Seras

Regisztráció dátuma: 2018. július 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. július 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2021. szeptember 19.

Kíváncsiságból vettem, mivel szeretem ezt a magyar márkát és még kerestem reggeli könnyed lemosót. Sminkes zsíros arcom olajos lemosás után tökéletesen tisztítja a szememnél is éjszakánként. Nem szárít, nagyon kíméletesen tisztítja a bőrömet. Szerintem ez lesz számomra a tökéletes reggeli gyöngéd lemosó. Nagy előnye még, hogy tényleg nagyon kevés kell belőle, következő rendelésemnél fel is tákolók belőle. CSAK ajánlani tudom, nagy lelkesedéssel várom a márka következő termékeit!

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30
2021. július 24.

Patikában ajánlották, de nagy csalódás lett. A legvilágosabb is túl sötét nekem. Mindig piros árnyalatú embereknek készítik ezeket, az enyém pedig tipikus sárga. egyrészről szörnyem megfogja a ruhát másrészről nagyon foltos a finis. Nem tudtam úgy eldolgozni, hogy a napon ne látszódott volna az árnyalatbeli különbség, ráncokba beül, sminkelni nem próbáltam rá púdert igényel. Az ,hogy segített e a pattanásokon, én nem vettem észre. Szerintem egy drága rossz termék ár/ érték arányban, nagy csalódás.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+ (régi)

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+ (régi)
2021. július 24.

Meglehetősen bajban vagyok ezzel a termékkel. A legvilágosabb árnyalatot használom, de az is túl sötét nekem. Nem tudok belőle eleget felvinni ( két ujjas verzióval mérve) és nekem nem adott szép eredményt, bele ült a pórusaimba és nagyon látszott ,hogy nem egyenletesen van rajtam valami. Így önmagában kevés és a végkép sem volt szép , sőt még púderezni is kellett ,hogy matt legyen. Azt tapasztaltam ,hogy púder nélkül ha véletlenül hozzá érek akkor elmászik.

Vettem egy uriage színezett spf 50-es "púdert" akciós volt, de túl sötét és ott is elég ronda a finis, de ha a kettőt össze keverem, akkor elég szép végeredményt kapok és így talán a felvitt mennyiség is elég főleg ,hogy a fixáló púdereremben is van fizikai fényvédő.Az Uriage dobozában van kis vatta, azzal nagyon szépen és gyorsan fel lehet ütögetni, továbbá én úgy használom, hogy ebéd után a szemem kivételével egy kendővel letörlöm az arcom és ezzel újra fény-védőzök, de "kisminkelve" maradok a munkában + púder. Nekem így ebben a forróságban bevált, gyors praktikus és egész szép eredményt hagy maga után 4 órára meg elég.

Az ár /macera szín miatt csak 3 csillagot kap, ennyi pénzért sokkal többet kellene tudnia.

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2021. július 24.

Mindenmentessége miatt vettem elég drága, de akartam valami igazán jó lemosót, hiszen azt állítják ez az alapja mindennek. Elég erős lemosó, ezért csak napi max 1* használom. Szépen tisztít nekem a sminket is tökéletesen lemossa, úgy hogy előtte olajjal már fellazítottam azt. Nem szárit nem irritál a szememre is bátran használom. Nagyon kevés elég belőle egy fél pumpálásnyit a kezemre nyomok ott vízzel jól felhabosítom és így mosom az arcomat és nyakamat meg. Nem tűnt fel ,hogy a használata lecsökkentette volna a pattanásokat, de a tisztító hatását tökéletesen megteszi.
Szerintem újraveszem más tisztító szerekkel kiegészítve fogom használni.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2021. július 2.

Csak erősebb alapozó mellett lehet használna, ahogy észrevettem, most nyáron színezett fényvédő mellett próbálom vele eltüntetni a hibákat ,de nem tudom úgy eldolgozni, hogy ne virítana látványosan a helye. Nagyon szeretném szeretni, de nem tudok vele jól bánni ez lehet csak az én bénázásom.

Essence Contouring Duo Paletta

Essence Contouring Duo Paletta
2021. július 2.

Ajánlásra vettem teljesen kezdőként a világos palettát. Nekem teszik, nem túl erősen pigmentált így a bénázásom sem üt el drasztikusan. Gyakorlásnak totál kezdőknek szerintem olcsó és remek termék, eddig meg vagyok elégedve vele. Remélem szépen megtanulok vele dolgozni ,hogy szebb összképet kapjon az arcom. A sötét színt nem tudom kihasználni max a hajtövem kiegyenlítésére és túl sok terméket vesz fel az ecset nincs eléggé össze préselve talán ,ezért gyorsan el is fog fogyni., ezért levonok egy csillagot.

Miss Sporty 24H Pump Up Booster Waterproof Mascara

Miss Sporty 24H Pump Up Booster Waterproof Mascara
2021. július 2.

Hatalmas feje van, így nincs az a kézügyesség ,hogy elérje az ember a belső pillákat rendesen. Túl sok terméket vesz fel a feje és felvíve csomókat hagy a pillán. Én úgy próbálom elhasználni, hogy az avonos kedvenc kefémet dugom bele és használom.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2021. július 2.

Nagyon szuper kis termék olcsó és praktikus. A kicsi sörtékkel könnyen hozzáférsz a belső kis szempillákhoz is, nem hagy csomókat szépen szeparálja a pillákat. Remek lenne ha lenne belőle sötétbarna árnyalat is. Mindenképp újravevős, nekem extra hosszú pilláim vannak így nem tudom ,hogy hosszabbít e nagymértékben, de a végső összkép az nagyon tetszik!

Aknemycin Oldat

Aknemycin Oldat
2021. július 2.

Mivel a krém nagyon sűrű így nappalra nem tudom feltenni, ezért gondoltam, hogy milyen remek van oldat formája és meg is rendeltem. Kár volt, nem néztem meg , hogy ez egy tömény alkohol oldat, ami szét szárítja az ember bőrét és nem is kiemelkedő a hatása, amiért beáldozod a hidratált bőröd. Gyantázás után bedurrant a bőröm arra fogom elhasználni és inkább az arcomra nem kenegetek ilyen tömény alkoholt. Érdekes adagolófeje van, ami alapjáraton nem túl higiénikus, hiszen azt húzod végig a bőrödön és zárod vissza a terméket újra- meg újra.

Vademecum Bio Natural Whitening Fogkrém

Vademecum Bio Natural Whitening Fogkrém
(!)

Terméktesztelésre kaptam. Először is végig néztem az összetevőket és rögtön szemet szúrt az alkohol rögtön a sor elején. Kérdezem én miért? Tele van alkohollal és fluoriddal, értem ,hogy valami BIO-t akartak alkotni, de ez az irány szerintem nem valami jó. Nálam az INCI.e alapján nem az a kategória, amit szívesen megvennék, de jobb mintha cukor lenne benne ,mint sok gyerekfogkémben. Használatról, kis mértékben habzik csak az íze inkább gyógynövényre emlékeztet egy kis mentával. Senki se várjon kellemes mentolos leheletet ,mert annyira nem erős. Teszi a dolgát, szépen megtisztítja a fogakat, aki nem szereti a jellegzetes erős ízű fogkémeket, annak ideális lehet és azoknak is akik nem szeretik a nagy habképződést.