serpentbreath

Regisztráció dátuma: 2013. január 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. január 1.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Szappan

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Szappan
2013. április 7.

A Bronnley barackos-mandulás szappanja mellett holtversenyben ez a kedvenc szappanom. Beillatosítja az egész fürdőszobát :). Az illatában egyébként a muskotályos szőlő dominál, a mérete óriási, az ára teljesen reális. Csúcsminőségű szappan, a legkiválóbb illattal, amit szappangyárnak kreálnia sikerült.

The Body Shop Love Etc... Krémparfüm

The Body Shop Love Etc... Krémparfüm
2013. április 7.

Csodás illata van, ami nem torzul el még az én bőrömön sem. (A legtöbb parfüm illata sajnos nem ugyanaz rajtam, mint az üvegben :). Nagyon komfortos, ápolt érzést ad, tartós, kevés elég belőle, és nem utolsó sorban kimondottan jó áron lehet kapni.

Max Factor False Lash Effect Fusion Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Fusion Szempillaspirál
2013. április 7.

Néhány éve már csak ezt a spirált használom. Nem túl szépek a szempilláim, de ettől természetesen gyönyörűnek tűnnek. A hatás látványos, a szempilláim kb. duplájára nőnek, mind a hosszukat, mind pedig a vastagságukat tekintve, amellett, hogy gyönyörű koromfeketék lesznek. A szememet nem irritálja, tartós, kiváló termék.

Nivea Pure & Sensitive Golyós Dezodor

Nivea Pure & Sensitive Golyós Dezodor
2013. április 7.

Bár általában saját készítésű szódabikarbónás dezodort használok, ha tudom, hogy egész nap pörögnöm kell, vagy ha randevúra megyek és teljesen biztosra akarok menni, akkor ezzel kenem át a hónaljamat. Szeretem az illatmentes deókat, mert nem kavarnak be a parfümnek.

Nivea Dry Comfort Golyós Dezodor

Nivea Dry Comfort Golyós Dezodor
2013. április 7.

Régen nagy kedvenc volt, ezelőtt olyan 20 évvel :). Az illatát azóta is szeretem, de már nem használok illatosított deókat.

Taft Heidi's Heat Styles Hajhab

Taft Heidi's Heat Styles Hajhab
2013. április 7.

Valami iszonyú büdös :). Mint minden Taft hajhab, ettől is összetapad a szárítás vége felé az éppen akkor "megdolgozott" tincs, de ez nem is lenne olyan nagy gond. Az viszont igen, hogy a szagát nagyon sokáig érzem magamon.

Nivea Volume Sensation Dúsító Hajhab

Nivea Volume Sensation Dúsító Hajhab
2013. április 7.

Iszonyú vékony szálú hajam van, a legtöbb hajhab elnehezíti, összeragasztja. Ez az egyetlen olyan hab, amitől a hajam formában marad, jóval dúsabbnak tűnik, viszont természetesen könnyűnek látszik. Az illata is teljesen rendben van, a hatás tökéletes, úgyhogy jár az öt csillag.

Nivea Apricot Creme Tusfürdő

Nivea Apricot Creme Tusfürdő
2013. április 7.

Fantasztikus az illata, és bár kizárólag szappant használok zuhanyzáskor, öt csillagot adok neki a csodás egyetemi emlékek és a finom barackillat miatt.

Pantene Pro-V Aqua Light Kétkomponensű Tápláló Spray

Pantene Pro-V Aqua Light Kétkomponensű Tápláló Spray
2013. március 29.

Nagyszerű termék! Ha már a Gliss Kurral hasonlítjuk össze, ennek jó az illata, annak nem. Ráadásul feleannyiba kerül, de kétszer akkora kiszerelés. Az én nagyon vékony szálú hajamat, amit ráadásul naponta mosok, balzsam használata nélkül ki tudom fésülni, ha ezzel a spray-vel fújom be. Maximálisan elégedett vagyok az egész termékcsaláddal, a sampontól a balzsamon át az ápoló spray-ig :).

Annemarie Börlind Body Lind Testápoló

Annemarie Börlind Body Lind Testápoló
2013. február 19.

Az a babaillat, amit évtizedek óta keresek. Tökéletes az illata, kitűnően hidratál. Ha nem lenne ennyire jó minőségű, akkor is megvettem volna az illata miatt.