shaddix

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Baba Kényeztető Tusfürdő Magnólia Illattal

Baba Kényeztető Tusfürdő Magnólia Illattal
2021. augusztus 26.

semmi probléma nincs az illatával. nem szeretem a babás termékeket, de ennek annyira jó illata van, hogy biztos veszek legközelebb is.

Organic Shop Provance-i Citromfű Cukros Testradír

Organic Shop Provance-i Citromfű Cukros Testradír
2019. szeptember 26.

előtte a mangós változat volt meg, de a "keserű" illatokat jobban szeretem. biztos, hogy nem cserélem le, eddigi legjobb testradír amit próbáltam:)

Bomb Cosmetics Pina Colada Ajakradír

Bomb Cosmetics Pina Colada Ajakradír
2019. szeptember 26.

nyáron konkrétan megolvadt az egész úgy, hogy a lakásban állt a polcon, ahol hőség azért nem volt. borzalmas állaga lett (bár előtte is az volt) radírozni semmit se radírozott, inkább csak a cukorszemcsék potyogtak mindenhova. nem szívesen dobok ki semmit, de a kukában végezte az Alverde ajakradír mellett.

Lush Rose Jam Testpermet

Lush Rose Jam Testpermet
2019. szeptember 26.

nagyon sokallottam az árát, de annyira tetszett az illata, hogy végül rászántam magam. nagyon jó illata van, ami egész nap érződik. újravevős:)

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2019. szeptember 26.

fillérekbe kerül, cserébe pihepuha hajam lesz tőle. egy rakás hajápolót kipróbáltam már, de egyiksem volt annyira hatásos, mint ez. összességében nekem eddig egyedül csak a Kallos termékek értek valamit, másnál soha nem tapasztaltam pozitív változást.

L'Oreal Expert Série Pure Resource Citramine Sampon (régi)

L'Oreal Expert Série Pure Resource Citramine Sampon (régi)
2019. szeptember 26.

nekem is fodrász ajánlotta, sajnos hallgattam is rá.. a zsírosodó hajammal semmit nem csinált, sőt, mintha csak rosszabb is lenne.. mivel jó drága, még azt is hozzátette, hogy "kevés is elég belőle, mert jól habzik" lósz*rt, még több kell belőle, mint a párszáz forintos samponokból, ehhez képest egy vagyonba került. Legszívesebben visszavinném, és az egészet az illető fejére burítanám.

dr. Organic Testradír Bio Kakaóvajjal

dr. Organic Testradír Bio Kakaóvajjal
2019. július 21.

az égvilágon semmit nem ér, azt sem érezni, hogy szemcsék vannak benne. felkenve már az illata is borzalmas, így tusfürdőnek sem jó, ennek ellenére baromi drága. teljes pénzkidobás :(

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2019. január 13.

Nekem egész jól bevált, eddig talán ez a legjobb. Viszont nagyon hamar elfogy, és az árát is soknak találom, így nem éri meg.

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2019. január 13.

Az ára miatt levonnék egy pontot, de akciósan egész tűrhető, az illata viszont nagyon jó.

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2019. január 13.

Nem szeretem az édes parfümöket, de ez az egy kivétel. Kevés is elég belőle, érzem magamon egész nap, és eddig ezt a parfümömet dicsérték meg a legtöbben :) mindig újraveszem, az ára is kedvező, szinte mindig akciós is.