ShadeAnnie

Regisztráció dátuma: 2016. november 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2018. április 15.

Nem fordult még soha ilyen elő velem egyik krémnél sem de 1-2 használat után semmi bajom nem volt tőle nem irritált szuperül hidratált puha selymes bőrt eredményezett . Erre mikor tegnap reggel smink alá felkentem volna irritált .. az egész arcomat égette úgy nyúltam a sink lemosó kendőért h leszedjem ... Anyukámnál landolt hátha neki bejön de én ezek után nem fogom elhasználni

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss

Balea Bodylotion Cocos & Sheanuss
2018. január 6.

Nyáron vettem mostanra sikerült elhasználnom :) Nyárra-őszre abszolút elég volt télre kicsit keveseltem a hidratáló hatását . Az illata hát nekem annyira nem jött be (mondjuk azért nem vagyok oda annyira a kókuszért ) . 500ft-ot abszolút megért :)

Essence Holo Rainbow Körömlakk

Essence Holo Rainbow Körömlakk
2017. december 2.

Mint gyakorló holoszexuális a kék Holo rocks ! árnyalatot vettem meg . Már vagy egy hónapja de valahogy háttérbe szorult a többi lakkom mellett de most lakkrendezgetés közben megtaláltam : D Fel is kentem azonnal és valami gyönyörű a holo glitterek árnyékban is gyönyörűen csillognak pont mint az üvegben ! Fedőlakkal már a teteje száraz is ( kb 3-4 perc telt el mióta felkentem) . Szerintem a tartósságától függetlenül biztos beszerzem a többit is mert HOLO Bitch : D

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2017. november 30.

Nem szoktam ilyen rövid idő után véleményt írni de azt hiszem itt kivételt teszek :D A fekete Nina van meg (valamint még vagy 5 másik szín ) és egy csoda egy rétegben csíkmentesen , sehol se látszik át és 4-5 napig simán tart ( a többi lakk is hasonlóan kiváló minőségű bár a világosak 2 rétegben fednek csak teljesen) . Legjobb fekete körömlakkom ever egyszer elfogy 100% hogy újraveszem :) A meglévőkön kívül lehet beszerzek még pár árnyalatot : D

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Kiwi és Mangó Illattal

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Kiwi és Mangó Illattal
2017. november 26.

Elfogyott a jól bevált Isana körömlakklemosó itthonról , gyorsan kellett valami és a DM-be betévedve ez volt a legolcsóbb ezért ezt vettem meg : D Maradéktalanul eltávolítja a lakkot , nyomokban van is egy kis gyümis illata . Összességében jó kis lemosó abszolút megérte :)

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2017. november 26.

Nyáron használtam kifejezetten nyaralásra vettem , hűsítő hatását nem nagyon éreztem de az illata jó volt , nem szárított . Szerintem jövő nyáron is elhasználgatok majd egyet-kettőt : )

Balea No Drama Lama Bodylotion

Balea No Drama Lama Bodylotion
2017. november 26.

Én is a csomagolása miatt vettem meg miután itt megláttam a legutóbb feltett termékek között (: Finom édes , olyan karácsonyi sütis illata van a hidratáló hatása nem rossz az én bőrömre még így télen is elég . Ha megtalálom a többi Lámás tesóját biztos veszek még : D

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. november 20.

Az itteni vélemények hatására vettem meg és nem tudom én csinálok-e rosszul valamit de nekem állandóan pereg napközben ... Délutánra pedig több spirál van a szemem alatt mint a pilláimon . A keféjét ha a festéket nem is kedvelem szépen szétválaszt , hosszít 900ft-ért nem rossz de újra biztos nem veszem .

p2 Techno Chrome Körömlakk

p2 Techno Chrome Körömlakk
2017. november 20.

A 060-as bright image nevű árnyalat az enyém (szép világos lilás szín ) . Tegnap kentem fel a lakkot alaplakkra 2 rétegben fedőlakkal . Ma délután már pattogott a körömvégeimről , mostanra egy körmömről teljesen le is vált ... :(

Pflanzenkosmetik von Müller Jojoba-Öl

Pflanzenkosmetik von Müller Jojoba-Öl
2017. november 18.

Én SimplyNailogical (Cristine) után szabadon :) Kenem egy régi körömlakk üvegéből körömágyra-körömre és valami csoda a körmöm nem törik le amióta ezzel kenem szó szerint hajlik a körmöm . Életem legjobb körömre való "cucca" , ha egyszer az életben elfogy mindenképpen újraveszem :))