Serena0123

Regisztráció dátuma: 2017. április 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Glowbiotics Probiotic Hydraglow Cream Oil

Glowbiotics Probiotic Hydraglow Cream Oil
2021. november 7.
(!)

Tesztelésre kaptam, amit nagyon köszönök. 🥰
Sok összehasonlításom nincsen ehez hasonló termékekkel. Egyedül a REVOX JUST PEPTIDES 10% arcszérumot próbáltam arckrém alá,mikor az elfogyott jött ez. Magasan veri az előbb említett kencét. Az illata nekem nem jön be hal szagú. Próbáltam este és reggel is. Az állaga testesebb olaj számomra, rózsaszínes fényes csillogó lesz tőle az arcom, hamar beszívódik, nem hagy olajos ragacsos érzetet. Önmagában használva reggelre pihe puha az arcom, krém alá szintén. Nappalra smink alá is lehet használni nem fényesedik át, nincs szükségem primerre számomra ki is váltja, nem kukacoskodik, de este használom inkább szérumot akkor szoktam. Sminkre nem próbáltam(pedig azt írja úgy is lehet). 2 hónap esti használat után azt tudom mondani róla hogy
1. Feltölti az arcom, meglepően egységes az arcképem. Kisebb ráncokat korrigálja.
2. Október elején már szárazabb szokott lenni a bőröm, ennek tudom be hogy most semmi jele.
3. Önmagában is használ, sőt 2x rá is szoliztam és nem égett le az arcom.
4. A szem alatti karikákra, puffadásra is működik.
Összességben ajánlom mindenkinek, számomra egy csodaszer, beváltja amit ígér. De persze nem próbáltam ehhez hasonló terméket. Az ára szerintem borsos, viszont több mint két hónapja használom és még van benne.
Még egyszer köszönöm hogy kipróbálhattam egy ilyen kis remek és fancy terméket.

Pantene Pro-V Miracles Grow Strong Sampon

Pantene Pro-V Miracles Grow Strong Sampon
2021. október 30.

Elhasználtam 1 flakonnal és hát... Vékony szálú hullámos hajam van. Eleinte jól teljesített finom illat, nagyon jól habzott kitolta a hajmosást. Hosszú távon viszont szárított lelapult a hajam, vágatni is kellett belőle. Sok babahajam nőtt de ezzel együtt kezdtem el kollagént is inni. Rövid távra ajánlom egy már bevált sampon mellé.

Balea Sugar Scrub Tisztító Arc- és Ajakradír Narancshéjjal és C-Vitaminnal

Balea Sugar Scrub Tisztító Arc- és Ajakradír Narancshéjjal és C-Vitaminnal
2021. október 30.

Személy szerint nagyon imádom ezt a kis radírt. Kiöntöttem kis tégelybe, és csak ajak radírozásra használom. Arra bevált, arcot alapból nem radírozok. A minap kipróbáltam a sarkamra, és oda is tökéletesen működik sőt talán még jobban is lehozott mindent mint a Ziaja cukros radírja. Tégelyben hűtőben tartva sokáig elég és nem is folyik balra jobbra használatánál. 5*

Balea Hialuronos Arcmaszk Minden Bőrtípusra

Balea Hialuronos Arcmaszk Minden Bőrtípusra
2021. október 30.

Nagyon jó kis pakolás, annak akinek száraz a bőre. Engem sajnos túl hidratált. Eléggé be itta az arcom, finom puha lett a végeredmény, viszont másnap reggel nagyon olajos zsíros lett az egész. Úgy fénylett mint egy diszko gömb. Megjegyezném semmi arckrémet nem szoktam pakolásokra használni...Ajánlom azoknak akiknek száraz, feszülő, zsírosodásra nem hajlamos arcbőre van.

Dove Nourishing Secrets Restorative Winter Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Restorative Winter Ritual Tusfürdő
2020. december 31.

Ezzel a tusfürdővel jó lezárni egy hideg esős napot. Az illata mennyei, nagyon keleties télies, fűszeres kicsit pasisabb (számomra) így vettem is még egyet a páromnak. Ő is imádja. Az állaga nagyon krémes. Nekem nem száraz a bőröm mikor csak ezt használom, utána nincs szükségem testápolóra utána. Az illata nem hivalkodóan de megmarad reggelre is. Nagyon kellemes. Mindenkinek meleg szívvel ajánlom ☺️

Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Lycra Flex Szempillaspirál
2020. november 25.

Ez eddig a kedvenc spirálom. Kiárusításban vettem, kb 600 Ft volt. Konkrétan műszempilla hatast kelt 1 rétegben. Még sosem fordult elő velem, hogy a szemöldökömig ér a pillám. Imádom!

Maybelline Master Contour Stick

Maybelline Master Contour Stick
2020. július 30.

Imádom! Nálam nem folyt össze, pedig már egy éve használom. A sötétebb árnyalat van meg, mindket oldalát használom szépen fed. A világosabb a szemem alatti karikákat is elfedi simán kibír egy 8 órás műszakot. Ajánlom

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa
2020. július 4.

Imádtam ezt a tusfürdőt. Nagyon hiányzik. Az illata az egyik legjobb. A színe sem volt frusztráló. Remélem kapható lesz a jövőben újra.

Dove Nourishing Secrets Nurturing Ritual Izzadásgátló Spray 48H

Dove Nourishing Secrets Nurturing Ritual Izzadásgátló Spray 48H
2020. július 4.

Annyira jó illata van, és tartós. Tényleg jó védelmet nyújt. Be fogom szerezni a tusfürdőjét is 😍

Ebelin Arcmasszírozó Roller Szerpentinit Kőzettel

Ebelin Arcmasszírozó Roller Szerpentinit Kőzettel
2020. július 4.

Úgy imádom 😍 nem is kell hűtőbe tennem a szekrényben is kellemes hideg marad. Reggel is és este is egy kis plusz luxust nyújt. Amióta megvan több időt szánok az arcápolásra, már csak ezért is megérte. Csökkenti a reggeli szem alatti táskákat, este pedig megnyugtat. 🥰