Septima

Regisztráció dátuma: 2018. május 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. május 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Café Café For Women

Café Café For Women
2018. május 2.

Van egy csomó nagyon drága parfüm, ami kifújáskor isteni, de a végül ugyanolyan egyenparfüm-illatá fakul... Na ez nem ilyen. Semmivel sem lehet összetéveszteni az illatát, nekem télen-nyáron mindig jöhet.

Avon Care Summer Face Cream SPF15

Avon Care Summer Face Cream SPF15
2018. május 2.

Kár, hogy már nincs, nyáron tökéletesen elég volt egy ilyen alaphidratáló fényvédővel.

Yves Rocher Pure Calmille Lágy Arc- és Testápoló Krém

Yves Rocher Pure Calmille Lágy Arc- és Testápoló Krém
2018. május 2.

Ez az egyik legjobb krém, amit valaha használtam, ez hozza helyre a bőrömet, ha mindenféle szuperbio és mindenmentes csodakrémektől tele leszek pattanással, vagy éppen kiszárad az arcom. Lehet, hogy a parabén nem mutat jól az összetevők között, de biztosan kivonták volna belőle, ha 1964 óta bárkinél okozott volna valami problémát ( azóta gyártják ).

Estrea Rózsa Selyemprotein Arckrém

Estrea Rózsa Selyemprotein Arckrém
2018. május 2.

Jó kis krém ez. Olcsó és szuperül hidratál, egyetlen 'baja', hogy nincs benne fényvédő. De így is 5*

Soliteint Bőrhalványító Hidratáló Krém SPF15

Soliteint Bőrhalványító Hidratáló Krém SPF15
2018. május 2.

Kipróbáltam, és tényleg halványította a foltjaimat. Mindezt úgy, hogy nem szárította a bőrömet és nem okozott pattanást, szóval szuper termék . Sajnos én normál boltban még nem találkoztam vele, csak rendelni tudom a gyártótól. De ezért nem vonok le csillagot :)