Serafina

Regisztráció dátuma: 2014. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Gránátalma és Kakaóvaj Testvaj

Alverde Gránátalma és Kakaóvaj Testvaj
2014. szeptember 24.

Annyira hasonlít az illata valami édes sütire vagy tortára, hogy első pillanatra beleszerettem. *-* Nekem elég hamar felszívódik, kézkrémnek használom, nálam van mindenhol. Abszolút imádom. :)

X-Epil Szőrtelenítő Krém Érzékeny Bőrre

X-Epil Szőrtelenítő Krém Érzékeny Bőrre
2014. április 20.

Teljes pénzkidobás. Ha órákat hagyná magán az ember, akkor sem segítene. Még megpróbálom egyszer, hogy tényleg nem a spatulával szedem le, de nem várok már tőle semmit.

Avon Planet Spa Afrikai Shea Vajas Lábápoló Krém

Avon Planet Spa Afrikai Shea Vajas Lábápoló Krém
2014. április 20.

Nekem tényleg egy csoda, imádom az illatát, és emellett tökéletesen hidratál is. Használom lábra, könyökre, kézre, esetenként a térdemre is. Megdöbbentett, milyen hamar képes volt puhává varázsolni a bőrömet. Bár kicsit nehezen szívódik fel, de estére tökéletes. Már a másodikat rendeltem belőle. :)

Oriflame Mirage Daydream EDT

Oriflame Mirage Daydream EDT
2014. április 20.

Nagyon szeretem, olyan "boldogság" illatú, tipikusan tavaszra való. Sajnálom, hogy nem érzem magamon sokáig.

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő
2014. április 20.

Csodálatos az illata és szerencsére nagyon tartós. Tápláló és hidratáló, egyszerűen imádom, csak az ára miatt nem hiszem, hogy sűrűn fogom venni. :/

Palmolive Mediterranean Moments Rózsaszirom&Gyöngyvirág Tusfürdő

Palmolive Mediterranean Moments Rózsaszirom&Gyöngyvirág Tusfürdő
2014. április 20.

A kedvenc tusfürdőm lett! Eredetileg anyának vettem, mert imádja a gyöngyvirágot, de vennem kell még egyet, mert beleszerettem. Az illata csodás, és hozza a márka által megszokott és elvárt minőséget is. :)

Balea Carambola Lambada Dusche

Balea Carambola Lambada Dusche
2014. április 20.

Mesés az illata (bár sokáig nem tart), inkább tavaszi-nyári, de én nagyon megszerettem. :)

Oriflame Silk Beauty Bársonyos Kézkrém

Oriflame Silk Beauty Bársonyos Kézkrém
2014. április 20.

Az illatáért imádom, de ha nagyon száraz a kezem, sokszor kell kenni. (Ami mondjuk nem baj, mert legalább egész nap érzem). Nekem bevált. :)

Katy Perry Killer Queen Royal Testápoló

Katy Perry Killer Queen Royal Testápoló
2014. április 20.

Nem tudnám megmondani, mennyire hidratál, de az illata eszméletlenül tartós, még másnap reggel is érzem magamon. Egyszerűen imádom.

Katy Perry Killer Queen

Katy Perry Killer Queen
2014. április 20.

Nagyon szeretem, hihetetlenül tartós az illata, főleg a testápolójával kombinálva.