatát sem lehetett érezni és a hidratálása is gyenge volt.
El fogom használni, de nehezen fog...
Az ovális csavaros formatervezés nem szokványos, de nekem annyira nem esik kézre.

Barry M Neptune

Barry M Neptune
2017. július 15.

Míg a Genie testvér pink színt varázsol, ő egy szépséges szilvás-lilás árnyalatot hagyott az én ajkaimon.
A tartóssága szuper jó, fokozatosan és szépen kopik.
Itt is leírom, mint a Genie-nél hogy ajakírral előhidratált ajkakra használom, szigorúan 2 rétegben és csakis az ajkak kontúrján belül. Ha túlfestjük az ajkunkat, akkor a kontúrvonalon túl más színt ad.